Chytej.cz

podivné léto necteno

24.8.2009 | dedacek | 2.851 zobrazení | 15 odpovědí

Zažil někdo horší léto na lov než je letošní? Já si horší léto nepamatuji.Na řekách zvednutá voda a kalná, berou jen úhoři tloušti a samé pidiryby.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 10. září 2009 v 10:18 ® Libor reakce na …
Libor

dedacek> takže se už úspěchy dostavují?

reagovat
Čtvrtek 10. září 2009 v 9:43 ® Mr.Hyde
Mr.Hyde

Jo, jó, já byl včera celý den ruce mě bolí a nic, a to se voda jen vařila, nekopíte někdo přívlačák? :-)

reagovat
Čtvrtek 10. září 2009 v 8:28 ® dedacek

Podivné léto skončilo, začal podzim a je to paráda.

reagovat
Sobota 29. srpna 2009 v 5:18 ® rgb23 reakce na …
rgb23

taky jsem měl včera kudlu kolem pětapadesáti, vtipné bylo že krom rotajdy v tlamě tam měla hlavou v jícnu i 15cm plotku napíchlou na háček rotajdy u prdele, hold holky asi dostávají hlad.

reagovat
Pátek 28. srpna 2009 ve 20:34 ® dedacek

Konečně se včera zadařilo. Štika 55+ a v sobě měla dva háčky a spoustu potěru.

reagovat
Středa 26. srpna 2009 ve 13:28 ® sgt.mooody reakce na …

rgb23> Přesně tak!Také jsem si toho všiml když jsem byl před pár dni na Orlíku kamarád vedle mě stál se žluto fosvorovou div né svítíci gumou od relaxu,a já kousek dál se starou rotačkou jag za cca hodinku jsem vytáh 5 okounů z nichž jeden měl 30cm a ještě jednu škičku 44cm,a kolegovy okouni sice jezdili za gumou až ke kraji ale žádnýho nepřesvědčil k záběru.

reagovat
Středa 26. srpna 2009 ve 12:54 ® okoun27

no letošní rok není nejhorší řeka taky už není zvednutá i když je pravda že je třičtvrtě roku zvednutá..tak rači ted chytám na stojacich

reagovat
Úterý 25. srpna 2009 ve 22:05 ® rgb23 reakce na …
rgb23

dedacek> já mám poslední dobou spíš osobní pocit, že alespoň dravci už mají prostě okoukané ty kvanta wolberů, ripperů, twisterů a pod. Na klasické měděné a stříbrné rotajdy a velké plandavky už skoro nikdo nechytá, každej cpe do vody bůhvíčím dipované smáčky a jiné gumy. Připadá mi, že rybám začíná opět chutnat to kdysi okoukané, nyní zapomenuté. Předevčírem jsme šli vláčet ve třech na stejný revír ve stejných místech současně, já gumy, druhý woby, třetí staré rotajdy a plandavky po dědovi… Ten třetí vytáhl 3 štiky, ostatní bez náznaku záběru.

reagovat
Úterý 25. srpna 2009 ve 21:33 ® dedacek

Dnes konečně solidní záběr, sice neproměný, ale začíná se blýskat na lepší časy.

reagovat
Pondělí 24. srpna 2009 v 19:59 ® nedby

rybař ten těžkej chleba má neboj podzim ti to vynahradí vydrž petru zdar

reagovat
Pondělí 24. srpna 2009 v 15:51 ® dedacek reakce na …

Přesvědčil jsi mne. Jdu to opět zkusit. Budu je dráždit woblerama, snad se už konečně umoudří.

reagovat
Pondělí 24. srpna 2009 v 11:02 ® hraji
hraji

Konečně po delší době jeden rok, kdy se hladina vody drží dostatečně vysoká. Domnívat se, že kdyby bylo sucho, hladiny byly na minimu a voda čistá, že by ryby braly lépe je proti rozumu a všem rybářským zkušenostem. Na naší řece ryby berou dobře, možná je to dáno tím, že nikdo nečeká obry, ale chytáme to, co tam prokazatelně žije

reagovat
Pondělí 24. srpna 2009 v 10:32 ® Libor
Libor

Člověk to musí brát tak jak to je, taky mě letos hodně potrápila zvedlá voda. Nenech se otrávit a třeba ti ještě nějaké překvápko přijde.

reagovat
Pondělí 24. srpna 2009 v 1:29 ® dedacek

Za posledních několik let jsem měl této doby několik fousáčů přes metr, letos ani jednoho, o štikách a candátech škoda mluvit.V pátek mi na woblera dlouhého 15 cm vzala štička 22 cm . Tak jsem to radši zabalil.

reagovat
Pondělí 24. srpna 2009 v 0:49 ® rgb23
rgb23

co řešíš, berou ti úhoři a tloušti, znám spoustu rybářů (včetně mě), kteří o těchto rybách téměř pouze sní. Léto jako každé jiné, akorát ryby mají své chutě, kdybys pokaždé chytil to co chceš, přestala by tě rybařina bavit:-)

reagovat