Chytej.cz

člun INTEX EXCURSION 2 necteno

21.7.2009 | Kulik | 3.460 zobrazení | 6 odpovědí

Kdo má zkušenosti s člunem INTEX EXCURSION 2. Hlavně ty záporné. Použití bude v ČR na rybnících, nádržích, přehradách a na klidných částech Berounky 7 a 8 k zakrmování, zavážení a instalaci trhacích bójí na sumíky. Díky za poznatky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pátek 15. prosince 2017 ve 12:18 ® superweb
superweb

Osobne bych doporucil take pro rybarske ucely neco s pevnou podlahou. ja pred par lety poridil
http://www.boat007.cz/…boat007.html Ma to celoplosnou pevnou podlahu z nejakeho lysovaneho drevneho maaterialu – pouzivam parkrat za rok a zatim je podlaha jak nova.
Nicmene pokud bych mel vybirat znovu, vzal bych asi verzi s vysokotlakou nafukovaci podlahou. To ma znamy v mensi variante a clun ma vzdycky slozeny tak o polovinu rychleji nez ja – vetsinu casu travim s instalaci modulu podlahy. Pocitove to neni tak stabilni pocit jako stat na dreve, ale stat se na ni da v pohode.

reagovat
Úterý 7. listopadu 2017 v 7:55 ® patast reakce na …

taky si myslím že je tento lepší

reagovat
Sobota 30. září 2017 v 10:28 ® Patas NTC
Patas NTC

Ahoj, po čase tě bude mrzet že nemáš pevnou podlahu a jak už tu psal Hony, nízko posazená měkká sedačka není nic příjemného. Vím to z vlastní zkušenosti, nejdřív jsem si taky kupoval obyč gumák hlavně kuli tomu že jsou cenově dostupnější.

Po roce trápení jsem si našetřil a vzal si kolibříka 260 s lamelovkou a nemůžu si ho vynachválit. Hodíš to na auto se zahrádkou stáhneš dvouma kurtama a razíš.Super věc a hlavně žádný s*aní ;-)

http://www.m-link.cz/…ova-podlaha/

reagovat
Středa 27. září 2017 v 8:24 ® brach
brach

Excursion dvojku jsem nedávno vyzkoušel. Pro moje účely je dostačující – lehce ovladatelný. Je ho jaksi nemohu sehnat, protože už snad není na trhu…

reagovat
Čtvrtek 30. července 2009 ve 13:17 ® Hony

Mam pro 3 osoby. Nevýhody : měkká podlážka, sezení nízké- jseš jako utopený a používám zvýšený sedák z polystyrénu, nedá se nafouknout do tvrda, široké postranice na nandavání baterie /105Ah/ je tím obtížné. Další si jistě najdeš sám.

reagovat
Středa 29. července 2009 ve 13:37 ® 

Jsem se na něj díval a vypadá dobře, taky mi to škube rukama si něco takového pořídit.. Kdybyste někdo napsali recenzi na tento člun byl bych také moc vděčen.

reagovat