Chytej.cz

spánek u vody? necteno

1.1.2010 | Ciffik | 58.849 zobrazení | 491 odpovědí

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden…za jakékoliv reakce díky…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Sobota 2. ledna 2010 v 16:31 ® pipa
pipa

Unas se to asi nemuže snad vubec stát :-) tak dlouho a natož přes noc tam nikdo nevydrží!!!

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 16:17 ® chosebaits
chosebaits

Hm,dobrý téma.Těch rybářu co usnou v židličce u prutu se to taky týká?

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 15:46 ® regulus
regulus

Je velmi zajímavé, jak si někteří lidé vysvětlují pojem „být přítomen u prutů“. Nemyslím tím, že si člověk odskočí „za smrček“.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 ve 13:04 ® Ciffik
Ciffik

díky za reakce…osobně takto nechytám, jako plavačko feedrař to nemám zapotřebí…spíše jsem potřeboval abyste mi něco potvrdili nebo naopak vyvratili, ale zatím jen potvrzujete…

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 ve 12:39 ® osprey
osprey

Ciffik: Nechápu to – buď chytám nebo nechytám a když spím, tak spím. Dál se radši vyjadřovat nebudu, naštval bych spoustu lidí.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 ve 12:35 ® petr.esox

Pokud je to do bivaku – tak je to podle mě v pohodě.(nic moc pohodlí, musel si to tam všechno dotáhout, déšť, zima, bahno atd.)Správný rybář (kaprař) si pak po sobě uklidí a vše je O.K. Pokud je to ale do karavanu nebo do chaty už to nemá s rybařinou nic moc společného. Jsou lidi, kteří mají chatu u vody a když tam tráví dovolenou – jen tak mimochodem mají nahozeno – 24 hodin denně. Buď na kapra nebo bojku na sumce nebo velká rybička na candáta – je to rybařina? Čumět na satelit a mít příposlech? Když se o tom s nima bavím – berou to jako závist atd. Nehledě na to, že když tam něko jiný vybalí cajk, tak mu jdou hned dát do držky. Jsou části revírů, kde opravdu nejde ze břehu chytat. Pěkně mě to štve, ale abych řekl pravdu – stejně taková místa nevyhledávám a radši se „zašiju“ někam kde se musí jít pár kiláků pěšky (tam pak zase začíná boj s vodáky, ale to už je na jiné téma). Takže pokud to tak někoho baví – tak proč ne. Kaprařina jinak ani dělat nejde.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 11:48 ® CeP
CeP

sebrat papiry… hraji byl rychlejsi.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 11:24 ® FISHERBOY
FISHERBOY

buď chytám, nebo spim, oboje nejde dohromady.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 10:29 ® pextr

To není rybařina.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 10:00 ® hraji
hraji

Napadá mě jediná reakce z mé strany, vzbudit a odebrat povolenku za porušení BP. Poté doporučit sbalení věí a odchod domů dospat.

reagovat
Sobota 2. ledna 2010 v 0:03 ® Bulldog.o
Bulldog.o

Co na takhle položenou otázku napsat........ neštastné novoroční téma.. :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1