Chytej.cz

LABE 9 necteno

5.1.2008 | farnas | 10.966 zobrazení | 115 odpovědí

jaké máte skušenosti s tímto revírem jaké ryby se tam vyskytují ryby, na co se tam chytá jaké způsoby lovu se tam upřednostnují. Děkuji.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Čtvrtek 6. března 2008 v 18:59 ® farnas
farnas

Ja jsem to asi nevedel

reagovat
Pátek 8. února 2008 ve 20:14 ® Klon reakce na …
Klon

b.gun: Co dodat :-)) ) Jde vidět,že odhad jsem měl správný..

reagovat
Pátek 8. února 2008 ve 20:10 ® Klon
Klon

farmas: Neměl si co kde říct,protože jsi byl tak nedočkavý a prahnouc po informacích,že jsi se začal ptát i okolo,jestli někdo o tom něco neví..Tím mi došlo o co jde.

Nic ti nezazlívám,protože na to příjdeš sám co děláš špatně…Jen ti přeju at ti to dojde co nejdřív,protože by se s tebe mohl stát rybář s kterým nikdo nechce na ryby.Budeš každému závidět rybu ba do konce se můžeš ponížit k tomu,že jí dotyčnémů ukradneš s vezíru.Nedělám si srandu.Mě už se to stalo,že byl vedle mě rybář.Pořád mi to hazel,kde jsem měl za krmeno.Ja chytal a on ne,protože jsem mu odmítnul dát mojí navnadu…Ráno se probudím a vezír prazdný a ten magor mi tam nechal vzkaz na hajzl papíru,že to mám za to,že jsem mu zasedl místo…Přitom ten rybář přišel 10 hodin po mě :-) .

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 19:58 ® farnas
farnas

ja uz jsem se jednou za to omlouval

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 19:49 ® b.gun reakce na …

Klon: Ale to je škoda, že nechodíš na MRK, alespoň bys mohl s kolegou farnasem poklábosit na více frontách a na různorodá témata …

Farnasem založené otázky:

chytej.cz 2. ledna – revíry na Litoměřicku 5. ledna – LABE 9

MRK 26.12. – revíry litomericko 3.1. – revíry na litomeřicku 8.1. – Labe, Ohře Litoměřice 8.1. – Ohře 1

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 19:29 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

farnas: hele frajírku na to kolik ti seš docela drzej. Nikdo tě tu nikam neposílá tak bys taky neměl věřim že seš dobrej rybář tak se taky snaž trochu zmapovat si okolní revíry sám

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 19:09 ® farnas
farnas

Klone ja jsem to nikomu neřekl

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 19:08 ® farnas
farnas

piranha ty mas co řykat vis kam muzes jit do prd…

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 19:07 ® farnas
farnas

dobře

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 18:34 ® Klon
Klon

Farmas: To že ted píšeš že o tom místě vi každý v okolí,tak to nějak nemá ani cenu s tebou řešit.každý tady chápe proč si to napsal a ukazuje to jen o Tvé nedospělosti.Možná že o tomhle místě okolní lidi vědí i když by mě tedy zajímalo proč chytají jinde a né tam…Mám tam celou vodu s mapovanou…Za druhé se tě nesnažím urážet a ani by mě to nenapadlo.Jsi jaký jsi a mě to chleba nezlevní a úspěchy v rybařině nezvýší,takže tě neurážím.Řekl jsem jen svůj názor na tebe. Vidíš že nejsem sám co o tobě píše,že taháš informace apod.Být tebou,tak nechám toto téma odplavat do vzdálených lovišť ba bych i požádal admina aby ho uzamknul.Podle mě ti sem už moc lidí psát nebude,natož ti prozrazovat informace…

Piranha . Přesně tak souhlas s Tebou.Už jsem jednou tak naletěl a dnes ta voda je totálně zkur…Byl to stoják a krásnej.Ryby tam neznali ani boilies :-( (

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 18:06 ® Piranha reakce na …
Piranha

Nejsou dulezity orientacni body jako jez rameno nebo zdymadlo, je dulezity to co nevidis a to je pod vodou.Kazda hrazka zidka nebo trosky jaou tzv. horky mista a ty si kazdej rybar chrani.Pokud ti Klon prozradil kde to je aby si i ty mohl mit uspechy a rekl aby si o tom nikde nemluvil tak kurva drz hubu a vaz si toho ze ti to ten kolega rekl kua.To se nedela a kvuli takovim jako ses ty uz kleklo plno mist.Nakonec se tam ten kluk kterymu to misto kdysi prozradil treba deda uz ani neštrejchne.

Klone priste se na nej vys. Taha tady od lidi vedomosti pta se pokazdy na to samy a to i v jinych diskuzich a pokud mu nedojde odpoved tak pise a pise jen tak aby mu diskuze nevypadla.

Farnas zamysli se a uvazuj.Vim ze chces poradit ale kdyz se zeptas 6× jestli jsou na piskovne dravci vole tak uz uvazuju o tvi inteligenci.Sorry tod vse.

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 18:00 ® lucioperce69 reakce na …
lucioperce69

farnas: seš až moc zvědavej chod na ryby a zjistíš kde a na co berou. neni umění přijít k řece a nahodit tam kam ti poraděj ostatní kde víš že ty ryby sou. Najít ryby to je umění

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 17:15 ® farnas
farnas

Klone nemusis me urazet

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 15:45 ® farnas
farnas

to je co

reagovat
Pátek 8. února 2008 v 15:44 ® farnas
farnas

Kdyby něco tak sem se neptal tebe ale úplně někoho jiného a u tom jeze ví snad každý z okolí

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 22:21 ® Klon
Klon

Farmas: Tak jestli je to pravda je ti 14 let.Ted už to vše chápu…Píšeš mi osobky a získáváš ze mě informace o Labi,protože jsem napsal že tam jezdím pořád apod.Cheš vědět kde je nejvíc ryb,jaký ryby a jak velcí a hlavně místa kde se chytají.Napověděl jsem ti o jednom místě kterého si fakt cením.Neřekl jsem ti to na rovinu,protože jsem se chtěl přesvědčit o Tvé loajalitě a koukám,že jsem udělal dobře…Napověděl jsem ti ,že tam je splav a potopená zídka ve vodě v délce asi 120 metrů…Hned sis vydedukoval,že to je někde u Lovosic a hned se tu ptáš ostatních.Bohužel tam to NENÍ.Chtěl jsem ti doopravdy pomoc… Docela jsi mě s klamal.Měl jsem o tobě jiné mínění…

Sry,ale píšu to jsem naschvál,aby si ostatní popřípadě dali pozor.Jsi ten typ co se dozví místo a už tam mastí s dalšími kamarády…Tomu se pak říká „provařený místo“

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 22:09 ® Klon reakce na …
Klon

Ok Díky,já na MRK nechodím a tu to v kartě nemá…

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 21:57 ® b.gun reakce na …

Klon: Jestli se dá spolehnout na údaje v jeho kartě na MRKu, tak je ročník 1994 …

edit: Se mi to při poslání nějak vyprázdnilo …

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 21:56 ® b.gun reakce na …
reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 21:53 ® Klon
Klon

farmas : prosím tě bez urážky,ale kolik ti je let???

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 20:48 ® farnas
farnas

mm ale za lovosicema je jez nee

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 ve 20:03 ® petr_171 reakce na …

ted nijak

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 v 19:53 ® farnas
farnas

Nevite někdo jak to de na labi ze sumci

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 v 17:48 ® farnas
farnas

klydne muzete jeste psat

reagovat
Čtvrtek 7. února 2008 v 17:48 ® farnas
farnas

dik

reagovat
Středa 6. února 2008 ve 20:47 ® ulrisak2 reakce na …
ulrisak2

nedavaj, jestli opakujou nevim, ale tady si je muzes pustit- www.ceskatelevize.cz

reagovat
Středa 6. února 2008 ve 20:36 ® farnas
farnas

jak na to dávali newite jestli to jeste davaji kdyby se nekdo ptal proc to jsem pisu abych nezakladal zbytecny forum

reagovat
Středa 6. února 2008 v 15:07 ® farnas
farnas

Omlovam se jestli jsem odbehl od tématu ale dávájí nějaký rybářský seriál v televizi nebo chystají

reagovat
Středa 6. února 2008 ve 12:50 ® farnas
farnas

Omlouvám se za ty blbý otázky co jsem tady psal…

reagovat
Středa 6. února 2008 v 10:00 ® farnas
farnas

Na žernosekach asi ne tam je to z poloviny muzes a z druhy je to ohraniceni plotem

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...