Chytej.cz

revír Běla 441005-0 necteno

24.12.2007 | aless | 133.764 zobrazení | 1.033 odpovědí

Revír 441005–0-Běla/po celém toku/ Rád bych založil nové téma o tomto revíru, protože si myslím, že ho navštěvuje dost rybářů.Rád bych, aby se zde objevily nové poznatky o tomto revíru.Druhy ulovených ryb, použité nástrahy, úspěšné nebo neúspěšné rybolovné metody,apod.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 24. prosince 2007 ve 23:35 ® aless

Jo a abych nezapoměl.Taky se ke mě dostala informace, že na Běle byl uloven mník kolem padesáti někde pod Bílinou.Myslíte, že je to možné?

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 23:33 ® aless

foks:ty parmy by byly super, ale myslím, že to není voda pro ně.Ale kdo ví, třeba by se jim tam dařilo.

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 23:31 ® aless

ESKY,Vlaštovka:S tě­ma kaprama,amurama a sumcema jste mě překvapily.To bych na takovém potoku nečekal.O těch tlouštích jsem už z vyprávění od pár rybářů slyšel, dokonce jsem jednoho přes padesát chytil a několik jich viděl, ale tohle mě fakt překvapilo.

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 23:24 ® aless

vlaštovka:jsem taky z mostu a na Bělu jezdím nejvíce kolem Komořan.Dole to nemám vůbec zmapovaný, myslim kolem Srpiny.Takže mě to dost překvapuje/no už, aby bylo jaro o mohl to tam jet omrknout./

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 21:36 ® foks01
foks01

to ESKY:pravdou je že moc zmapované to nemám asi víš víc než já .klidne to napiš sem do fora at vedí všichni jaká je situace a jaké maš poznatky a co bráním rybám a hlavně kde.rád bych se třeba dočkal třeba parem v běle to asi není pro ně to pravé

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 v 19:43 ® ESKY reakce na …

Ještě bych chtěl upozornit, že se na dolním toku Bíliny chytli sumci 60 a 35cm, prokazatelně, jsou fota, slyšel jsem i o větších.Dále se tam chytali i velcí kapři, viděl jsem 60cm, ale slyšel o 75cm ! Bílina čelila obrovskému tlaku rybářů a tak šly počty úlovků dolů, pak ten dolní tok otrávili z Dalkie vypuštěním vápenného mléka, sice se fotil zástupce Dalkie v novinách jak koupili malé ryby a jak je vypustí zpět, ale jak se aklimatizovaly a jak rostou, tak o tom nemám zprávy.

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 v 19:05 ® ESKY reakce na …

Ahoj, rád bych Ti poslal soukr.zpr., ale jaksi mi to nejde, dost mne udivuje Tvůj komentář, píšeš, že jsi z Bíliny a že nevíš o žádných jezech, které by bránily rybám ve vstupu z Labe, otázka zní : kolik km máš zmapovaných ? Jinak nic ve zlém, hodně zdaru !

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 v 16:30 ® Vlaštovka
Vlaštovka

Omlouvam se za tolik stejných příspěvků, nějak to blblo. Sorry

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 v 16:22 ® Vlaštovka
Vlaštovka

Ahoj, já sem z Mostu a tady u nás je v tý řece pár plotic a tim to hasne. Vono až po soutoku se Srpinou jsou v tý řece ryby. Kámoš tam jezdí a řikal že tam jsou metrový amuři, půlmetrových tloušTů tam je jak naděláno, kapři a pak ňějaká bíla ryba.

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 v 16:21 ® Vlaštovka
Vlaštovka

Ahoj, já sem z Mostu a tady u nás je v tý řece pár plotic a tim to hasne. Vono až po soutoku se Srpinou jsou v tý řece ryby. Kámoš tam jezdí a řikal že tam jsou metrový amuři, půlmetrových tloušTů tam je jak naděláno, kapři a pak ňějaká bíla ryba.

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 12:56 ® foks01
foks01

zdarec ..ja sem přímo z BÍLINY a k řece to mam co by kamenem dohodil.dřív sem tam chodíval a nebylo to vubec špatné ale takove druhové zastoupení ryb jak píšeš sem teda nezažil .no asi je to tím jak tady v okolí bíliny řeka vypadá.je to proste vydláždene koryto bez jakýhkoli tůní či meandru.sem tam nejaky kapřik a štíhle,karas .je divné že z Labe se sem ryby nenatáhnou ,nevím o nejakych jezech či překážkách co by jim v tom bránily.asi se budu muset začít víc zajímat když to mam pod nosem .

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 12:45 ® aless

Podle rozhovorů s rybáři a pár informací ze ještě vyskytují: kapr,cejnek malý,perlín,lín,ú­hoř,/to jen z doslechu, takže nevím ani jaké velikosti a v jakém počtu. Dokonce jsem mluvil i s jedním starším rybářem, který tam ulovil loni i pstruha potočáka přes 40cm.
A na jaře tam prý lovil okouny 30+ a cejny 40+.

reagovat
Pondělí 24. prosince 2007 ve 12:37 ® aless

když shrnu mé úspěchy za poslední půl rok/začal jsem zde chytat teprve před půl rokem/tak rodové zastoupení ryb, které jsem zatím ulovil bylo: tloušť/největší 53cm a několik menších okolo 30/ cejn/největší 40+, ale viděl jsem rybáře, který tu ulovil cejna 50+/ okoun/vše okolo 10–20cm nic většího/zatim!!!/ plotice/stejné jako okoun/ ježdík/švec/ ouklej hrouzek štika/nej..ku­dla 40cm/

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1