Chytej.cz
Kajak HALIBUT - VÝPRODEJ

Chytaní okolo Doks necteno

18.2.2008 | romank1 | 6.566 zobrazení | 33 odpovědí

Ma někdo zkušenost rybaření okolo Doks na rybníkách díky

Nastrahy.cz - Daiwa akce

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 8. ledna v 18:45 @ milivanilli74

zdravim ja jsem z dube a rozprechtice muzu doporučit chodil jsem tam denne skoro začátkem leta nebyl za dopoledne nachytat 10–12 kapru

reagovat
Pondělí 21. července 2008 ve 14:33 @ ???

ahoj. muzu se zeptat jestli se daji chytat ryby nekde u Zahradek vkempu apod v te oblasti? mam celosvazovou CRS povolenku. dekuju moc za odpoved. P.

reagovat
Čtvrtek 27. března 2008 ve 20:10 ® Bobby reakce na …

To víš když je čím :-) Ale to tady nesmíš jen chlastat :-)

reagovat
Pondělí 24. března 2008 v 9:04 ® kynolog reakce na …
kynolog

Co se tady kasáš

reagovat
Pátek 21. března 2008 v 19:39 ® Bobby reakce na …

Rozprechtice jsou stále dobrý občas tam zajedu je tam krásně a ryby průměr ale dá se suprově zachytat. Jinak ještě k tomu Sloupu. Jsem ze Sloupu a máme tady ryby pánové to by jste koukali jen jsme hold asi 100× větší než Staré Splavy tak to hold není tak jednoduché :-) Když přijedete a budete si v boudě na hrázi kupovat povolenku tak řekněte klukům ať vám ukážou v boudě nějaké naše fotky a to sumčí miminko co se tam vytřelo :-))

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 11:19 ® Piranha
Piranha

Jako malej kluk kdyz jsme jezdivaly s tatou a brachou do doks na dovcu sme jezdivaly na Rozprechtice nebo nejak tak malej rybnik s kaprama chytaly se tam na mlaskacku na vrchu.Prdel.Akorad nam tam vybrabcily auto ale to je detail jak to tam vypada nevite nekdo?

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 10:21 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

ale určitě letos pojedu zase můžem se domluvit a udělat nějakou trestnou výpravu ve více lidech. Nejlepší je to u provázku, ale to asi víš z hladiny na housku, ale loni sem se tam nedostal ani jednou a to sem tam byl asi tak 5krát

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 10:18 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

i před těma 5 rokama to tam bylo super nesrovnatelný s loňskem, nebyl sem tam dva roky a byl sem v šoku když sem tam loni přijel

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 10:06 ® cercer
cercer

lucioperce69:tím krmením to tam právě zazdili…uplně tenkrát otrávili vodu.Měl bys vidět,jaké to tam bylo ještě dřív,jak před 5 lety!

reagovat
Neděle 24. února 2008 v 7:00 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

já bych doporučoval rybník Nový. Ryby tam sou slušný a hlavně můžeš tam zajít na jednu noc nemusíš zakrmovat a zachytáš si, ale už to taky neni co to bejvalo. Před 5 rokama když sme tam začali jezdit tam moc lidí nebejvalo prostě nás to chytlo tak sme se zbalili a jeli. Ted to nejde musíš volat a rezervovat si tam místo do předu. I záběry ubyli hodně rybářů tam cpe haldy krmení a to se muselo někde projevit. Jináč fotka, zatim můj osobáček právě z Novýho myslim že 86 cm

reagovat
foto/forum/2008/th-img3170.jpg
Sobota 23. února 2008 ve 13:55 ® Klon reakce na …
Klon

Kubajs.Jasně že vím kde je Sloup.Jezdím se tam koupat a znám to tam jak svý boty…V Radvanci mám strýce.Ja bydlím na severu v Český Lípě :-))

reagovat
Sobota 23. února 2008 ve 13:45 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Kubajs: Hádat se rozhodně nebudu.Jsem z N.Boru a tom rybníku tedy také vím své.Jen bych tento revír nedoporučoval někomu,kdo bude v Doksech a hledá zajímavý revír.Ale to je jen můj názor.

reagovat
Pátek 22. února 2008 ve 20:02 ® Kubajs
Kubajs

Prasek_2007:chytáte na špatným místě!jinak štik je tam plno!!!a okouni jsou tam i daleko větší a doufám že se nebudeš hádat na té vodě jsem vyrostl Zkrátka plotice si tam zachytáš i okouny na žížalu ale zkrátka musíš vědět a znát místa dno atd.3/4jsou plně mrtvý a pak na pár místech v určitý vzdálenostisi zachytáš suprově

reagovat
Pátek 22. února 2008 v 19:17 ® farnas
farnas

newim jestli to neni tolik daleko ale žernoseky jsou dobrý

reagovat
Pátek 22. února 2008 v 7:19 ® Alfons

No já bych osobně raději zajel rybníky do Hvězdova (u Mimoně) ty největčí májí ve správě vojenské lesy a je to tam opravdová paráda, hlavně klid, kdyby si chtěl tak mi písni na mail a já ti třebas pošlu fotku. Nejvíce jdou líni, štika a kapři – kapři nad 60 se pouští, takže větších tam je vcelku dost.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 ve 23:58 ® jackies

…Hamr na Jezeře…dovolená s andělem a na rybách, nikdo to neznáte…??? super rybaření a perfektní dovolená pro celou rodinu, kde si každý něco svého vybere…povolenky možno zakoupit přímo v obci…není potřeba členství v ČRS…SUPER…!!!jez­dím sem už léta…

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 v 17:03 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Pokud myslíš okounky do 25cm tak ano.Jinak je to tam s dravci docela bída.Sice jsem jim tam chytil největší rybu – sumec 120cm,ale to byla náhoda. Kámoš vloni zkoušel živou asi tak 10× a bez záběru…

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 v 16:50 ® Kubajs
Kubajs

Tak chytat se tam dá ale spíš dravců je tam více

reagovat
Čtvrtek 21. února 2008 v 16:44 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Romank1: No tak ve " Sloupu " se určitě chytat dá,ale s níže zmíněnými revíry se to nedá srovnat.Kapři tam berou jen po vysazení,pak je to bída.Stanovat se dá jen v kempu a tam se zase nesmí chytat.Myslím,že když zajedeš do Starých Splavů,tak neprohloupíš.Nějaké fotky najdeš i na www.kukajici-vlci.wz.cz .

reagovat
Středa 20. února 2008 ve 21:01 ® romank1

Da se chytat ve Sloupě na rybníku

reagovat
Středa 20. února 2008 ve 21:01 ® romank1

Da se chytat ve Sloupě na rybníku

reagovat
Středa 20. února 2008 v 19:34 ® Kubajs
Kubajs

Klon:jestli víš kde je Sloup v Čechách tak tam mám chalupu je to asi 7km od Lípy tak můžem pokecat!

reagovat
Středa 20. února 2008 v 1:05 ® cercer
cercer

hm,hm,hm…určitě by to stačilo jednou,co?Nějak mi to zamrzá..a když to rozmrzne,tak to takhle dopadá:-(( ..omluva

reagovat
Středa 20. února 2008 v 0:37 ® cercer
cercer

No,nevím…ten rybník Nový..rádi jsme tam jezdili…ale,skvělá chytačka,velké ryby,příjemné prostředí…ale postupně to upadlo na průměr..ikdyž…vloni jsme tam nebyli,tak třebas se to zase zvedlo..a pokud jde o oboru..tam je taky krásný relax,povolenka doslova pár korun a pokaždé jsme si krásně zachytali..ne zrovna žádné obry ale pohoda,ochotná paní(slečna).Při posl.návštěvě cca 10cejnů,2kapříci kolem 40 a 2 69,67cm.vše za asi 2hodinky lovu.

reagovat
Středa 20. února 2008 v 0:36 ® cercer
cercer

No,nevím…ten rybník Nový..rádi jsme tam jezdili…ale,skvělá chytačka,velké ryby,příjemné prostředí…ale postupně to upadlo na průměr..ikdyž…vloni jsme tam nebyli,tak třebas se to zase zvedlo..a pokud jde o oboru..tam je taky krásný relax,povolenka doslova pár korun a pokaždé jsme si krásně zachytali..ne zrovna žádné obry ale pohoda,ochotná paní(slečna).Při posl.návštěvě cca 10cejnů,2kapříci kolem 40 a 2 69,67cm.vše za asi 2hodinky lovu.

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 20:57 ® cormoran
cormoran

Rybník Nový je soukromý.

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 20:15 ® romank1

Ty rybníky soukromé nebo svazovou povolenku

reagovat
Úterý 19. února 2008 ve 20:11 ® romank1

Rybník u Obory se jmenuje Pateřinka

reagovat
Úterý 19. února 2008 v 19:45 ® cormoran
cormoran

Prsek má pravdu, rybník je dobře zarybněn, hlavně kapry a amury.

reagovat
Úterý 19. února 2008 v 19:42 ® Prasek_2007
Prasek_2007

Ahoj, doporučuji www.rybniknovy.cz ve Starých Splavech.Rybník je slušně zarybněn kaprem i bílou rybou.Kiosek je u vody a bivak je možný.Ještě je jeden v obci Obora,směr Doksy -Ml.Boleslav.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1