Chytej.cz

Diskuze o HOWNĚ necteno

2.7.2007 | regulus | 64.508 zobrazení | 621 odpovědí

Vážení přátelé rybáři, jelikož se smysluplná témata fóra díky dotazům „o ničem“ neustále přesouvají do neviditelné části tohoto vortálu, rozhodl jsem se vám nabídnout fórum, které nahradí nednotlivé stupidní otázky na téma, kde berou kapři, sumci, štiky a jiná havěť, popřípadě jak to vypadá na onom, či tamtom revíru. Díky demenci některých zadavatelů těchto otázek (nevšimli si, že existují stálé fóra, kde by se odpovědi dočkali daleko spíš) se některé smysluplné otázky dostávají do oblasti zapomnění. Žádám tímto všechny zúčastněné, aby svoje stupidní dotazy (z jejich pohledu těžce inteligentní otázky) směřovali do tohoto fóra. Děkuji Regulus.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   21 20 19 ...
Sobota 9. února 2013 ve 2:04 ® regulus reakce na …
regulus

chj.rybar> :-D :-D :-D

reagovat
Pátek 8. února 2013 ve 21:05 ® chj.rybar
chj.rybar

http://www.darujhovno.cz/

reagovat
Úterý 5. února 2013 ve 21:54 ® nnnap reakce na …
nnnap

David Havlíček> přeberu si to až ráno. Teď sem se vrátil z plnotučného…:-))

reagovat
Úterý 5. února 2013 ve 20:10 ® regulus reakce na …
regulus

Mary> tuty ten penicilín … :-D :-D :-D

reagovat
Úterý 5. února 2013 v 15:43 ® Mary reakce na …
Mary

regulus> a co myslíš. Co bylo chutnější??:-)

reagovat
Úterý 5. února 2013 ve 13:40 ® HaD reakce na …
HaD

nnnap> http://www.chytej.cz/…521/fischer/

reagovat
Úterý 5. února 2013 ve 12:22 ® nnnap
nnnap

axiom hadičák … já s tebou nemám problém příteli ale mám s tebou jeden problém. Cítím nesoulad. Nevadí mi zde tvůj projev ale neumím si dát do hromady určitou inteligenci, zkušenost, kterou jistě máš s tím, jak dětinsky se neumíš vyrovnat s tuto situaci, ke které se v poslední době, zdá se překvapeně, vracíš. Přece to tu dlouhodobě čteš. Tak ti nemohli jisté věci uniknout. Některé věci prostě nejdou. Každý člověk, který něco intenzivně ale opravdu intenzivně něco dělá, tak dojde do konce. Kdybys byl pozorný a vnímavý čtenář, tak mirek volal o pomoc. Ne o podporu čtenářů, zaměstnavatele… to nepotřeboval.

Navíc k tvé námitce, že to bylo připraveno, ano, stav, takové té aury nad mirkově textem byl takový, že jsem věděl, že to jinak neskončí. Já jsem také došel na konec určité cesty, ale já si musel dát kopačky sám sobě. Jak bych viděl psát sebe některé mirovi texty. Ale poznat je, musíš dojít na konec určité cesty. Jak a proč se to nakonec nějak fyzicky vyvrbilo, mi nepřísluší komentovat. Mám tolik slušnosti v sobě, že když sem nepomohl radou, zkušeností v době, kdy to bylo třeba, tak teď už bych tu akorát matlal botou v … A já jsem se nad tím v té době , tak necelý rok zpátky, pozastavil. Jenomže řešení není. Tedy bylo, odejít , změnit něco, ale to musí každý sám.

Překvapuje mne, žes to nezaregistroval. No ale to přece neznamená, že ty sis něčeho nevšimnul, že ostatní jsou stádo, jak nám neustále podsouváš. Trošku mi, v tomto případě, připadáš jako jánošík šmrnclý don kychotem. Jako jánošík na oslu s kopím, když vyjede před les a huláká na něj, že jsou jenom ty blbé stromy. Ta mlčící sekvoj bude ta chytřejší.

Jo, je to globální odpověď na všechny ty texty, kterými jsi nás v poslední době, kdy se asi páníček probral, počastoval. Tedy mám své důvody proč jsem podle tebe sklopil uši a krovky. Jsou to respekt k oběma stranám.

reagovat
Pondělí 4. února 2013 ve 23:36 ® regulus reakce na …
regulus

Mary> tys dneska buď pojedla trochu vtipné kaše nebo jsi vypila moc valašskýho penicilínu … ;-)

reagovat
Pondělí 4. února 2013 ve 23:25 ® lunimus

ked uz sa tu bavime o ho.. tak vam ako kamaratom prezradim, ze mi zena zacala balit so sebou na ryby mydlo … … ze ked Ho.. chytim, nech si mozem aspon umyt ruky :-D

reagovat
Pondělí 4. února 2013 ve 22:16 ® Mary reakce na …
Mary

Robur> Lexíkovi by stačilo potřít bochník chleba. No a hned ušetříš a zbyde i na páníčka:->

reagovat
Pondělí 4. února 2013 ve 22:13 ® Mary reakce na …
Mary

Robur> V tom případě, ať je žere dál. Sponzor by byl, ale neměl by jistotu, že mu to páníček nesežral:-) :-D :-P

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 18:59 ® Robur reakce na …
Robur

Mary> pokud jsi ochotná ten experiment sponzorvoat, tak jsem pro. Dokonce jsem pak schopen tuto fámu tvrdit o sobě:-D

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 17:55 ® Mary
Mary

Robur> Měla bych tu něco pro tebe. Doneslo se mi, že Tvůj pes, žere hovna. Zde je nějaký návod , který prý funguje.

Něco pro ty co maj psi a žerou hovna.: dá se to žraní bobků zredukovat na minimum a pak i ukončit. Stačí jim kupovat syrečky a oni mají pocit, že něco takovýho žerou a nemají potřebu to žrát venku. U nás suprově zafungovalo

reagovat
Středa 23. ledna 2013 v 7:14 ® sus1 reakce na …

regulus> Skoro ses trefil na rok od posledního psaní zde.Měls vydržet do pátku. :-)

reagovat
Středa 23. ledna 2013 v 1:30 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> To bych si nedovolil, politika je daleko pod úrovní tohoto fóra :-D .

reagovat
Středa 23. ledna 2013 v 1:16 ® regulus
regulus

Kubas, tak jsem ti to fórum oživil, ale politiku mě sem fakt netahejte.

reagovat
Středa 25. ledna 2012 v 17:39 ® ladamaj
ladamaj

regulus>to je zde opravdu často.

reagovat
Středa 25. ledna 2012 ve 13:01 ® All Armor
All Armor

regulus> Ba howno. Špatně se i ptáš níže. Otázka neměla znít „jak chytali“, ale „co k chytání používali“. Nylonové vlákna se tehdy nepoužívaly, miláčku. Můj přítel Wallace Carothers zjistil, že kaprolaktam polymeruje když dělal pro Du Ponta v roce 1935. Ale bylo to tajné a rozmohlo se to až když japončíci znemožnili amíkům přístup k hedvábí na padáčky. Nakonec tady to máš podrobněji: http://en.wikipedia.org/wiki/Nylon

reagovat
Středa 25. ledna 2012 v 11:29 ® hraji reakce na …
hraji

a myslíš nějaké konkrétní oné a nebo zcela obecné a v podstatě imaginární oné, o kterém budeme debatovat.

reagovat
Středa 25. ledna 2012 v 1:44 ® regulus
regulus

Myslím, že tohle téma je v tento moment aktuální … :-D

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 ve 22:29 ® Jarda Š. reakce na …

regulus> Správně česky je to „na krmítko“.

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 ve 21:10 ® nnnap
nnnap

to je ten nanofil!!!

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 v 17:35 ® Prichy reakce na …
Prichy

a sakra, tak jeste jednou :-D

reagovat
foto/forum/2011/th-img18974.jpg
Sobota 26. listopadu 2011 v 17:26 ® sus1 reakce na …

Prichy> Tak to ukaž a netlem se.:-)

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 v 15:52 ® Prichy
Prichy

tohle jsem ukradl na netu, tak snad se nebude autor zlobit :-D

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 ve 13:02 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

džigit> To je teda hodně perverzní :-))

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 v 9:49 ® džigit reakce na …

regulus> tak Ti nevím
http://cs.wikipedia.org/wiki/Spinning :-D

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 v 9:43 ® regulus reakce na …
regulus

Jarda Š.> asi člověče jo, to mě nenapadlo, byla to nejspíš v té době novinka a ten překlad se přímo nabízí. No jo tehdy musel bejt na všechno českej název, by mě zajímalo jak by říkali lovu na feeder.

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 ve 2:26 ® Jarda Š.

Jde zřejmě o překlad anglického slova spinning, což (v rybaření) znamená přívlač s rotačními třpytkami.

reagovat
Sobota 26. listopadu 2011 ve 2:23 ® Prichy
Prichy

regulus> regule tak si predstav jak to vypada, kdyz se prede, jeste te nic nenapada? me tedy ano, ale jestli to tak opravdu bylo tak to opravdu ale nevim :-D

mimochodem u nas se takto „predou“ candosi na rybicku

pro ty kdo si to nedokazi predstavit je to vlastne chytani na cit kde vlasec drzime mezi palcem a ukazovackem jedne ruky, prutem zvedneme nastrahu do sloupce a cekame zaber (nebo dopad na dno), pote „prizi“ pustime a doveneme na spulku (v nasem pripade navijaku)…cely postup opakujeme dokud neni civka plna :-)

Pravda nebo fikce? :-D :-D

reagovat
novější starší
Stránky:   21 20 19 ...