Chytej.cz

Chytaní okolo Doks necteno

18.2.2008 | romank1 | 12.191 zobrazení | 34 odpovědí

Ma někdo zkušenost rybaření okolo Doks na rybníkách díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Úterý 27. února 2018 ve 20:17 ® makůch

Přátelé dobrý den. Máte někdo nějaké informace o Hradčanském rybníku. Naposledy jsem na něm lovil v roce 1965 jako kluk. Od té doby jsem tam nebyl, bydlím na moravě. Chci tam letos zajet po 53 letech,tak jsem velice zvědav jak to tam nyní vypadá.

Děkuji

reagovat
Pondělí 8. ledna 2018 v 19:45 @ milivanilli74

zdravim ja jsem z dube a rozprechtice muzu doporučit chodil jsem tam denne skoro začátkem leta nebyl za dopoledne nachytat 10–12 kapru

reagovat
Pondělí 21. července 2008 v 15:33 @ ???

ahoj. muzu se zeptat jestli se daji chytat ryby nekde u Zahradek vkempu apod v te oblasti? mam celosvazovou CRS povolenku. dekuju moc za odpoved. P.

reagovat
Čtvrtek 27. března 2008 ve 21:10 ® Bobby reakce na …

To víš když je čím :-) Ale to tady nesmíš jen chlastat :-)

reagovat
Pondělí 24. března 2008 v 10:04 ® kynolog reakce na …
kynolog

Co se tady kasáš

reagovat
Pátek 21. března 2008 ve 20:39 ® Bobby reakce na …

Rozprechtice jsou stále dobrý občas tam zajedu je tam krásně a ryby průměr ale dá se suprově zachytat. Jinak ještě k tomu Sloupu. Jsem ze Sloupu a máme tady ryby pánové to by jste koukali jen jsme hold asi 100× větší než Staré Splavy tak to hold není tak jednoduché :-) Když přijedete a budete si v boudě na hrázi kupovat povolenku tak řekněte klukům ať vám ukážou v boudě nějaké naše fotky a to sumčí miminko co se tam vytřelo :-))

reagovat
Neděle 24. února 2008 ve 12:19 ® Piranha
Piranha

Jako malej kluk kdyz jsme jezdivaly s tatou a brachou do doks na dovcu sme jezdivaly na Rozprechtice nebo nejak tak malej rybnik s kaprama chytaly se tam na mlaskacku na vrchu.Prdel.Akorad nam tam vybrabcily auto ale to je detail jak to tam vypada nevite nekdo?

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 11:21 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

ale určitě letos pojedu zase můžem se domluvit a udělat nějakou trestnou výpravu ve více lidech. Nejlepší je to u provázku, ale to asi víš z hladiny na housku, ale loni sem se tam nedostal ani jednou a to sem tam byl asi tak 5krát

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 11:18 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

i před těma 5 rokama to tam bylo super nesrovnatelný s loňskem, nebyl sem tam dva roky a byl sem v šoku když sem tam loni přijel

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 11:06 ® cercer
cercer

lucioperce69:tím krmením to tam právě zazdili…uplně tenkrát otrávili vodu.Měl bys vidět,jaké to tam bylo ještě dřív,jak před 5 lety!

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 8:00 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

já bych doporučoval rybník Nový. Ryby tam sou slušný a hlavně můžeš tam zajít na jednu noc nemusíš zakrmovat a zachytáš si, ale už to taky neni co to bejvalo. Před 5 rokama když sme tam začali jezdit tam moc lidí nebejvalo prostě nás to chytlo tak sme se zbalili a jeli. Ted to nejde musíš volat a rezervovat si tam místo do předu. I záběry ubyli hodně rybářů tam cpe haldy krmení a to se muselo někde projevit. Jináč fotka, zatim můj osobáček právě z Novýho myslim že 86 cm

reagovat
foto/forum/2008/th-img3170.jpg
Sobota 23. února 2008 ve 14:55 ® Klon reakce na …
Klon

Kubajs.Jasně že vím kde je Sloup.Jezdím se tam koupat a znám to tam jak svý boty…V Radvanci mám strýce.Ja bydlím na severu v Český Lípě :-))

reagovat
Sobota 23. února 2008 ve 14:45 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Kubajs: Hádat se rozhodně nebudu.Jsem z N.Boru a tom rybníku tedy také vím své.Jen bych tento revír nedoporučoval někomu,kdo bude v Doksech a hledá zajímavý revír.Ale to je jen můj názor.

reagovat
Pátek 22. února 2008 ve 21:02 ® Kubajs
Kubajs

Prasek_2007:chytáte na špatným místě!jinak štik je tam plno!!!a okouni jsou tam i daleko větší a doufám že se nebudeš hádat na té vodě jsem vyrostl Zkrátka plotice si tam zachytáš i okouny na žížalu ale zkrátka musíš vědět a znát místa dno atd.3/4jsou plně mrtvý a pak na pár místech v určitý vzdálenostisi zachytáš suprově

reagovat
Pátek 22. února 2008 ve 20:17 ® farnas
farnas

newim jestli to neni tolik daleko ale žernoseky jsou dobrý

reagovat
Pátek 22. února 2008 v 8:19 ® Alfons

No já bych osobně raději zajel rybníky do Hvězdova (u Mimoně) ty největčí májí ve správě vojenské lesy a je to tam opravdová paráda, hlavně klid, kdyby si chtěl tak mi písni na mail a já ti třebas pošlu fotku. Nejvíce jdou líni, štika a kapři – kapři nad 60 se pouští, takže větších tam je vcelku dost.

reagovat
Pátek 22. února 2008 v 0:58 ® jackies

…Hamr na Jezeře…dovolená s andělem a na rybách, nikdo to neznáte…??? super rybaření a perfektní dovolená pro celou rodinu, kde si každý něco svého vybere…povolenky možno zakoupit přímo v obci…není potřeba členství v ČRS…SUPER…!!!jez­dím sem už léta…

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 v 18:03 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Pokud myslíš okounky do 25cm tak ano.Jinak je to tam s dravci docela bída.Sice jsem jim tam chytil největší rybu – sumec 120cm,ale to byla náhoda. Kámoš vloni zkoušel živou asi tak 10× a bez záběru…

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 v 17:50 ® Kubajs
Kubajs

Tak chytat se tam dá ale spíš dravců je tam více

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 v 17:44 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Romank1: No tak ve " Sloupu " se určitě chytat dá,ale s níže zmíněnými revíry se to nedá srovnat.Kapři tam berou jen po vysazení,pak je to bída.Stanovat se dá jen v kempu a tam se zase nesmí chytat.Myslím,že když zajedeš do Starých Splavů,tak neprohloupíš.Nějaké fotky najdeš i na www.kukajici-vlci.wz.cz .

reagovat
Středa 20. února 2008 ve 22:01 ® romank1

Da se chytat ve Sloupě na rybníku

reagovat
Středa 20. února 2008 ve 22:01 ® romank1

Da se chytat ve Sloupě na rybníku

reagovat
Středa 20. února 2008 ve 20:34 ® Kubajs
Kubajs

Klon:jestli víš kde je Sloup v Čechách tak tam mám chalupu je to asi 7km od Lípy tak můžem pokecat!

reagovat
Středa 20. února 2008 ve 2:05 ® cercer
cercer

hm,hm,hm…určitě by to stačilo jednou,co?Nějak mi to zamrzá..a když to rozmrzne,tak to takhle dopadá:-(( ..omluva

reagovat
Středa 20. února 2008 v 1:37 ® cercer
cercer

No,nevím…ten rybník Nový..rádi jsme tam jezdili…ale,skvělá chytačka,velké ryby,příjemné prostředí…ale postupně to upadlo na průměr..ikdyž…vloni jsme tam nebyli,tak třebas se to zase zvedlo..a pokud jde o oboru..tam je taky krásný relax,povolenka doslova pár korun a pokaždé jsme si krásně zachytali..ne zrovna žádné obry ale pohoda,ochotná paní(slečna).Při posl.návštěvě cca 10cejnů,2kapříci kolem 40 a 2 69,67cm.vše za asi 2hodinky lovu.

reagovat
Středa 20. února 2008 v 1:36 ® cercer
cercer

No,nevím…ten rybník Nový..rádi jsme tam jezdili…ale,skvělá chytačka,velké ryby,příjemné prostředí…ale postupně to upadlo na průměr..ikdyž…vloni jsme tam nebyli,tak třebas se to zase zvedlo..a pokud jde o oboru..tam je taky krásný relax,povolenka doslova pár korun a pokaždé jsme si krásně zachytali..ne zrovna žádné obry ale pohoda,ochotná paní(slečna).Při posl.návštěvě cca 10cejnů,2kapříci kolem 40 a 2 69,67cm.vše za asi 2hodinky lovu.

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 21:57 ® cormoran
cormoran

Rybník Nový je soukromý.

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 21:15 ® romank1

Ty rybníky soukromé nebo svazovou povolenku

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 21:11 ® romank1

Rybník u Obory se jmenuje Pateřinka

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 20:45 ® cormoran
cormoran

Prsek má pravdu, rybník je dobře zarybněn, hlavně kapry a amury.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1