Chytej.cz

Salmo nebo Rapala necteno

14.3.2009 | -zruseno | 10.346 zobrazení | 73 odpovědí

Jaké woblery máte radši, od Rapaly, nebo od Salma? Pište.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Neděle 22. srpna 2010 v 9:50 ® ART
ART

Mě se teď daří chytat na rapalky docela slušný ryby. Na salmíka taky něco lapnu, ale je to více dřiny

reagovat
Středa 18. srpna 2010 v 16:41 ® jersey
jersey

Já teda nejradši STORM…

reagovat
Středa 18. srpna 2010 v 0:18 ® mig61

omyl jiné téma

reagovat
Čtvrtek 29. července 2010 ve 14:01 ® FISHERBOY reakce na …
FISHERBOY

osprey> Počasí je takový divný, to máš pravdu, a vláčkařů je hafo..a to že bych to vzdal nehrozí, protože jinej způsob než vláčení nedělám, ani na to nemam vercajk…ale ony zase jednou brat začnou…doufam..:-)

reagovat
Čtvrtek 29. července 2010 ve 12:15 ® osprey reakce na …
osprey

FISHERBOY> Je teď trošku zvrácené počasí a navíc dneska vláčí každý, kdo má ruce. Do toho kormoráni a jiné pohromy. Není to lehké a bude hůř…

Ale pořád se něco vytáhnout dá. Nevzdávej to.

reagovat
Čtvrtek 29. července 2010 v 10:01 ® FISHERBOY
FISHERBOY

osprey> ono spíš je umění celkově něco chytit, nějako se mi nedaří…poslední dobou skoro vůbec..

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 23:50 ® osprey reakce na …
osprey

FISHERBOY> Ono je umění si Rapalu vybrat:-))

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 23:13 ® gomz
gomz

GOMZky jinak nemám na ty nákupy kapsu…

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 23:02 ® FISHERBOY
FISHERBOY

já teda salma žádny bohužel nemam, ale na rapaly se mi nijak extra nedaři, spíš bodují méně známe značky.....asi jsou méně okoukané.

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 22:54 ® osprey reakce na …
osprey

troutkiller> V zásadě máš pravdu. Ale Rapalí Glidin Rap není až tak špatný a různé ty Subwalky taky ne. Jen jsou drahé a je jich na trhu málo. Salmo dělá dobré věci za solidní peníz a jejich jerkovadla jsou dost povedená, zvláště některá.

Je třeba brát od obou firem.

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 21:13 ® troutkiller

Poslední dobou dost ujíždim na jerkování a v těchto nástrahách je Salmo o velikej kus před Rapalou!Na druhou stranu Popy má zas lepší Rapala:-) Je to o tom co jdu zrovna chytat a pak řešim zda Salmo nebo Rapala:-)

reagovat
Středa 28. července 2010 v 15:55 ® RomanB

rapala

reagovat
Středa 28. července 2010 v 11:10 ® kerob
kerob

Mam jak Salma, tak Rapaly. Kazda znacka ma z meho pohledu nektere povedene typy. Rapala je mi sympatictejsi a taky jich mam nasobne vice. V posledni dobe se jak Salma, tak nekterych Rapal zbavuju a nahrazuju je zajimavejsima wobama od znacek u nas neprilis rozsirenych.

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 2:37 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

osprey> Až se někdy dostanu do rybářských potřeb, tak si ho koupím. Ale pravděpodobně v těch sedmi cm.

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 2:34 ® osprey reakce na …
osprey

Jak.novi> Chodí, ale zatím ho nic nesežralo (mám ten největší).

reagovat
Středa 28. července 2010 ve 2:29 ® Jak.novi
Jak.novi

U mě je to Salmo i Rapala. Jaké jsou vaše zkušenosti s rapaláckým woblerem Subwalk?

reagovat
Středa 28. července 2010 v 1:13 ® osprey
osprey

Tak podle posledních zkušeností využiju Rapaly i Salma. Určité konkrétní výrobky obou značek jsou pro mé honifišení zkrátka nezbytné. Rapaly mám o něco radši.

reagovat
Sobota 8. května 2010 v 10:56 ® tucnak11
tucnak11

Jen Salmo,proto že mě nesklamaly a cena je trohu kdeinde:-93;

reagovat
Čtvrtek 6. května 2010 ve 23:08 ® osprey
osprey

Nejlepší je, když vím, co chci a který wob to dokáže. Ten si prostě koupím. Spoustu nástrah ovšem člověk koupí v rámci „výzkumů“ a pak se mu doma válí.

No a samozřejmě existuje taková běžná spotřební kategorie a tam je jedno, co je to za značku. Pokud to chodí, chytat se s tím dá.

reagovat
Čtvrtek 6. května 2010 ve 21:14 ® petrcech
petrcech

petrcech> Teď už je to co jsem loni napsal blbost. Záleží na typu a velikostí wobů atd..... loni jsem měl míň zkušeností a jinší pohled na rybařinu.........

reagovat
Čtvrtek 6. května 2010 v 19:31 ® Vrťa
Vrťa

No pokud jde o mně tak bych volil Salmo i kvůli ceně-teďka jsem si lecos pořídil ve výprodeji (50% sleva) http://www.rybarskepotreby-obchod.cz/…blery_salmo/ Jinak mám i Rapaly,ale co se týče ceny tak jsem ten typ člověka co sáhne po trošku levnějším-co se týče úspěšnosti tak veliké rozdíly nevidím…

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 13:46 ® inspo reakce na …

Libor> Bohužel zatím jsem neměl tu čest. Mám popy jen rapala a redbass – na popy moc nechytám – asi to neumím, tak jim nedávám moc prostoru :-(( .

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 13:41 ® Libor reakce na …
Libor

inspo> chytáš na ně? podle tvaru bych hádál že budou potřebovat pro správnej chod jiný vedení než Rapala.

reagovat
Pátek 24. července 2009 ve 13:37 ® inspo reakce na …

Libor> Jestli se nepletu, tak se dělá jen v 6-ti centimetrové verzi, ani větší, ani menší.

reagovat
Čtvrtek 23. července 2009 ve 20:48 ® Libor
Libor

Tak jsem si dnes pořídil tři popy od Salmy hayek, nevypadají špatně, tak uvidím jak obstojí proti Rapala až je namočím. Typ: Salmo pop 6cm/7g. Nevíte jestli dělají ještě větší?

reagovat
Pátek 17. července 2009 v 15:16 ® DEATH

Asi rapala. Osobně používám hlavně Strike Pro. Třeba tento pop viz. http://www.los-cormoran.cz/zbozi/1110.jpg

reagovat
Středa 15. července 2009 v 17:51 ® okoun27

já sem si oblíbil popy od Salma

reagovat
Středa 15. července 2009 v 17:40 ® cruel00
cruel00

letos u mě zatim nej Lovecrapy

reagovat
Pondělí 13. července 2009 ve 13:07 ® petrcech
petrcech

na salmo jsem nachytal štiky na rapalu spíše candáty, ve svých krabičkách mám obě značky velá spokojenost

reagovat
Neděle 7. června 2009 ve 23:30 ® 

To je presne – to je podle me nejdulezitejsi uplne ze vseho nejvic na privlaci, nastraha je druhorada..

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1