Chytej.cz

Žena a porybná necteno

6.1.2008 | scootrovka | 27.261 zobrazení | 377 odpovědí

Jaký je Váš názor pánové na ženu porybnou

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   13 12 11 ...
Čtvrtek 24. září 2009 ve 21:22 ® scootrovka
scootrovka

Gratuluji Schrekovi za řádné splnění zkoušek na Rybářskou stráž.I všem ostatním.

reagovat
Pátek 21. srpna 2009 ve 2:20 ® scootrovka
scootrovka

Tak co už jste potkaly letos nějakou porybnou?Já letos nepotkala ani jednoho porybného natož porybnou.:-)

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 22:38 ® LojzaRybka reakce na …
LojzaRybka

cercer1>jj,četl

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 22:31 ® cercer
cercer

LojzaRybka:nečetl jsi tady můj příspěvek na půl stránky půl roku nazpět?:-D D

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 22:14 ® LojzaRybka
LojzaRybka

baba jaga,nebo li brutální nikyta z nechranek,určitě jste oní už slišeli

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 22:13 ® 1Mara
1Mara

Tak hoší to je hnus , zahodit občanku a zdrhnout :-D DDD

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 22:10 ® Salmo reakce na …
Salmo

Maťko> Já radši nee :-D

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 21:50 ® Maťko

No jak sleduji tak týhle RS bych ukázal i co mám v trenkách

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 ve 2:09 ® standas
standas

Sem začátečník tak sorry

reagovat
foto/forum/2008/th-img6435.jpg
Neděle 21. prosince 2008 v 1:58 ® standas
standas
reagovat
Neděle 21. prosince 2008 v 1:57 ® standas
standas

Proč né když bude vypadat takto:

reagovat
Pátek 28. listopadu 2008 v 10:35 ® paia
paia

letos jsem porybnýho nepotkal (teda kromě taty doma :o), potkat individuum typu „Nikita“, které tu bylo popisované, tak bych se asi neudržel a bylo by mi úplně fuk, jestli tam má třeba 20 vlčáků a bandu zakuklenců. jinak je dobré mít přítele na telefonu, v mém případě tatu, který je taky RS a dokáže v nesnázích poradit.

reagovat
Středa 26. listopadu 2008 v 19:22 ® drebin69 reakce na …
drebin69

hele u nás je taky Brutální Nikita,ale to je policajtka

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 17:04 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

1Mara-Ty plotice jse tam už nechytaj,nebo jih je jen pár.Změnu v odnesenýh kg za den by musel udělat kraj a né MO.Jinak to byla pěkná K.....,ale masaře by to třeba odradilo se nechat denně buzerovat.

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 15:55 ® 1Mara
1Mara

chosebaits- myslímsi i když mám na ní svůj názor,tak by na Želině a Sempře ty plotice co se tam chytaj každej rok pod plným,(masaříci ) stejně nebyli. Toby musela místní rybářská organizace udělat vímku a to ze sedmi kg.třeba jen na dvě-tři kg.

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 15:49 ® 1Mara
1Mara

Dnes jsem se náhodou v práci o Brutální Nikitě zmínil klukům a hned jeden začal vyprávět že chytal na Nechranicích a kamarád na něj volal že potřebuje snečím pomoct,a tak vytáhl nástrahu z vody a šel mu pomoc cca 5 min. a najednou se tam oběvyla rybářská stráž ženského původu ješte se dvěma chlapky, a on když se vrátil na své místečko takmu sebrala povolenku zato že bere místo na chytání jinejm rybářům ( a to tam byl jen on a jeho kamarád ), takse sní prej dohádal a vrátila mu je , ale stím že příšte mu je vezme a napsala mu do ůlovkáče zvláštní porušení rybářského řádu.Mně todle říct takjí nakopnu do dělohy :-)) ).

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 9:48 ® chosebaits reakce na …
chosebaits

Nikita byla dobrá,měla chodit pod želinu a na sempru a mohli bejt plotice a cejni ještě dnes na přehradě.

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 0:03 ® licus.10 reakce na …
licus.10

vždy, když jsem na rybách mám vše v pořádku,ale Nikita mě vyvedla z omylu skoro vždy:). A když už neměla co říci,tak alespoň to její obligátní- příště+ si na tebe dám větší pozor. No škoda mluvit.Ať jí dá Pán Bůh lehké rybářské spočinutí:))

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2008 v 0:00 ® scootrovka reakce na …
scootrovka

nejenom Nechranice ale i svaz.Také sní mám zkušenost

reagovat
Neděle 23. listopadu 2008 ve 23:57 ® cercer
cercer

…jo jo,já nekecám:-)) )

reagovat
Neděle 23. listopadu 2008 ve 23:56 ® licus.10
licus.10

cercer1 : tak ta porybná je „BRUTÁLNÍ NIKITA“. Také jí znám!!! Ještě že jí už vyhodili. Jebala celé Nechranky!

reagovat
Neděle 23. listopadu 2008 ve 23:37 ® scootrovka reakce na …
scootrovka

Dík za tvojí podporu

reagovat
Pátek 21. listopadu 2008 ve 23:37 ® ladamaj
ladamaj

Myslím že žen jako rybářek není mnoho.Jako bývalí RS jsem měl možnost jich pár poznat a mohu konstatovat že u mě maj zelenou.Tuto znám také a dost dobře takže vím že jako RS bude opravdu bez chyb.Zároveň lituji toho kdo poruší RŘ přijde asi o papíry a bude rád když se nedostane do databáze což končí a žádná organizace ho nezaregistruje jedině podvodem.Dáduš držím palce a budu kdykoliv k dyspozici máš plnou podporu ale i zázemí už se těším na spolupráci.

reagovat
Pátek 16. května 2008 ve 12:29 ® yerrx reakce na …
yerrx

tak je to hnus ale trea tam nekdo pytlaci.....treba stryc ma na jednom potoku takovou malou hraz tak 20M dlouhou a 3 m sirokou a mel tam krasne siveny a skoro vsewcky mu je vybrali pytlaci od te doby (je to v lese) kdyz de nekdo nahodou kolem a treba sbira hriby tak po nem zacne rvat ze at okamzite vypadne ze tu nema co delat…

reagovat
Pátek 16. května 2008 v 6:36 ® mayor reakce na …

ja jsem chtel ale jak jsem se po nem sel zacal kecat ze je to napadnuti verejneho cinitele atd. ale ted na nej cekam vyzbrojen fotakem ale uz nic.

reagovat
Pátek 16. května 2008 v 6:36 ® mayor reakce na …

ja jsem chtel ale jak jsem se po nem sel zacal kecat ze je to napadnuti verejneho cinitele atd. ale ted na nej cekam vyzbrojen fotakem ale uz nic.

reagovat
Čtvrtek 15. května 2008 ve 14:18 ® zlomiljsemprut reakce na …
zlomiljsemprut

mayor: Měl si mu rozbít hubu, když tam nikdo nebyl. Nemohl by ti to dokázat, že si ho napadl!

reagovat
Čtvrtek 15. května 2008 v 7:20 ® mayor reakce na …

zdravim vsecky jsem rybar chyt a pust u MRS a mam taky neco k porybnymu:na nejmenovanem reviru :-) (morava 13a) me bral porybny a prikontrole papiru se mu nezdalo ze za 20dochazek nemam ani jednu ponechanou rybu tak me zacal sacovat doslova od hlavy az k pate mimo to ze mi vlezl(nadrzo)do pristresku a dival se co tam mam.musel jsem vyskladat vse z batohu ktery ma asi 20kil s tim jestli tam nemam schovanou rybu a dal kdyz zjistil ze me nema za co postihnout, jsem musel stahnout oba pruty jestli tam nemam rybku nebo trojhacky(bylo pred 15.6) pak me zacal nadavat za to ze jsem se vzdalil od prutu natolik ze jsem nemohl s nimy manipulovat.po tom co jsem mu rekl ze jsem byl vymocit a ze chci jeho jmeno a cislo legitymace me zacal nadavat do cur.ku a deb.lu a po odkopnuti meho stolku s navazcovym materialem nastrahami atd. jsem se neudrzel a sel jsem po nem. nakonec rekl ze je to napadnuti verejneho cinitele tak jsem ho nechal(ani jsem mu nevrazil) a odesel(doslova odmotal se)pryc.skoncilo to tim ze mi pribehl na pomoc kolega od vedle s tim co se stalo a pomohl mi vse uklidit.od te doby jsem ho nepotkal.chodim shvalne na stejne misto kvuli nemu.tak tak se chova RS k rybarum chyt a pust.Takze je mi jedno kdo me bude kontrolovat

reagovat
Úterý 13. května 2008 ve 14:59 ® kaprnak
kaprnak

V životě jsem zenu jako porybnou nepotkal ale ja bych nebyl proti nakonec takova pekna porybna vam zpřijemni posezeni na rybach kdyz zrovna neberou a taky by pro rybare nebyla tak neprijemna kontrola papiru a tak.Takze ja sem jenom pro.

reagovat
Úterý 13. května 2008 v 7:15 ® monaster
monaster

no já jí jěště neviděl. na mně chodí koukat akorát Lojza rybka :-(( ;-) a na kontrolu přišel akorát párek pupkatejch tatíků. :-((

reagovat
novější starší
Stránky:   13 12 11 ...