Chytej.cz

Veletrh Brno 26. - 30. 3. 2008- SRAZ necteno

1.1.2008 | Robur | 59.573 zobrazení | 904 odpovědí

Opět aktualizuji:-), ať se máme na co těšit. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 28. března. TAKÉ PROSÍM, AŤ TI CO CHTĚJÍ PŘESPAT TO ZDE ZŘETELNĚ NAPÍŠÍ, SEZNAM BUDE AKTUALIZOVÁN. páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. ubytovně stála 60 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci.

Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 28. 3. 2008:

od 19:00 restaurace Holiday + ubytování

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí…

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kolem 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 28. března 2007 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz

Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

PS: aktualita, snad se mně podaří sehnat jehňátko, tak bych zatím nechal hlasovat, zda zůstaneme u obligátních kolínek, žebírek a tataráků nebo přidáme ovečku?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   31 30 29 ...
Pondělí 22. září 2008 v 15:36 ® Robur
Robur

teď se Hade dívám, že jsi nedojedl knedlíček:-))

reagovat
Pondělí 28. dubna 2008 v 0:16 ® cercer
cercer

Kelt: nic..to jen trocha nostalgie..:-)

reagovat
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:31 ® kelt
kelt

Tak ti nevím cecere jestli otvírat ještě tohle a nebo už založit nové… Březen 2009 se pomalu blíží… :-)) ))

reagovat
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:23 ® cercer
cercer

…no…malinko jsem přeházel popisky…ale vy už se vtom vyznáte. :-)) )

reagovat
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:21 ® cercer
cercer

…a jiní nám tam moooc chyběli!!! (fotografie jsou našeho pana fotografa Regulka)

reagovat
foto/forum/2008/th-img3705.jpg
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:20 ® cercer
cercer

..někteří nezklamali ani letos…

reagovat
foto/forum/2008/th-img3704.jpg
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:19 ® cercer
cercer

…kterak to bylo minulý rok..

reagovat
foto/forum/2008/th-img3703.jpg
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:19 ® cercer
cercer

…a dal jsem do placu pár kousků na připomenutí…

reagovat
foto/forum/2008/th-img3702.jpg
Neděle 27. dubna 2008 ve 21:18 ® cercer
cercer

Tak jsem se rozhodl ještě jednou otevřít toto zaprášené forum..

reagovat
foto/forum/2008/th-img3701.jpg
Pátek 25. dubna 2008 ve 13:04 ® Salmo reakce na …
Salmo
:-D
reagovat
Pátek 25. dubna 2008 ve 12:20 ® cercer
cercer

ajó…

reagovat
Pátek 25. dubna 2008 v 11:12 ® Salmo reakce na …
Salmo

cencer1> co by jsi chtěl když už je posléze :-D

reagovat
Pátek 25. dubna 2008 v 11:03 ® cercer
cercer

je tu mrtvo…už aby byl zase březen…

reagovat
Čtvrtek 24. dubna 2008 v 19:26 ® cercer
cercer

hóóóóódný hoch…

reagovat
Čtvrtek 24. dubna 2008 v 17:42 ® Jezinka reakce na …

vydra cercer – sice nefouká, ale pečuje na jedničku.

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 23:13 ® cercer
cercer

Vagi:správná volba!

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 23:04 ® vagi
vagi

cercer: nazdárek. To mi nedělej. Když koukám na tu vlnící se fotku, přemýšlím, jestli nemám přestat pít :-) Malej moment...... hmm nepřestat, to mi za to nestojí :-)) )))

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 23:02 ® cercer
cercer

Frk:…a nebo rači foukej…ať to sroste rovně,bo ji budeš nosit k vodě na zádech!!:-))

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:55 ® cercer
cercer

áááá…Vagi je tu!!:-)) )čáu kámo:-))

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:54 ® cercer
cercer

…nebo dofrkej…?

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:53 ® cercer
cercer

Frku…dofoukej a nastup!! :-))

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:51 ® cercer
cercer

Jééé…ještě jedna…to už jste se pěkně vlnili,co?:-))

reagovat
foto/forum/2008/th-img3656.jpg
Středa 23. dubna 2008 ve 22:26 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

Frk fouká bebí, ted nemá čas :-)

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:26 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

Tak to je hloupý, posílala jsem ho hned v pondělí, jak jsem sedla po měsíci k outlooku v práci. Ted s tim nic neudělam, bo jsem doma marod.

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:24 ® cercer
cercer

(myslím fotky!!!)

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:23 ® cercer
cercer

Frku,porád čekám,s čím se vytáhneš ty!!!

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:07 ® regulus reakce na …
regulus

No tak mail fakt nedorazil

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 22:01 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

Že tě huba nebolí :-) šak jedno video jsem viděla tady na chytej a bylo evidentně nastříhaný, tak jsem to tipla na Hada a to druhý mi přišlo od tebe mailem, jak bylo velký už si nepamatuju. Na tvůj mail jsem ti odpovídala, tak esli nedošlo, tak to je blbé, bo jsem tam velebila, jak na se mnou soucítíš a měla pár věcných dotazů :-)

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 21:49 ® regulus
regulus

Jezule, cos prosímtě zase dělala, že máš polámanou haksnu. Včilka potřebuješ statného ošetřovatele. -:)))))))))

reagovat
Středa 23. dubna 2008 ve 21:47 ® regulus
regulus

Šelmo – jednak, pokud jsem ti poslal nesestříhaný, tak omylem a velmi o tom pochybuju, protože originál má skoro 30MB a mailem by neprošel. Za druhý, kdyby jsi nebyla v té asijské prdeli, tak by jsi si všimla, že je to video na čestném místě mezi videi zde na Chytej, protože neumíš používat vyhledávač, tak ty napovím www.chytej.cz . No a pokud se mailu týká, tak nemůžu odpovědět na mail, kerej jsem nedostal, bůhví komu si co poslala.

reagovat
novější starší
Stránky:   31 30 29 ...