Chytej.cz

je lepší vláčet ráno nebo večer? necteno

26.6.2008 | inspo | 11.838 zobrazení | 57 odpovědí

Rád bych se dozvěděl jaký máte na to názor. Často mám totiž dilema, jestli jit vláčet večer s tím, že to ráno dospím nebo jít večer dříve spát a vyrazit ráno. Vím, že nejlépe by bylo chodit ráno i večer, ale to nejem z časovým důvodů nemohu. Já třeba chodím raději v podvečer, jelikož v tuhle dobu chytám více ryb a když se vrátím tak lehnu a spím jak dudek a nemusím brzy ráno vstávat celý rozlámaný :-) Díky za všechny názory.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 25. srpna 2017 ve 23:37 @ FilipFishing

Přesně jak tu již kolikrát zaznělo, tak obě varianty jsou dobré. Každý rybář má své zkušenosti. Jednomu to jde lépe ráno a druhému přes noc. Především hodně záleží na tom jaké bylo den před tím počasí a jaké počasí je druhý den, kdy jdeš na přivlač. Taky hodně záleží na místu zda-li je to tekoucí či stojatá voda a také zda-li je to někde v centru města či někde odlehlé od civilizace. Zkrátka chce to určitá místa zkoušet a přijít na to sám, přeji hodně zdaru.

reagovat
Neděle 17. května 2009 v 19:20 ® candos

ono asi záleží na konkrétním revíru,mi osobně se daří někde ráno a jinde to je lepší zase navečer

reagovat
Neděle 17. května 2009 v 18:59 ® Filip00
Filip00

je to asi divný, ale mám štěstí od 11:00 tak do 17:20 vysloveně ráno a večer mi to nějak nejde. A to když jedu tak jsem tam celej den.

reagovat
Neděle 17. května 2009 ve 12:28 ® Radim11
Radim11

tohle je docela časté téma hovorů mezi rybáři. Co já vím, tak každý rybář to vidí jinak. Někdo chytá jen ráno, jiný zase jen večer. Myslím že hodně záleži na tom jaké v předchozích několika dnech bylo počasí. Zkrátka na tohle se nedá odpovědět…

reagovat
Neděle 17. května 2009 v 10:45 ® rybář233

já mam více úspěchů ráno

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 15:42 ® chyt a pust reakce na …

přesné tak jak říkáš

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 ve 14:55 ® chyt a pust

inspo.. to je individualni musis skouset auvidis.Hodne uspechu.

reagovat
Sobota 22. listopadu 2008 ve 21:00 ® farnas
farnas

Myslím že na večer.

reagovat
Sobota 22. listopadu 2008 v 19:56 ® Losfedos
Losfedos

chce to chodit neustale a pozorovat …

reagovat
Sobota 16. srpna 2008 v 16:46 ® Michal/ reakce na …
Michal/

Tak to v tom případě chodíš na ryby jen jednom měsíci v roce? :-D Co když začnou víc brát až v červnu KDY SE ZAHAJUJE VLÁČKAŘSKÁ SEZÓNA :-)

reagovat
Sobota 16. srpna 2008 v 16:44 ® Michal/
Michal/

Myslím si, že ráno i večer se vláčí výborně. Na okouny rád chodím k večeru tak hodinku před západem slunce, ale jako taky záleží na počasí, stalo se mi, že celý den bylo horko a tak si potom okouni najedou na břech, ale oni byli ve 4 metrech :-D . Jak jsem řekl myslím si, že je to jedno. Obě doby jsou dobré.

reagovat
Sobota 16. srpna 2008 v 16:06 ® Flash25
Flash25

Zdravim tě,já chodim po ránu,hrozně rád chytam okouny a přijde mi že ráno je to lepší,většina ryb je přez den vyplašená od břehů a večer je někdy musíš dost složitě nahánět.Tudíž po ránu mají po noci klid a vracejí se za malejma rybkama ke břehu. Ale stejně nakonec všichni víme,že když nechtěj,tak se i rybář může stavět na hlavu. Měj se

reagovat
Sobota 16. srpna 2008 ve 14:17 ® EDYS reakce na …
EDYS

u me uz asi nejsou deti..:-D takze si nechteji hrat skoro nikdy..:-D

reagovat
Sobota 16. srpna 2008 ve 14:13 ® ART
ART

Teď jsem prijel z orliku a musim ti rict ze bylo lepsi vlacet rano nez vecer asi to chce chytit dobu kdy si ryby chtěj hrát

reagovat
Pátek 15. srpna 2008 v 18:05 ® Georgino
Georgino

ale ani večer to není špatný…jedna štička těsně před západem slunce

reagovat
foto/forum/2008/th-img4539.jpg
Pátek 15. srpna 2008 v 18:03 ® Georgino
Georgino

z mých zkušeností je to lepší ráno, kolem rozedněnní a těsně po rozednění.

reagovat
Čtvrtek 14. srpna 2008 ve 20:39 ® Tycoon

Ráno štika 70 cm

reagovat
Čtvrtek 14. srpna 2008 v 7:45 ® POLDA1 reakce na …

včera večer na rybách – štika cca 65

reagovat
Pátek 4. července 2008 ve 20:30 ® inspo reakce na …

Shrek23: no tak tady nejsou při chuti asi nikdy :-)

reagovat
Pátek 4. července 2008 ve 20:30 ® inspo reakce na …

harpunar: o jaké rybě mluvíš???

reagovat
Pátek 4. července 2008 ve 20:11 ® Shrek23
Shrek23

dle mého názoru je to celkem jedno. jestli je dravec při chuti zabere vždycky…

reagovat
Pátek 4. července 2008 v 18:29 ® plescarp

dle meho je nejlepsi bud rano jsou nejlepsi twistery a woblery a wacwr kopytka toracky a plandavky pertuv zdar:D:D

reagovat
Čtvrtek 3. července 2008 v 19:10 ® zlomiljsemprut reakce na …
zlomiljsemprut

Já nejraději chytám v květnu. Je jedno v jakou dobu, ale v květnu. :D

reagovat
Čtvrtek 3. července 2008 v 19:07 ® Radim11
Radim11

na tohle nejde prostě odpovědět. Záleží na tom jak tu rybu nástrahou vyprovokuješ. Může se to stát ráno, dopoledne, večer nebo v noci. Já nejradši chytám při západu slunce na místech kde ještě trochu prosvituje slunicko. Spise na tmavsi nástrahy.

reagovat
Čtvrtek 3. července 2008 ve 13:11 @ ???

keď som si viedol štatistiku, tak najvačšie ryby som pochytal večer, ale zas najviac záberov som mal ráno

reagovat
Čtvrtek 3. července 2008 ve 12:52 ® harpunar

Jak napsal TomK-a já dodávám že mi se jeden s největších(76cm) podařil v červecovém vedru v pravé poledne,na rotačku. Tak co je pak vlastně nej,že ano?

reagovat
Středa 2. července 2008 ve 22:00 ® inspo reakce na …

santec…no tak to mas fajn no

reagovat
Středa 2. července 2008 ve 21:05 ® santec reakce na …

taky si to nemohu dovolit ale když to jinak nejde … stejně bych přes den nic neudělal a zákazníci se mi na mobil dovolají taky.

reagovat
Středa 2. července 2008 v 11:03 ® inspo reakce na …

santec: no to je moc pěkné si udělat celý den na rybách, ale kdo si to může z časových důvodů dovolit :-((

reagovat
Středa 2. července 2008 v 10:17 ® santec

Já na to jdu občas jinak. Vstávám ráno po šesté, jedu třeba na Berounku, vezmu ji od soutoku s Vltavou a skončím v podvečer většinou někde za Hýskovem. Našlapáno přes 10km při vodě a nejeto přes 100km autem při přesunech. Jinak nejlepší je to podle mne večer, zrovna předevčírem jsem přišel k vodě večer před osmou a do jedenácti jsem měl několik okounů (max.28cm), mraky tloušťů (max.54cm) a jako třešnička na dortu sumec 67cm. Letos zatím nejúspěšnější den.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1