Chytej.cz

lov nonstop 2008 necteno

19.9.2007 | kamet | 7.278 zobrazení | 73 odpovědí

na rok 2008 je pry schvalen v JC lov 24 h vi o tom nekdo neco blizsiho?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Středa 26. září 2007 ve 12:06 ® hajan reakce na …

ywan: jj, souhlas

reagovat
Středa 26. září 2007 v 11:38 ® regulus reakce na …
regulus

Prichy – -:))))))))))))­))))))))

reagovat
Středa 26. září 2007 v 11:37 ® regulus reakce na …
regulus

ROBUR – nejspíš máš pravdu v první větě, ale zase z druhé strany když čekáš na trofejní rybu a vona ne ane zabrat, tak to necháš nahozený třeba týden a to bez spaní nevydržíš ani s Red Bullem.

reagovat
Středa 26. září 2007 v 8:39 ® Robur
Robur

no já mám obavy, že 90% lovců pouze využije toho, že nahod pruty, v případě nouze /nutnosti spánku/ v libovolnou dobu zapne pípáky na větší hlasitost a pak se případným záběrem nechá vzbudit. Sorry, ale mně to sportovní nepřipadá.

reagovat
Středa 26. září 2007 v 8:12 ® Fugas

Mam problém vydržet do půlnoci,od 23 už usínám… nonstop nepotřebuju. Stejně po pul 11 už nic většinou nebere:-)

reagovat
Středa 26. září 2007 v 8:00 ® Sander
Sander

Prichy > prdy vody :o)) To jich víc chytne každá průměrná volavka :o)

reagovat
Středa 26. září 2007 v 6:34 ® Prichy reakce na …
Prichy

Sander: neboj, budou casy kdy pujdes domu s jednim za rok a o nonstopu to nebude.....sandere ty voe, vzdyt ty si to vychytas sam:-O

reagovat
Úterý 25. září 2007 ve 23:06 ® ywan

hajan:až taký zázrak to neni, 4 noci za sebou bez záberu bežná vec…ale má to niečo do seba…

reagovat
Úterý 25. září 2007 ve 22:59 ® Sander
Sander

JPfish > jo, utekl mi úhoř z okna, to je pravda.:o) Také jsem nikde nepsal, že pouštím vše, na jídelníčku mám tak 7–8 hadů ročně + duháky.
A proč řeším hady? Protože o ně mám vážné obavy, když se budou moci mydlit od rána do rána. Víš co je to 7kg úhořů při zdejší průměrné délce 50cm a průměru 1.5cm? O jejich maso mi nejde, nemám je jako způsob obživy, ale jen jako nárazovou ochutnávku, kterou můžu vklidu oželet.

reagovat
Úterý 25. září 2007 ve 21:58 @ 

Sander)Proč furt řešíš ty hady?Jestli myslíš úhoře, tak to není žádnej had,ale luxusní žrádlo a to přeci nejde pouštět ne?Sám jsi tady psal,jak Ti to leze po střeše,okapu apod. a hážeš je do mražáku a těšíš se na udírnu.Tak nechtěj abych nabyl dojmu,že jsi nechutnej C&R.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 19:57 ® Sander
Sander

hajan > jo, jsou tací, kteří by si toho smajlu odpustili a po Silvestru začali vyprazdňovat mrazák(y). :o(

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 19:47 ® hajan reakce na …

Kua, jestli je to tak, už aby to tu bylo. :-)) )

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 19:42 ® tomchamik
tomchamik

Jedna krásná noc,blýskalo se tehdy od jihu:-)) )a bralo to jak sviňa.Viď Mi.....?Super rybačka,bylo to wostrý:-)) )

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 19:30 ® Sander
Sander

hajan > jedna osoba Ti odpověděla už několik příspěvků doleji. Jen nebýt líný a číst. Souhlasím. Taková horká noc, kdy se ještě ke všemu od západu blýská… jako kluk jsem pytlačil, takže nějaké ty probděné letní noci mám za sebou. A můžu říct: „Ano, bere to jak sviňa!“

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 19:21 ® hajan reakce na …

Je tu vůbec někdo, kdo by mohl z vlastní zkušenosti říct: „V noci to opravdu bere jako sviňa, jestli si chceš zachytat, jdi přes noc!“ Samotnýho by mě to zajímalo. Osobně bych si tipnul, že to nemusí bejt tak wostrý, jak by se mohlo zdát.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:45 ® tomchamik
tomchamik

sander je

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:44 ® Sander
Sander

wogar > pokud se v JČ povolí nonstop, tak to bude jistě i na ty „kaluže“ a nejspíše i řeku. Kaprofílie na velkých vodách je jen jedna stránka z knihy.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:42 ® Sander
Sander

tomchamik > a není to jedno? Já už v ČR nezmám takovou řeku, kde bych si pravidelně zachytal pěkný ryby.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:34 ® wogar
wogar

Už to zkraťte s těma hadama.Myslím že všichni co tu diskutuji o chytani nonstop mají na mysli hlavně kapry a určitě se nebavíme o nějakých kalužích ale o větších revírech kde jedem na týden a víc.Tam je ta noční pauza na dvě věci.Dohadovani co by kdo odnesl domů nechte pytlakům a nenažrancům ,myslel jsem že zde píšou jen rybáři.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:32 ® tomchamik
tomchamik

Sander:o jaké řece mluvíš?Ohře?

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:16 ® Sander
Sander

Já vám rozumím, oběma, jenže si malinko nedovedu představit, že na takové řece, jako je ta zdejší, se opravdu bude chodit na hady s tím, že tam budu až do rána. Při takovém počtu zdejších rybářů, zajímajících se o tuto rybu, je to docela silný kafčo. Bez ohledu na to, že si jich můžu vzít 7kg, což je zde nereálné. Nebo se pletu? Opravdu, už teď je zde problém zachytat. Zachrání to pozdější hájení či zvýšení lovné míry?? Na to už bude hoši pozdě a stejně by to bylo bezpředmětné, bo ta ryba jde fakt těžko pustit zpět.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 18:02 ® hajan reakce na …

Né, já nejsem pro totální zmasakrování hadů ani čehokoliv jinýho, nicméně bych se přiklonil pro chytání přes noc, aspoň v létě. Nakolik je to reálný nebo není, si netroufám hádat. Nejvíc mě mrzí, že se český řeky už nikdy nenaplněj rybama, jako to bylo kdysi samozřejmností, protože my jako stát v budoucnu nebudeme nikdy mít dost merglí na násadu, tím pádem veškerý vysněný zarybnění půjde kam? Do prdele Halík, do prdele…

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 17:59 ® Prichy reakce na …
Prichy

Sander: na druhou stranu, az jednou budes delat na odpoledni treba i 6dni v tydnu, zmenis nazor. Muzes mit pravdu, ale se zarybnenim to bude mit pramalo spolecneho.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 17:46 ® Sander
Sander

hajan > hovadu ne, ale hadovi jo, proto nechcu aby ubývali ještě rychleji než doposud, kdyby se směli lovit celou noc. A jestli patříš mezi ty, kterým je jedno, jestli budou moci tuhle rybu dětem nebo vnoučatům ukazovat jen na obrázku, tak jsem se v tobě malinko spletl.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 17:19 ® hajan reakce na …

Sander:„Jde o to, že od 12 do 4 mu ten hák do té huby nevleze, tudíž přežije“. Jestli by nebylo lepší teda povolit chytání třeba od 12 do 16 hodin? Anebo se na to vysrat úplně?! Fakt furt nechápu, jak někdo může lepší pytlačit v noci než ve dne. Podle mě je to šumák, páč hovadu světlo, jak všichni víme, NEVADÍ. Proto nemusí čekat do noci. Howgn…

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 16:39 ® tomchamik
tomchamik

Hami,úhoř to má často hluboko,tam je se šetrným způsobem vyháčkování fakt problém,

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 16:37 ® tomchamik
tomchamik

Hami:Já si za sezonu odnesu velmi málo,letos 3 hady a 3 kapry a to mám 2 kluky 10+11let kteří chytají taky.klidně ty ryby oželim za možnost využít každou chvilku u vody.Jedeme třeba na týden a proč nechytat.Taky si nedovedu představit jak držím týden ve vezírku 20kg ryb. Ale taky jsem to viděl

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 16:36 ® Hami
Hami

4 Sander – píšeš, že neznáš šetrný způsob, jak vyháčkovat hada třeba ve dvě v noci…tak jsem to asi opravdu nepochopil. je mi jasný, že pokud nebude nonstopka, tak na hačku neuvízne…

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 16:33 ® tomchamik
tomchamik

sander.ono i přes den se dějou věci,vem si vysazené kapry na rybníku,dobytek zůstane dobytkem,ale to je na jinou diskuzi.

reagovat
Úterý 25. září 2007 v 16:29 ® Sander
Sander

Hami > zjevně jsi to nepochopil. Nejde o rozdíl, hák v hubě mu zůstane ve dne i v noci, a můžeš na něj svítit třeba reflektorem. Jde o to, že od 12 do 4 mu ten hák do té huby nevleze, tudíž přežije.

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1