Chytej.cz

revír Běla 441005-0 necteno

24.12.2007 | aless | 133.764 zobrazení | 1.033 odpovědí

Revír 441005–0-Běla/po celém toku/ Rád bych založil nové téma o tomto revíru, protože si myslím, že ho navštěvuje dost rybářů.Rád bych, aby se zde objevily nové poznatky o tomto revíru.Druhy ulovených ryb, použité nástrahy, úspěšné nebo neúspěšné rybolovné metody,apod.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 29. prosince 2009 v 17:38 ® FInnnp

Nevím co napsat.Je to hrozna deprimující beznaděj.

reagovat
Úterý 29. prosince 2009 v 17:28 ® Piranha
Piranha

http://www.novinky.cz/…sickrat.html

reagovat
Úterý 29. prosince 2009 v 16:43 ® 1Mara
1Mara

Nemáte někdo nějaké zprávi jak dopadla ta schůze ?

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 19:55 ® FInnnp

Jen v roce 2007 došlo na řece běle k třem otravám.Nikdy nebyl nikdo potrestán.Žijeme prostě ve východní evropě.

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 19:44 ® Piranha
Piranha

Tak uz je asi pozde, nikdo to tam nebere a mobil tam neni.Jeste neco zkusim.

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 19:40 ® Piranha
Piranha

Ted jsem voall do Arniky a pan pres jedy je na horach a nevi zda uz neco arnika nepodnika.Zavolam jese do prahy.

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 19:34 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Piranha> Ale mohlo by se udělat to že se můžeme se tam sejít a protestovat ať nám před vrátnicí pánačkové aspoň něco ktomu řeknou, a myslímsi že by nás nebylo málo kdo by tam jel si přwed vrátnici stoupnout .

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 19:30 ® Piranha reakce na …
Piranha

džigit> pokud podas trestni oznameni tak nakonec cela vec konci u soudu a to stoji penize.Vylohy a pokud prohrajes tak platis jak mourovatej. A co se tyce clenstvy, ano podle prukazu jsme clenove, ale ja si myslim ze jsme spise zakaznici.Koupim si povoleni a rybarim.Poskozen jsem byl tim ze uz na nekterem useku nemohu chytat a mam to zaplacene. Ja rikam jedno hosi, nic s tim mi neudelame.Ale nerikam ze by to neslo.Ale sami to neudelame.Chce to aby se do toho zapojili s namy i jine organizace a sli do toho. Uz nekdo o tom informoval nekoho?Treba Arniku, nebo cesky zastoupeni Greenpeas?NE!A ty maj u nas velky slovo.Vletej k fabrice spoutaj se tam, vylezou na kominy a sup a je tam Tv a media a to je dulezity a pak se to resi u krajskyho soudu a ma to smysl,ale hloucek plkačů (nezlobt se ted na mne) na internetu s tim ani nehne.

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 19:12 ® 1Mara
1Mara

Tak jsem se vrátil z odpolední obchůzky na naší řece Bělce . Je to smutnej pohled jak málo stačí zničit to co se dvacet let dávalo dohromady . Jak firmy a továrny tak i lidi se chovaj v 21 století k Běle a okoli ní jako prasata :-(( Bohužel. :-(( A proto jsem se rozhodnul napsat do časopisů a upozornit na ty to lidské chyby a bezohleduplnost k fauně a flóře na naší říčce Bílině :-((

reagovat
foto/forum/2009/th-img11367.jpgfoto/forum/2009/th-img11368.jpgfoto/forum/2009/th-img11369.jpg
Pondělí 28. prosince 2009 v 18:23 ® FInnnp

http://www.ekolist.cz/clanek.shtml?…

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 17:51 ® FInnnp

http://mostecky.denik.cz/…ovu-obj.html

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 17:22 ®  reakce na …

džigit> přesně přesně o tom jsem se taky bavili..ale když ty peníze jsou vyčleněné přimo na to nechápu proč by se dávali na něco jiného..

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 17:10 ® džigit reakce na …

mannice> příjmy se musí evidovat,pokud bude odškodnění zveřejněno,neměl by být problém to dohledat.MO je hospodařící subjekt,který někomu skládá účet.Spíš jde o to,aby šly peníze zpět do zničené vody a ne na nějaké „přednější“ záležitosti…

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:58 ®  reakce na …

džigit> Já si myslim,že jestli dostane ČRS nějakou částku a ztratila by se ta částka v MO,tak by mě zajímalo jak by jsme to hledali v MO..Právě tam si myslim že,ti každej zavře pusu protože se s jednotlivcem bavit nebudou..Tam může být podle mě problém největší v tuhle chvíly

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:54 ® džigit

mannice> já neříkám hned,počkej na odpověď.Já jen sypu nápady,bo mně to se.e!!! Doba bolševika pominula,tak je třeba se bránit!!!

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:52 ® džigit reakce na …

Piranha> každý člověk může ze zákona podat trestní oznámení,pokud má podezření,že došlo k trestnému činu.PČR se tím musí musí zabývat.Ona ta způsobená škoda nebude nejmenší.A postih fyzické osoby a nebo firmy je taky velice rozdílný.Určitě bych šel pro radu na obecní úřad,odbor životního prostředí

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:49 ®  reakce na …

Piranha> Ale my jsme členové svazu ne? Samo o sobě tam strkáme peníze my s kterejma se hospodaří,takže proč by jsme nemohli podat oznámení my?Nebo nějaká MO?

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:47 ®  reakce na …

džigit> Tohle jsem dneska konkrétně udělal. Jen jsem se aztim nedočkal odpovědi, tak mi příjde nesmysl sem dávat něco na co nebylo odpověděno..Kaž­dopádně zítra mají schůzku výkonný ředitel s předsedou ČRS možná také s příslučnými zástupci MO..Nároky na škody a přesná vyčíslená škoda je na těch co tam budou to my asi neovlivníme.Jen musíme smejdit po informacích a doufat že místo správného postupu nebudou lítat „obálky“.A ani tak neni stejně vyhráno,ikdyby předseda dostal nějakou peněžní částku,nejspíš bude přerozdělovat obnos na víc MO které to postihlo.A i tam se můžou ztratit penízky že ano..Takže jedinný co můžem,tak pídit se potom po číslech a po faktech a hlídat si a kontrolovat jako členové správnost postupu..Cesta po zítřku bude i tak dlouhá..Musíme se Zajímat a né to nechat zahrabat pod stůl!

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:45 ® Piranha
Piranha

Presne to jsem rikal mannicemu.Podat hromadne trestni oznameni.Ale kdo ho bude podavat.My?Nam nikdo nic neotravil.To musi svaz.

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:36 ® džigit

FInnnp> a což takhle nějaká veřejná forma dopisu s dotazy,ať už na podnik nebo příslušný obecní úřad,kde Vám budou muset odpovědět konkrétně a taktéž veřejně-mimo podaných trestních oznámení…

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:35 ®  reakce na …

FInnnp> Souhlasim,já se pro

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 16:23 ® FInnnp

Myslím si,že se nejedná jen o MO Bilina.Poškozeno je více organizací.Rozhodně nejlepší by bylo podat trestní oznámení.Jinak to skončí jako jindy.Pokuta dvacet tisíc a rybáři dostanou deset tisíc náhradu škody.Už by to měl někdo konečně těm hajzlum ze Stalináku spočítat.

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 v 15:01 ® 1Mara
1Mara

mannice> Klucí na tom už pracujou , taky jsem psal ale odpověd nedostal:-(( nevím ale zdá se mi že Bílinské organizaci je to úplně fuk ! :-((

reagovat
Pondělí 28. prosince 2009 ve 12:59 ® 

Zdravim Vás pozorně čtěte!! Mám nějaký ten čas a řek sem si že to nenechám jen tak..Napsal jsem na policii ČR a Unipetrol RPA s pár otázkami ..Překvapivě mi Unipetrol RPA (tiskový mluvčí) odpověděl s tím,že zítra má výkonný ředitel schůzku s předsedou ČRS schůzku."obálka dokáže zaplácnout pusu!. Pojdte mi pomoct zformulovat dotaz,zprávu aby jsme věděli co se teda děje..Rád bych mluvil za Vás všechny,ale zatim sem mluvil jen za jednotlivce.Nevim jak bude jednat s jednotlivcem­..Distak dejte vědět..Jinak napíšu sám

reagovat
Neděle 27. prosince 2009 v 18:21 ® Airbus360

Ja musim zamačknout slzu, tohle fakt na staliňáku podělaly.Chystaly jsme se s kamarádem poprvé na Bělu po novem roce.Konečne si vyzkoušet tuto pro nas tajemnou řeku.A ted tohle.No ja doufam že jarní taní,teda když bude dost sněhu to trosku pročistí.

reagovat
Neděle 27. prosince 2009 v 9:05 ® 1Mara reakce na …
1Mara

FInnnp> no právě a těch příhod co jsem tam zažil :-)

reagovat
Sobota 26. prosince 2009 ve 21:53 ® FInnnp

A já tam tak rád chodil na ty sumce.Vždy sem tam seděl sám a ryb jak hnoje.Nikdy sem tam nepotkal jediného rybáře.Byl to takový malý raj.

reagovat
Sobota 26. prosince 2009 ve 21:18 ® 1Mara reakce na …
1Mara

FInnnp> ¨No voda jich vzala spousty , já na ně 24.12.v 8.30 ráno koukal :-(( no hnus :-( (

reagovat
Sobota 26. prosince 2009 ve 21:14 ® FInnnp

1Mara U Ohníče také dnes ryby ještě žily.Zajímavé je,že to dost odnášejí karasy kteří jinak přežijí vše.A choulostivé ryby okoun,štika,uhoř jsem takřka neviděl.Ani sumců jsem moc neviděl.Možná ty větší ryby vzala hned ve středu voda.

reagovat
Sobota 26. prosince 2009 ve 20:44 ® 1Mara
1Mara

FInnnp> No soutok se srpinou mnohým rybám zachránil pravděpodobně život , najeli do srpiny , ale tady na mých flecích nemněli kam :-((

reagovat