Chytej.cz

Člun na rybaření necteno

25.10.2009 | Jezinka | 62.935 zobrazení | 309 odpovědí

Rady pro toho, kdo si chce koupit člun, zkušenosti rybářů různými druhy člunů a motorů.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   11 10 9 ...
Středa 28. září 2011 v 11:35 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>proto se ptám,měls na vodě 2 sedačkoví neboj sleduji ale stím malím bych nejel ani na zdejší louži.

reagovat
Středa 28. září 2011 v 10:40 ® džigit reakce na …

Stroft> jo vyrazil by už dnes a já musím sedět v robotě :-(

reagovat
Středa 28. září 2011 v 10:30 ® džigit

ladamaj> Láďo,koukej pořádně a i čti.Já mám větší,takhle malej ani jako-můj názor,mé potřeby,mé použití

reagovat
Středa 28. září 2011 v 10:16 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>to mášnějak malé necky nebo to není ono.-)

reagovat
Středa 28. září 2011 ve 2:11 ® thundarr reakce na …
thundarr

džigit> pškny člunek :-)

reagovat
foto/forum/2011/th-img18456.jpg
Úterý 27. září 2011 v 16:57 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Adama nemusíš přemlouvat, je to vydra.

reagovat
Úterý 27. září 2011 ve 14:06 ® džigit reakce na …

Stroft> no on se Adam ještě úplně nevyjádřil…

reagovat
Úterý 27. září 2011 ve 14:03 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Když ses domlouval s Adamem, tak ten už nahlédl pod mou „pokličku“ a ví co preferuji. Hlavně chci pobouchat sumíky – už by měli jít:-((

reagovat
Úterý 27. září 2011 ve 13:58 ® džigit reakce na …

Stroft> jak jsem někde psal,znám Hartu akorát bez vody z období studentských brigád.Mimo Leskovec,jsem k vodě autem nedojel,takže asi tak.Jinak těch Tvých 500 hod mi pro začátek musí stačit :-) Domlouvali jsme s Adamem sobotu odpo,takže já bych klidně i přes noc.Do pátku to doladíme.Já ani nevím co pobrat,neb jsem to z lodi doposud absentoval :-((

reagovat
Úterý 27. září 2011 ve 13:45 ® Stroft
Stroft

džigit> Na to nejsem kompetentní a Harta je pro mě pořád velká neznámá. Těch cca.500 hodin na hladině je hrozně málo abych Hartu poznal a pochopil. Nicméně, měl jsem jet na Maru ale „Kajra“ hlásí neúspěch,tak ji nechám „dozrát“ a v sobotu pojedu na Hartu a asi tam u vody i přespím.

reagovat
Úterý 27. září 2011 ve 13:00 ® džigit reakce na …

Stroft> zatím to tak vypadá.S pokorou přijmu Tvé první školení o Hartě z vody :-)

reagovat
Úterý 27. září 2011 ve 12:45 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Tak v sobotu premiéra na Hartě?

reagovat
Úterý 27. září 2011 v 1:00 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>tak koukám že už máš hračku doma:-)) .Jinak máš defakto to samé co mám já od té hondy akorát budou asi jiné rozměry a matroš no hlavně určitě i jiná cena ale službu to udělá myslím stejnou.

reagovat
Úterý 27. září 2011 v 0:32 ® džigit

Dnes poprvé na vodě…

reagovat
foto/forum/2011/th-img18449.jpgfoto/forum/2011/th-img18450.jpgfoto/forum/2011/th-img18451.jpgfoto/forum/2011/th-img18452.jpg
Neděle 25. září 2011 v 16:13 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>těch 1/2m sem měl a nesmí jít z boku jinak seš jako kachna.Jinak ty čepice pamatji na Nechrankách to pak je moc špatné nebylo vidět ani kam jedeš.Dnes tam jsou spalovácí moto. zakázané a jedině elek.motor no nesmysl žádný el.jsem ještě nezažil aby utách 5m loď kor v takové situaci,takže tam jezdí se spalovákama i zdraví no když to tam přijde tak jde opravdu dotuhého.Mockrát jsem to zažil a měl sem sevřenej zadek.:-))

reagovat
Neděle 25. září 2011 ve 14:38 ® džigit reakce na …

Stroft> přesně tak.Oni berou ve vnitru spíš vlnu způsobenou projíždějící lodí.
Jak to má čepku a má snahu se převracet,tak nám ty borty okolo půl metru moc nepomůžou.Leda otevřít odtok a vzpomenout poslední přání :-))

reagovat
Neděle 25. září 2011 ve 13:33 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit,Stroft>Mám jen skušenost z vmnama na Nechranicích a to 1.5m ale s pevnou 5q lodí a motorem 11hp.Jinak z 1/2m v pohodě ale stejně sem měl bobky.:-D Takže moře tak okolo břehů ale né moc daleko:-/

reagovat
Neděle 25. září 2011 ve 12:20 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Záleží na vlně, oceánská může mít i 10 metrů a ani to nepoznáš.Pak přijdou metrovky s bílou čepicí a jsme v pr…

reagovat
Neděle 25. září 2011 ve 12:06 ® džigit reakce na …

Stroft> to mi je jasný.Ona se by ta loď sice na takové vlně měla zhoupnout ALE… Oba víme o čem to je.Teorie a praxe,takový „nepodstatný“ rozdíl :-D

reagovat
Neděle 25. září 2011 v 11:59 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Já mám taky " C " loď. Ale na moře bych s ní nejel ani náhodou a to mám půl metrový bord.

reagovat
Sobota 24. září 2011 ve 21:10 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit>až to pujde najdu ho jak je ustrojen jestli to tu mám.Jinak nejlépe je natom ten uprostřed:-D .Já mam na zádi otočnou sedačku jo a stím místem seto dá zvládnout v pohodě.To víže to není loď kdybych to zvládal tak ji mám ale už sem jich vyskoušel fakt spoustu včetně mé osobně postavené tu mě doktor zakázal jak mě propouštěl ze špitálu a to sem nemoh dlouho skousnout.Tak sem blbnul pořád skoušel no loď neustanu a zadalší sám víš co to obnáší i když sem tvrdej a šetřit se to neumím,tohle je pro mě asi tak nejschůdnější a ve 2m vlnách stím jezdit nebudu stačí větší vítr a když nemám motor což semě stalo tak nelze se dostat bezpečně ke břehu takže motor mám pořád připravenej i když to je zakázané no přeci se neutopím už tak nesmím ani do bazénu:-)) .No po té zdrav. ráně bych neměl lízt ani do lodě,plavat umím ale od pasu dolů se zablokuji no když spadnu do vody tak mám smůlu když pro mě neskočí už to mám jednou zasebou.:-D

reagovat
Sobota 24. září 2011 ve 20:24 ® džigit

TO je posez na chytání
http://www.ebay.de/…250894572769?… :-D

reagovat
Sobota 24. září 2011 ve 20:20 ® džigit reakce na …

ladamaj> no při té vnitřní délce bych tam ve třech chytat nechtěl.Kam si dáváte věci?Ono v 195×68 cm moc místa pro tři s výbavou nenajdeš.Já koupil o 60cm delší a představil bych si max 2 rybáře

reagovat
Sobota 24. září 2011 ve 20:14 ® džigit reakce na …

Stroft> no on má Láďa pravdu.Otázka,co by s tím udělal on :-)) Je to céčková konstrukce.
C – PŘÍBŘEŽNÍ: Plavidla konstruovaná pro plavby v příbřežních vodách, velkých zálivech, ústích řek, jezerech a řekách, kde lze očekávat sílu větru dosahující stupeň 6 včetně a určující výšku vlny do 2 m včetně

reagovat
Sobota 24. září 2011 v 19:56 ® Stroft reakce na …
Stroft

ladamaj> Rozumím papír snese všechno:-(( 2 metrové vlny na našich vodách asi nezažiješ, to by muselo foukat alespoň 20m/sekundu a to na nekryté velké ploše(mlýny, atd) a v tomto případě by ti nepomohl ani motor 5 HP. Já jsem letos jel na 2metrových vlnách na lodí 19 stop s 50 HP motorem a adrenalín jsem měl hooodně vysoko.

reagovat
Sobota 24. září 2011 v 19:42 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

džigit> velkou je to chytání pro 3 osoby a ještě si ktomu sedneš používám ho všude kde jse dá:-D

reagovat
Sobota 24. září 2011 v 19:41 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

Stroft> tak to je psaný v oryg. dokladech které slouží jako TP.

reagovat
Sobota 24. září 2011 v 17:22 ® Stroft
Stroft

ladamaj> Do 2 metrových vln?.....a ještě o červené karkulce:-)

reagovat
Sobota 24. září 2011 v 15:02 ® džigit

LeoC> Rhino 44.Už jsem chtěl vytáhnout dnes,ale Honza hlídá dcerku a u nás se rekonstruuje vstup-schody a vchodové dveře.Navíc mám na půl šesté noční dvanáctku.

reagovat
Sobota 24. září 2011 ve 14:57 ® džigit

ladamaj> ten můj je taková levnější verze.Nemáš tu 30ku malou?

reagovat
novější starší
Stránky:   11 10 9 ...