Chytej.cz

navijak SIRIO 1000 necteno

28.2.2009 | hrosak | 12.895 zobrazení | 7 odpovědí

Cus rybari!!! Mate nekdo skusenosti s navijakem SIRIO 1000??? Rad bych vedel vas nazor?! Diky moc

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 1. března 2009 v 8:27 ® iceman
iceman

Za opravdu příznivou cenu je to moc slušný naviják. Odvláčel jsem s ním podzim (UL vláčka) a spokojenost veliká. Opravdu parádní brzda a hladký chod. Těžko hodnotit životnost, zas tak dlouho ho nemám. Teď jsem si pořídil Red Arc, tak Sirio dostane můj kamarád.

reagovat
Sobota 28. února 2009 v 19:30 ® vondras

1000je hodně malá mám 3ks na plavačku vel.2000 a 1ks na fedeer vel,3000 jeden z mála navijáků v této ceně kde se nemotá vlasec jak pod cívku tak i brzdu jinak ovšem bych chtěl říci že na častou vláčku bych si představoval jiný naviják přeci jen má jemnější ozubení ale jinak skvělý opravdu doporučuji !!!

reagovat
Sobota 28. února 2009 v 17:08 ® Ftmči
Ftmči

Používal jsem ho celou loňskou sezónu na vláčku a je to na něm trochu znát. Občas vydává divné zvuky, po namazání se to zlepšilo. Budu ho používat i nadále, hlavně na ,,gumovou" vláčku, kde se moc nenadře. Na woblery jsem pořídil Reda. Závěr je, že Sirio můžu jedině doporučit.

reagovat
Sobota 28. února 2009 v 16:45 ® skwor
skwor

Má ho kolega, ale vzhledem k tomu, že jsem s ním na rybách hodně často, tak snad ho můžu ohodnotit taky. V téhle ceně lepší neseženeš (maximálně další zauber klony jako TD). Přehazovačky na kola za stejnou cenu se můžou jít zahrabat.

reagovat
Sobota 28. února 2009 v 16:33 ® monaster reakce na …
monaster

taky jen potvrzuju, Vláčka , feeder, plavaná. po jedné sezoně zatím jak bych ho vyndal z krabice. brzda luxus

reagovat
Sobota 28. února 2009 v 16:15 ® Kubah

Siria jsou moc povedený mašinky. Mám vel. 3000 a 4000 a spokojenost. Na fish-pro.cz je už mají. Jinak se podívej i tady do vyhledavače, už se tu o nich dost psalo..

reagovat
Sobota 28. února 2009 v 15:15 ® Vlaštovka
Vlaštovka

Já mám zkušenosti moc dobrý… je to nezničitelná mašinka za krásný peníze…

reagovat