Chytej.cz

Veletrh Brno 26. - 30. 3. 2008- SRAZ necteno

1.1.2008 | Robur | 59.573 zobrazení | 904 odpovědí

Opět aktualizuji:-), ať se máme na co těšit. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 28. března. TAKÉ PROSÍM, AŤ TI CO CHTĚJÍ PŘESPAT TO ZDE ZŘETELNĚ NAPÍŠÍ, SEZNAM BUDE AKTUALIZOVÁN. páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. ubytovně stála 60 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci.

Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 28. 3. 2008:

od 19:00 restaurace Holiday + ubytování

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí…

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kolem 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 28. března 2007 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz

Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

PS: aktualita, snad se mně podaří sehnat jehňátko, tak bych zatím nechal hlasovat, zda zůstaneme u obligátních kolínek, žebírek a tataráků nebo přidáme ovečku?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:41 ® Frk reakce na …
Frk

pravdivá, ikdyž poněkud poupravená

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:40 ® Jezinka reakce na …

cercer, jasně že udržim, já si ulomila kotnik na noze, ale neboj na ryby dojedu, sice né moc daleko, ale musim bejt samostatná. Tak jsem před chvílí prubla řídit a řeknu ti, nic moc. Snad to zejtra bude lapčí. Dobrou, bando rybářská

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:40 ® Frk reakce na …
Frk

nedyndám, mám svou hrdost.....sama ukáže

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:37 ® cercer
cercer

Frk:jaká???

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:37 ® Jezinka reakce na …

Frk – kecáš mít jí poruce dyndáš, aby ti ukázala fotky z rejžolandu…

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:37 ® cercer
cercer

Jezinka:a co klacek?Udržíš???:-))

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:36 ® Frk reakce na …
Frk

cercer/ Zítra bude ilustrovaná pohádka

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:35 ® Jezinka reakce na …

cercer – nečuměla pod nohy vagi – neboj vezmou tě s sebou kdo by jim rozsvěcel, aby je upozornil na další povedenou zábavu. Jenom škoda že pivka zbylo na ráno tak málo, žejo Orimpku.

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:33 ® Frk reakce na …
Frk

vrána,vrána,vrána to byla :-)

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:32 ® Frk reakce na …
Frk

vydruše/ Mít tě po ruce, tak je z tebe hluchá blecha, jako z toho přihloupého vtipu :-)

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:31 ® cercer
cercer

Frk:a nevíš náhodou,kdo mi tu nabíječku bez optání odpojil a šoupl si tam ten svuj Noutbukovej vehikl???

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:30 ® Frk reakce na …
Frk

nene, to jsi neříkal

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:30 ® cercer
cercer

jezinka:cos dělala proboha!!!??

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:29 ® cercer
cercer

cssssssssssss­ssscscscscssssssssssssss

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:27 ® Frk reakce na …
Frk

no je pravda, že jsem tě viděl stát podezdřele dlouho v rohu s nabíječkou na mobil v ruce, ale až teď mi došlo, že konektor ti mizel v puse místo v mobilu. A huhlal sis něco o tvrdým pendreku co se nedá rozžvejkat...­.......

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:27 ® Jezinka reakce na …

cercer neblbni mám čerstvej gyps, bolí mě hnáta, a už jsem chtěla jít spát a vy chcete čekat do desíti, stejně tohle děti nečtou…

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:27 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

Jezinka – já to říkám pořád, že ty chlapi jsou jako papoušci, pořád jenom kecaj a kecaj ..... Frk – no já nevim, zkus to dát do vyhledavače a hned první odkaz je divnej, teda s chlupatým roztomilým zviřátkem z večerníčku to nic společnýho nemá :-)) )

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:23 ® cercer
cercer

jezinka:tak to mi spadl kámen ze srdce!

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:22 ® cercer
cercer

náhodou…o dost!

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:22 ® Jezinka reakce na …

cercer – můj vždycky a Frkův taky on si jenom tak sedí doma a kecá a kecá.

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:22 ® Jezinka reakce na …

cercer – můj vždycky a Frkův taky on si jenom tak sedí doma a kecá a kecá.

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:21 ® Frk reakce na …
Frk

ikdyž teda moc nebyl upravenej…:)))

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:19 ® Frk
Frk

vydruše/ Každej tvrdí, že jarní kožky jsou naprd, já to ale prubnu :-)) ))) To víš, škodná v revíru....... Ps. Není náhodou slovo CERCER synonymem taky nějakého chlupatého stvoření hodícího se na odstřel?? Třeba něco jako NOREK ? :-)) ))))))

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:19 ® cercer
cercer

ale já to vím uplně přesně,jak to zaznělo…a dám to sem!!:-)) )

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:18 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

No fakt Frku, Cercer nekecá, jenom nemoh najít nějakou tvou hezkou podobu, bo že by sis musel nechat překlepat ksicht :-)) )

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:18 ® cercer
cercer

jezinka: bingo!!!Jen jsi to tvrdě upravila,aby se to dalo hlásit už teď!:-))

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:17 ® Jezinka

hláška – kerej vůl rozsvítil to světlo? Plzeňák!!!!!

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:15 ® cercer
cercer

Jezinka:ahoj,ka­marádko..:-)) )…nebo už taky ne??:-)

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:14 ® cercer
cercer

Vydruše: řekni Frkovi,jak jsem o něm hezky mluvil-že mi křivdí neprávem:-)) )

reagovat
Úterý 22. dubna 2008 ve 22:14 ® Jezinka

cercer – s Frkem jsme se shodli že je to Richmond

reagovat