Chytej.cz

lehátko necteno

9.8.2008 | Matt.tes | 4.593 zobrazení | 13 odpovědí

chci si pořídit nějaké kvalitní lehátko prosím poraďte kdo máte s jakým zkušenos a jake by jste mi doporučili děkuji

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 19. března 2022 ve 12:48 ® zoink

Zdravím všechny, my jsme kvalitní lehátko sháněli poměrně dlouho, jednalo se o dárek pro tchána ke kulatinám a protože se skládala velká část rodiny, rozpočet byl dosti velký. Po pročtení mnoha diskuzí a konzultacích s kamarády, kteří také rádi rybaří, jsme koupili rybářské lehátko se spacákem a tchán je nadšený, takže za nás rozhodně doporučujeme.

reagovat
Pondělí 22. února 2021 ve 21:09 ® OntárioBoy

Ahojte, já jsem si docela dost nedávno pořizoval rybářské lehátko se spacákem a tedy spokojenost veliká :-)

reagovat
Neděle 20. srpna 2017 v 15:36 @ koloděj

Máte někdo zkušenosti s timto lehatkem ?LEHÁTKO FOX WARRIOR 6 LEGGED BEDCHAIR. Chtěl bych ho hlavně pro sebe na kratší výpravy. Kupuju si ho hlavně na kratší výpravy 2–4 noci. Za každou informáci budu moc rád. předem děkuji.

reagovat
Pátek 11. srpna 2017 v 17:47 ® superweb
superweb

Mam od lonska toto http://www.uhabakuka.cz/index.php?… Za tu cenu velice slusne spani, jen to skladani neni uplne domyslene, nema to ty dotahovaci kolecka, takze se to pri prenaseni samovlne ruzne rozklada. Asi by vyresil nejaky obal. Ve vysledku tak na jednodenni vypravy beru starsi skladnejsi uzsi lehatko co mam uz x let – nejaky Kkarp tusim

reagovat
Čtvrtek 10. srpna 2017 ve 12:54 ® vlnac
vlnac

Po deseti letech na polohovacím lehátku jsem koupil toto http://www.uhabakuka.cz/index.php?… A opravdu musím jen chválit. Materiál bezva , záda mě z něj nebolí. Krásně se z něj vstává má vyšší nohy. Spal jsem na něm i s manželkou a dá se to. Vřele doporučuji

reagovat
Pondělí 24. července 2017 v 19:36 @ Jan Kunský

Ať nezakládám nové vlákno, mám spadeno na toto: https://na-ryby.eu/…od-tactical/ vypadá jako nejlepší, co se dás sehnat, ale není to zadarmo, tak váhám pořád. Nemáte někdo osobní zkušenost? Díky

reagovat
Neděle 8. února 2009 ve 21:08 ® Mary reakce na …
Mary

Izzi ale to mne tohle lehátko láká. je menší než to co jsem podala já, my máme š.78váhu nevím, a je to JRC 4900,–- ale já měla ze známosti slevu.

reagovat
Sobota 7. února 2009 ve 22:00 ® Mary
Mary

Zkouška zátěže lehátka. Zkouška byla úspěšná. Lehátko prošlo bez ztráty bodu.

reagovat
foto/forum/2009/th-img7404.jpg
Pondělí 11. srpna 2008 v 10:18 ® rohlston

já mám nové lehátko od JRC a po první výpravě naprostá spokojenost

reagovat
Pondělí 11. srpna 2008 v 8:36 ® EDYS reakce na …
EDYS

cena pekna..:-D ale vypada dobre..

reagovat
Neděle 10. srpna 2008 ve 21:47 ® izzi
izzi

já jsem si koupil toto a je fakt luxuriózní, perfektně se na něm spí, ale cena je trochu vyšší www.kaprarina.cz

reagovat
Sobota 9. srpna 2008 v 19:10 ® Matt.tes
Matt.tes

ja chci lehatko jen na delší výpravy a vím že tady nejde jen o pohodlí ale taky o zdraví, křeslo mám polohovatelné a kvalitní jenže spát na něm někde 5 dní si neumím představit

reagovat
Sobota 9. srpna 2008 v 18:44 ® Radim11
Radim11

lehátko je prakticke pouze pro dlouhodobe vypravy na mista kde je dosti prostoru a rovina. já za sebe rikam ze je lepsi si koupit dobrou, z dobrého materiálu sedacku ktera ma i operátka pro ruce a nastavitelný uhel. Je to mnohem pro rybareni praktictejsi

reagovat