Chytej.cz

Maďarská TV Fishing and Hunting necteno

16.12.2008 | kinghlína | 9.772 zobrazení | 41 odpovědí

V tomto tématu bych rád rozebral rybářský kanál Fishing and Hunting, který je součástí služeb kabelové společnosti Digi Tv. V žádném případě se nejedná o propagaci. Ono také není mnoho co propagovat, filmy s rybářskou tématikou sice převládají, ale podstatnou část vysílacího času také zabírají dokumenty o lovu zvířátek, což se mě osobně hnusí, ale věc názoru. Jedná se o maďarskou tv a podle toho také pořady vypadají. Maďaři jsou dle mého názoru národ masařů a jejich zacházení s úlovky hraničí s týráním. Ulovené ryby svazují provazy za držku k sobě, což mě přijde naprosto neetické. A když specialista na parmy sází do fusaku jednu parmu za druhou, chce se mi brečet! Ale abych jen nehanil, líbí se mi velmi dobře zdokumentované závody v lovu velkých kaprů na maďarských jezerech, Maconka a spol, s názvem Dynamite baits. Velmi mě potěšilo, že i české carp teamy zaujímají přední místa na výsledkových listinách! Zajímavé jsou i pořady věnované feedru, plavané,muškaření a přívlači, ikdyž jejich odbornost se dá jen těžko srovnat s dvd edicemi které vycházejí u nás. Odborností bych je přirovnal k pořadům Jak nato a S Jakubem na rybách. hezky se nato kouká, ale nic nového to člověku nepřinese. Na vyšší úrovni jsou pořady o lovu sumců, prostě záleží na teamu, který pořad dělá.Každopádně zadarmo více než dobré!!!! Závěrem bych si trošku rýpnul, zatímco revíry a jejich zarybnění můžeme Maďarům upřímně závidět, úctu k úlovku, chování k přírodě a rybářskou etiku mohou Madaři upřímně závidět nám:) Bohužel, spousta Maďarů se najde i mezi českými rybáři!!!!!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Sobota 23. ledna 2010 ve 23:33 ® andy.tomas
andy.tomas

Vždyť já plakat nebudu. Tak často jsem na to nekoukal.

reagovat
Pátek 22. ledna 2010 ve 20:20 ® Klon
Klon

Fishing and Hunting není jen na Digi TV ale i na jinych.Já na něj nekoukám protože není na co.Abych koukal na pořady které se pořád opakují dokola,tak to nemusím koukat vůbec…A že to jsou hovada,tak to máte pravdu.

reagovat
Pátek 22. ledna 2010 v 17:36 ® kety.vydra
kety.vydra

Fishing and Hunting jsem si chtěl pořídit,ale poté co jsem ho dva dny sledoval u kamaráda mě přešla chuť.Odradily mě stejně se opakující pořady.Já už jsem poslední dny rezignoval i na televizi (nic tam není a v hlavních zprávách jsou zprávy,které jsem se mnohem dřív dověděl na netu,nebo z rádia).A co se týče chování Maďarů („sportovních rybářů“) k rybám,to jsou prostě primitivové.Na druhou stranu,pokud mají rybolov jako obživu,s tím se nedá nic dělat.

reagovat
Pátek 22. ledna 2010 v 16:57 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

andy.tomas> už ne už to blokly i na thoru, už jen ten pvtv kanál

reagovat
Pátek 22. ledna 2010 v 11:16 ® andy.tomas
andy.tomas

Fachčí někomu Fishing and Hunting.

reagovat
Čtvrtek 12. března 2009 ve 21:54 ® YEStrady reakce na …

Ahoj, nestahuje někdo ty videa do PC?… hodil by se mi ten pořad o candátech, bo tu TV nemám. Dejte prosím vědět :-) yestrady@centrum.cz

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 ve 22:17 ® Alov
Alov

Alesio> Reklamy na F&H jsou samozřejmě taky. Hlavně u mořské rybařiny, u přenosů ze závodu v lovu okounků atd. Je jich sice podstatně míň, než na film kanálech, ale jsou.

Piranha> Věci se tam opakujou i několikrát týdně. Ono konec konců jako na většině kánálů na satelitu. Ke všemu kvalitních filmů s evropskou rybařinou je sice dost, ale spousta autorů neví, co by si za ně řeklo. A vzhledem k minimu reklam na F&H nebude tato televize ani nijak bohatá.

Já jsem osobně rád za tento kanál. Lepší, než drátem do oka že :-D

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 ve 21:11 ® Alesio

Jasně že to opakujou vidíš tam snad nějakou reklamu.Hbo ma taky super filmy ale musíš za něj připlácet a taky ještě čumět na reklamy

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 v 19:35 ® Piranha
Piranha

FaH je dobry, ale porad se tam opakujou porady jak u blbejch.Kolikrat vidim i 3× za mesic stejnej lov s feederem, nebo plavamou

reagovat
Úterý 27. ledna 2009 v 18:23 ® licus.10
licus.10

já jsem psal přímo na digi tv a v ústeckém kraji by to měli pustit v první čtvrtině tohoto roku (UPC)

reagovat
Pondělí 26. ledna 2009 ve 22:30 ® Flid reakce na …
Flid

rapadek – ja mam sice F&H doma,ale psal jsem taky na UPC a bylo mě řečeno ,že počítají se zařazením tohoto programu.

Hany – taky to mam už ohrané,ale na něco se rád podívám znovu.

reagovat
Pondělí 26. ledna 2009 ve 21:30 ® rapadek reakce na …
rapadek

Viděl jsem reklamu na tento TV program v jednom ryb. časopise. Byl tam i takový dovětek jako „Žádejte u svého kabelového operátora“. Tak jsem to zkusil u UPC kabelovky a ptal jsem se na zařazení tohoto programu do nabídky. Bylo mi jasně sděleno, že s tím nemám počítat. Klidně bych oželel programy s romantickými seriály, výměnou za tento. Snad kdyby se nás ozvalo více … Myslím, že je lepší i třebas špatný rybářský program než žádný.

reagovat
Pondělí 26. ledna 2009 v 19:24 ® Kubah reakce na …

Flid> Feeder mají dobrej, ale já to viděl snad destkrát, tak už mě to nebaví :-))

reagovat
Pondělí 26. ledna 2009 v 18:23 ® Flid reakce na …
Flid

Mají docela pěkně zpracovaný feeder a kaprařinu.

reagovat
Pondělí 26. ledna 2009 v 16:02 ® ZANDER
ZANDER

taky mám tento kanál. myslím si že něco se z toho náučit dá ( myslim tim něco z rybářského umu a né metodu ´´chyt a sežer´´) některé reportáže o rybách se mi zdaj i zajímaví jako například ty kaprařské mezinární závody. ale přesto se mi zdá že ty pořady se hodně opakujou, a když si pustim televizi a dávaj tam pořad kterej sem už 5krát viděl tak mě to celkem odradí

reagovat
Pondělí 26. ledna 2009 ve 12:33 @ ???

:o(

reagovat
Středa 17. prosince 2008 ve 21:05 ® HaD
HaD

good zpráva: zítra se můžete po delší odmlce těšit na instruktážní video o chytání na smáčky „Tanec se smáčky“ – tentokráte z dílny mého bratra Radka pod hlavičkou CHYTEJ.TV :-)

reagovat
Středa 17. prosince 2008 ve 20:46 ® chosebaits
chosebaits

Neni to špatný,doma my to jde,ale v práci néééé.Člověk to musí brát tak jak to je.V rybařině tam nějaký nešvar je,ale v myslivosti jsou opravdu hovada.Chtěl jsem jít do myslivosti,ale rači né.

reagovat
Středa 17. prosince 2008 ve 20:02 ® tony.bobo
tony.bobo

Zdravím vás pánové,souhlasím s vámi máte pravdu to chování k rybám je hnus ale je pravda že jim to ani tak nepřide.Lov ryb je povolen celoročně jen mají dobu hájení což je 2 měsíce,konkrétně sumec velký duben-květen a míra je 50cm.Jinak mají spoustu ryb zákonem chráněných a jsou tam velké pokuty za prokázané poškození těchto ryb.Ale jinak nádherná rybařina za pár kaček.

reagovat
Středa 17. prosince 2008 v 16:53 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

ftv: jenom připomínka dělají ty i čeští maďaři O:

reagovat
Středa 17. prosince 2008 v 16:51 ® fish-team-voda
fish-team-voda

Lucioperce69:no to ja vím a netvrdím že s přivazovanim souhlasím,jenom říkám že to dělají i čeští rybáři

reagovat
Středa 17. prosince 2008 v 16:27 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

ftv: sumec se dá fotit i v noci nevidim proto důvod ho přivazovat jak pejska na vodítko

reagovat
Středa 17. prosince 2008 v 16:22 ® fish-team-voda
fish-team-voda

Kinghlina:ale kdyz se sumec chytne treba za tmy,tak se privaze a rano se pusti..to se dělá

reagovat
Středa 17. prosince 2008 v 15:22 ® kinghlína reakce na …

no a nebo včera chytali nějaký sumce v kazachstánu a když je nachytali, tak před vážením je přivazali za držku ke břehu a pak je za ní vytahovali k vážení, vypadalo to jako když maj na vodítku sumce místo psa, akorát ten sumec má 60 kilo a jak se s ním pral tak si určitě musel ublížit!!!

reagovat
Středa 17. prosince 2008 ve 14:49 ® Zakin reakce na …
Zakin

To jsem viděl taky a pocity úplně stejný.

reagovat
Středa 17. prosince 2008 ve 13:03 ® kinghlína reakce na …

albin---- sou to prasata a s nima sme v unii,no to je hrůza!

reagovat
Středa 17. prosince 2008 ve 13:00 ® albin
albin

No tudle mi dorazilo když ukazovali jak maďarská skupina rybářů chytá štiky někde v Kazachstánu­.Nádherný záběry,nádherný ryby posléze uvázaný za hubu.Říkaly,že je musí pustit a taky je po dokumentaci házely zpátky z jedoucí lodi a jako kus prkna.Bylo mi k pláči když sem viděl krásný a velký štiky plavat za lodí břichem vzhůru.No a taky při vylovování štik používaly hmat za oči a to i moje manželka nerybářka říkala,že sem prase,že se na to dívám.Ale když ty ryby byly tak krásný…

reagovat
Úterý 16. prosince 2008 ve 23:24 ® kinghlína reakce na …

Těžko,ale jako nevím,třeba jo, jako můžeš si to zapatit na digitálním satelitu nebo asi na každý kabelovce,ale za peníze, my to máme free:)

reagovat
Úterý 16. prosince 2008 v 18:04 ® lacika3000 reakce na …
lacika3000

a da sa to pozerat aj na nete dakde????

reagovat
Úterý 16. prosince 2008 v 16:53 ® Salmo
Salmo

Párkrát jsem se na to díval u známýho a nebylo to nijak výjmečný.Prostě klasika.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1