Chytej.cz

Rybářské nesmysly necteno

17.4.2009 | Robur | 11.863 zobrazení | 65 odpovědí

zakládám toto fórum jako pomník všem nesmyslům z rybářské literatury či pomůcek atd. Inspiroval mně k tomu Saturnin, který měl též zařízenu Kancelář na uvádění věcí na pravou míru. Takže pokud někde nějakou perličku objevíte, tak ji sem hoďte, ať se můžeme zasmát.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Úterý 22. srpna 2017 v 10:57 ® jepice-zruseno reakce na …

superweb> Viděl jsem to několikrát, byť u rybářů bez stojanů – pouze na vidličkách. V některých případech byl pípák vypnutý, v jiných se chytali cejni a pípák byl spíše pro případ, že to vezme kapr přes brzdu a rybář nebude dávat pozor.

reagovat
Úterý 22. srpna 2017 v 7:12 ® Robur reakce na …
Robur

superweb> mně ta udice přijde nenahozená, takže je v podstatě jen položená a pak se funkce neřeší

reagovat
Úterý 22. srpna 2017 v 0:29 ® superweb
superweb

Chape nekdo smysl tohoto usporadani bezneho policajta a hlasice? Kdybych to videl jednou, reknu si ze pan neco nepochopil. Ale uz jsem to videl vicekrat..tak mozna neco nechapu ja :-)

reagovat
foto/forum/2017/th-img124291.jpg
Sobota 19. srpna 2017 ve 20:28 ® Robur
Robur

oprašuji myšlnku http://www.kaprarskaspecialka.cz/…c-Bivvy-Hook

reagovat
Středa 17. února 2016 v 17:00 ® Robur
Robur

.

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 v 17:45 @ PALIVEC reakce na …

Robur> Kdysi jsem také reagoval na to, co jsi vzbudil a bylo to 100 let staré. Potom si ze mne dělali všichni prču,LOL. Ale už vím vocode. Zajímavé téma je zajímavé i po 5 letech. Třeba to s tím kanclem…

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 v 17:24 ® Robur reakce na …
Robur

PALIVEC> ale taky jsem vás předem varoval, než jsem to exhumoval:-) Pořád is myslím, že hravě strčím od kapsy fórum o hledaní prutu, který byl už před 4 lety nevyráběný:-)

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 v 16:14 @ PALIVEC reakce na …

Rico> Všiml jksi si, kdy to Tomáš napsal? On je Robur známý vytahovač mrtvol z hrobu. To jistě nic nemění na zábavnosti toho, co Tomáš napsal.

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 v 16:11 @ PALIVEC

Kancelář na uvádění věcí na pravou míru – to je asi nekrásnější téma, co tady je. Advokátka Klára Samková psala o Společnosti pro uvádění věcí na pravou míru (http://www.lawyers.cz/…ou-miru.html). Existuje i Kancelář pro uvádění výroků českých politiků na pravou míru (https://cs-cz.facebook.com/…272804088533).

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 v 8:24 ® Rico
Rico

toro> tak jsem si kafem poprskal monitor :-D

reagovat
Čtvrtek 9. ledna 2014 ve 14:22 ® Robur
Robur

když pominu fakt, že na upouštění plynového měchyře candáta se všichni neshodnou…, jsou nějaké nové bludy?

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 ve 21:06 ® Jak.novi
Jak.novi

LuboO> Taky možnost :-))

PS: nejsem takovej dobytek, abych nosil ponožky čtrnáct dnů :-))

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 ve 21:02 ® LuboO reakce na …
LuboO

Jak.novi> po 14 dnoch by som ponozky pouzil ako tycove bojky do plytkej vody, pripadne ako PVA sacok

reagovat
Středa 10. února 2010 v 10:31 ® džigit reakce na …

osprey> a jakou barvu? Je možné,že ryby reagují na barvu ponožek rozdílně,jako u červů? :-D

reagovat
Úterý 9. února 2010 ve 22:50 ® Libor reakce na …
Libor

osprey> nevěděl jsem že pro tu firmu pracuješ :-) , ale jo, takhle se to pochopit dá :-)

reagovat
Úterý 9. února 2010 ve 22:34 ® osprey reakce na …
osprey

Libor> Jezdíval jsem na ryby, když byl rozbředlý sníh, v gumovkách. Doba strávená na rybách a následně i množství úlovků byly přímo úměrné kvalitě (nebo spíš množství) ponožek.

reagovat
Úterý 9. února 2010 ve 22:32 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

Libor> To jo, ale přece těch čtrnáct dnů je větší jistota. :-))

reagovat
Úterý 9. února 2010 ve 22:28 ® Libor reakce na …
Libor

Jak.novi> stačí dva dny :-)

reagovat
Úterý 9. února 2010 ve 22:20 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

Libor> Nos je čtrnáct dnů na nohou a pak je strč do vody. A uvidíš kolik ryb radši vyskočí na břeh. Takto se dá chytat samořejmě i s ponožkama od čongáčů. :-))

reagovat
Úterý 9. února 2010 ve 22:12 ® Libor
Libor

dostal jsem k vánocům teplé ponožky a na nich stojí slogan : „S těmito ponožkami z vysoce moderních materiálů dosáhnete mnohem více úlovků“ :-)

reagovat
Sobota 3. října 2009 ve 21:14 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

petrcech> Poradím ti.Mysli si o prdeli a napiš jí tam co chce ona.Uvidíš, že to bude lepší.:-))

reagovat
Pátek 2. října 2009 ve 21:40 ® petrcech
petrcech

řekla mi že je to můj názor, a že se uvidí v testu.

reagovat
Pátek 2. října 2009 ve 21:30 ® petrcech reakce na …
petrcech

Libor> naštěstí ne, ale dost se tomu divím, celkem jsem to čekal

reagovat
Pátek 2. října 2009 ve 21:28 ® Libor reakce na …
Libor

petrcech> a dostal jsi kouli .. :-)

reagovat
Pátek 2. října 2009 ve 21:27 ® petrcech reakce na …
petrcech

Libor> pokusil jsem se

reagovat
Pátek 2. října 2009 ve 21:26 ® Libor reakce na …
Libor

petrcech> doufám že jsi to paní učitelce pořádně vysvětlil.

reagovat
Pátek 2. října 2009 ve 21:20 ® petrcech
petrcech

Dnes jsme ve škole brali v biologii ryby, a dozvěděl jsem se že parma vyžaduje a žije jen v klidných tocích :-D

reagovat
Středa 22. července 2009 v 18:38 ® Robur
Robur

časopis rybář 7/2009Strategie pro lov v proudu: doporučji všem, je zde totiž spostu perel, které nikdo neví 1/ Široké řeky jsou vhodné k chytání velkých nedravých ryb. Odstavec končí a začíná další: ŘEka pád v Itálii je je známa svými obrovskými sumci.....

2/ „Síla proud závisí na místě, kde chytáte (nevím jakou to má souvislost, případně zda má přítomnost ovlivní množství srážek na horním toku) a na stavu vody. "ALe pro ty co neví a netuší, tak to pokračuje:“ Při nízkém stavu vody teče Pád na mnoha místech spíš pomaleji a při vysokém stavu je naopak proud velmi prudký"

3/ doporučení: Pokud zakrmujete několik dní před vlastním lovem, zvyšujete své šance na úlovek, protože ryby přesně vědí, kde mohou nalézt něco na zub.

Prostě samé nedoceněné rady.

reagovat
Sobota 30. května 2009 ve 22:23 ® vondras

něco vám řeknu blbostí a zbytečností jsou plné obchody a pro neuvážlivé nakupující jsou tyto hlouposti přesunuty do tašek či krabic rybářů a tam jsou uloženy navěky ale bohužel není to jako z penězi v bance tam akorát stárnou a taháte se s nimi celou dobu !!??

reagovat
Sobota 30. května 2009 v 17:22 ® dedacek

1 Mara Tak to musíš slavit úspěch každých deset minut. Blahopřeji.

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1