Chytej.cz

Výstavy Rybaření vs. For Fishing necteno

18.12.2007 | regulus | 85.778 zobrazení | 660 odpovědí

EDIT 2015: výstava Moderní rybář se ze mě neznámých příčin ani loni na podzim a pokud vím ani v žádném jarním termínu nekonala a asi konat nebude, takže jsme se po pěti letech opět dostali k duelu For Fishing vs. Rybaření, zajímá mě to co jsem napsal v původním zadání (níže).

EDIT 2013: letos, vlastně už loni to dostalo trochu jinej směr, Moderní rybář byl už na podzim, For Fishing koncem ledna a Rybaření tradičně v březnu. No uvidíme jak se to bude dále vyvíjet.

EDIT 2012: tak jak to tak vypadá, bude to letos hezká sranda, zase máme hned tři výstavy, v Praze se asi ťukli do čela, protože tu budou dvě výstavy ve stejném termínu (FOR FISHING a MODERNÍ RYBÁŘ), tradiční brněnská výstava RYBAŘENÍ je více méně ve stejném termínu jako v letech předchozích (i když je posunutá spíš do první půle března), zajímá mne opět to co v předchozích letech, možná by nebylo od věci porovnat obě pražské výstavy, je pravděpodobné, že ti co tam pojedou, alespoň z části navštíví obě dvě, případně proč navštívili jen jednu a druhou ne, no a pochopitelně také srovnání výstav viz. předchozí zadání …

EDIT 2011: Tak už máme zase jen dvě výstavy, opět byly 14 dní od sebe, otázka stejná jako v původním zadání.

EDIT 2010: Vzhledem k faktu, že od letoška ty výstavy máme už tři, přidal bych do srovnávání ještě FOR FISHING. Takže vaše dojmy, srovnání pokud navštívíte víc jak jednu z výstav, hodnocení jak z hlediska náplně, sortimentu, novinek tak i třeba termínu, ve kterém se výstava koná.

Původní zadání: V roce 2008 budou na jaře v těsném závěsu (odstup 14 dní) dvě rybářské výstavy, začátkem března (6.-9.3. 2008) v Praze výstava Petrův zdar a koncem března (26.-30.3.2008) již tradičně v Brně výstava Rybaření. Zajímalo by mne, jestli a proč jednu, druhou, případně obě výstavy navštívíte, pokud pouze jednu tak z jakého důvodu jste si vybrali právě tuto akci a nikoliv tu druhou. Po skončení obou výstav bych ocenil i nějaké srovnání, pokud se najde někdo, kdo navštíví obě výstavy. No a samozřejmě by mne zajímalo, jak se k tomuto faktu postaví i Chytej.cz, bude mít stánek na obou výstavách nebo jen na jedné a v tom případě na které?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   22 21 20 ...
Pondělí 23. února 2015 ve 20:24 ® gavlos reakce na …
gavlos

Te muze doprovazet na akci..po stopach snezneho preludu.a nezapomen na svacinu(treba lisejnik) :-D

reagovat
Pondělí 23. února 2015 ve 20:19 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

gavlos> :-D

reagovat
Pondělí 23. února 2015 ve 20:15 ® gavlos reakce na …
gavlos

Chorchus> musim uznaz,že je omnoho hezči nez eckertova,ani eskymačky a nahodny tučnak,ji nesahaji ani po kotniky :-D

reagovat
Pondělí 23. února 2015 ve 20:09 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Robur> správně, a po vzoru „Volba Miss bioložky Eckertové“ přihlašuji svoji Olinku :-D

reagovat
foto/forum/2015/th-img112327.jpg
Pondělí 23. února 2015 v 16:01 ® kerob reakce na …
kerob

dam: u vas jsem byl ještě včas :-D

reagovat
Pondělí 23. února 2015 v 16:00 ® kerob reakce na …
kerob

Sethy: njn a druhej den znovu…

reagovat
Pondělí 23. února 2015 v 15:24 ® Robur
Robur

hlavně by se měla opět volit miss. Náhodou jsem objevil na Chytej starší fotky, a ta sranda za to stála.

reagovat
Pondělí 16. února 2015 v 10:20 ® dam reakce na …
dam

kerob> nevypadal jsi nějak rozjařeně…:-))

reagovat
Pondělí 16. února 2015 v 9:40 ® skwor reakce na …
skwor

sethy> Ty jsem našel až v neděli, první den jsem se tam zasekl u nástrah :-D Rád jsem Tě zase viděl.

reagovat
Pondělí 16. února 2015 v 5:58 ® sethy reakce na …
sethy

kerob> to nebyla opice ale pořádněj orangutan :-)

reagovat
Pondělí 16. února 2015 v 5:57 ® sethy reakce na …
sethy

skwor> Jen u nás bylo těch multíků asi 10 :-D

reagovat
Neděle 15. února 2015 v 10:28 ® kerob
kerob

Nakonec jsem na vystave byl v patek i v sobotu… potkal spoustu znamejch. V patek i v sobotu jsem si z vystavy prinesl hlavne slusnou opici. A jako bombonek se mi podarilo na stanku velky ryby zlomit klacek… timto se jeste jednou omlouvam ;-) Jinak me nadchly vlacaky Fox, sice za dardu ale fakt pekny. Pandura od pezonu taky super (pujdu do ni). Co se nastrah tyka, tak jsrm samozrejme ocheckoval xxl nymfy (vypadaj nadejne). Pokoupil nejaky woby (Gunki, strikepro). Co me mrzi je to, ze jsem se nestih vyfotit s blondakem… tak snad priste :-D

reagovat
Sobota 14. února 2015 ve 20:01 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Rozloha mě fakt překvapila. Tři haly jsem nečekal. Přívlače bylo dost, známých jsem taky pár pozdravil, nějakou tu trofej jsem si odnesl, osahal jsem si pár zajímavých proutků. Takže za mě spokojenost. Jen příště zkusím stihnout návštěvu ve všední den, v sobotu to byl strašnej masakr.

reagovat
Sobota 14. února 2015 v 10:03 ® skwor
skwor

No… Velikostně obrovský. Celkem příjemný výběr vláčecích nástrah (Nastrahy.cz, vlacej, orkashop, bonito, velká ryba, Savage gear atd.). Ale zase třeba kamarád hledal vláčecí podběrák a skončilo to tak, že bude objednávat Fencla. Prostě tam nic zajímavé nebylo. Vláčecí multíky jsem taky našel asi dva. Takže i negativa se najdou.

reagovat
Sobota 14. února 2015 v 1:22 ® HaD reakce na …
HaD

regulus> Celkem slyším chválu. Ale osobně neumím posoudit.

reagovat
Pátek 13. února 2015 v 9:14 ® sears.13
sears.13

Noooo, žádnej šlágr. Moderní rybář byl pro mě zajímavější. Dva stánky s muškařinou, ale jen u jednoho šlo zakoupit něco málo z materiálů. David se bohužel taky neukáže – asi víme proč :-) . Ale alespoň nějaké nymfy XXL jsem na zkoušku koupil.

reagovat
Pátek 13. února 2015 ve 4:34 ® regulus
regulus

Tak nám v Práglu začal For Fishing, za necelej měsíc bude v Brně Rybaření, takže jako každoročně opráším tohle letité fórum. :-)

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 23:37 ® minatrix reakce na …

David H.> …jeste mensi dotazek: Budou v Brne ty vase nove nymfy? Mozna se tam pojedeme podivat…

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 23:35 ® minatrix

IVO, David H. : ..zajimave dekuji, asi to z hecu vyzkousim :-) Uvidime, co na ty hlavonozce reknou nase rybky.

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 20:07 ® IVO reakce na …
IVO

David H.> Zhruba tak nějak to je. Majitel je skutečně „exčech“ .

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 17:50 ® HaD reakce na …
HaD

IVO> pikantní je, že je to tuším z Austrálie a dělá to čech :-) Mluvil jsem s ním na Efftexu :-)

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 17:32 ® IVO reakce na …
IVO

David H.> asi tak nějak.

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 17:31 ® IVO reakce na …
IVO

minatrix> tu „sušenou havěť“ jsem testoval před rokem na Ohři . Chytil jsem na to několik tloušťů , cejnů a hlavně okouny. Jen pozor na „kontakt“ s tou nástrahou. Její „vůně“ snadno ulpí na prstech ruky a zbavit se jí je obtížný úkol …:-)) )

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 16:20 ® skwor reakce na …
skwor

minatrix> To jsou stánky, co jsou výstavní tradičně – sklad hausbótů tam asi nikdo mít nebude. Co se týče piva, to nechávám na výstavách jiným (bez smajla).

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 16:06 ® minatrix reakce na …

IVO> děkuji, myslel jsem si to. To Tubertini mne velice mile překvapilo. Vypadá to, že se opět vrátí na trh Tubertini Sirio a i zajímavější klony Ryobi. Jejich pruty taky více než zajímavé. A to včetně vláčáků, které za tu cenu jsou další štikou v rybníku. A dostal jsem tam dárek v podobě super tajné nástrahy na parmy a tlouště :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img104777.jpg
Pondělí 10. února 2014 v 16:03 ® minatrix reakce na …

skwor> …a co ty cestovky a lodě? Prodávali tam něco? :-) Mi ve finále přijde, že jsem tam toho neviděl a to jsem tam byl celej den. Příště méně piva a víc chodit vočumovat :-))

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 15:55 ® HaD
HaD

Takže rámcově 5–10% firem?

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 13:24 ® IVO
IVO

minatrix> Egerfish rovněž neprodával – pouze vystavoval.

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 13:02 ® skwor reakce na …
skwor

minatrix> Tak ty jsem oba vynechal :-D Ale u Sangeru měli ty Lovec-rapy, ne? A ty měli s cenovkou…

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 12:20 ® minatrix

skwor> Normark, Saenger … :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   22 21 20 ...