Chytej.cz

Porybný jak se proti nim bránit? necteno

12.5.2007 | ??? | 12.967 zobrazení | 86 odpovědí | upravit

nezapsání docházky k vodě na mimopstruhovce.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Sobota 12. května 2007 ve 23:51 ® mirmen

Vezmi s sebou pejska. Jednou ho kamarádsky olízne a určitě zapomene , co vlastně kontroloval :-)

reagovat
foto/forum/2007/th-img2075.jpg
Sobota 12. května 2007 ve 23:51 ® Shadowhunter reakce na …
Shadowhunter

Kdyz neudelas zapis tak to je jako lov bez povolenky…takze pokud nezapises tak pytlacis…a pokud te nekdo chytne tak je to tvuj problem…pokud vim ze pojedu tam ci tam tak si zapis udelam uz doma a kdybych se nahodou rozhodl jet jinde tak to pak proskrknu a zapisu znova…jinak jako prvni co delam hned u auta je ze si zapisu zapis…

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 23:50 ® Benedikt reakce na …

Promiň já myslel jak se my rybáři můžeme proti nim normálně v mezích zákona bránit,bejzbolkou do držky to není problém . Zde jsou lidé , kteří si myslí,že jednou zapomenout po 40 letech rybařiny zapsat docházku ,která se nikdy nepsala krom pstruhové vody je obrovský zločin.Moc mi to nevadí jelikož odjíždím na Ebro koupil jsem si tam kvůli rybařině dům,ale jde mi o princip.Vadí mi že mne mohou buzerovat kvůli takové hlouposti.A dělat tím ze mne zločince viz můj zásah,jak za komunistů když se blížily volby,také nám to znepříjemňovali.Ale to už je jiná kapitola.Jinak spoustu radosti z úlovků a nenechte se buzerovat.Je mi z nich na blití.Jak na vojně dáš cikánovi klíč od hajzlu a nevysereš se.Mějte se chlapi a nesžerte se.

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 23:17 ®  reakce na …

Benedikt: v rovine rybarske – pokud si zapomnel, tak holt za chyby se plati. Vetsina porybnych to promine a mas vystrahu (kdyz jsem mel 15–18, tak jsem nezapisoval pri lovu do cerinku a malem o ne taky prisel). V rovine osobni – nechapu co resis. Res to dle tve natury – rekni mu ze je zly clovek, rozhod mu ksicht, zlom pruty, pretahni manzelku ........ to ti zde nikdo neporadi. A nebo se zamysli a nesnaz se byt horsi nez on – tj. dodrzuj to co se ma a snaz se ho dostat na tom co porusuje.

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:34 ® njesek

Alivio:souhlas

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:34 ® kubas reakce na …
kubas

Alivio:Jj tak tak,prostě chybami se člověk učí.Taky se mi jednou stalo,že jsem si jednou nezapsal a došel zrovna porybný(který chodí tak 1–2 do roka) a prostě mi řekl ať si to zapíšu a příště ať se to neopakuje.Ale jsou i lidi kteří se mstí atd. Ale nechápu proč to tady ten člověk píše a ještě si hraje na chudáka:-/

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:33 ® Uno reakce na …

Alivio – ruzumná řeč !!

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:29 ® Shrek reakce na …
Shrek

Kubas: neni co promíjet,srandu beru,to je naprosto v pohodě.Jen nemám rád když někdo pláče za blbost,kterou udělal vědomě a ještě by chtěl slyšet,jak ho ostatní utěšujou

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:22 ® kubas
kubas

Alivio:promiň ale nemohl jsem odolat:-)

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:21 ® Shrek reakce na …
Shrek

kubas : A Ty taky kušuj :-)) )))

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:20 ® Shrek reakce na …
Shrek

Nevím.Jsem normální rybář a být RS a narazit na někoho,kdo si nezapsal,tak ho na to taktéž upozorním.Ovšem pokud by začal vychylovat stejně jako Ty,tak bych asi přitvrdil.Přiznej si svou chybu a přestaň se furt litovat.

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:19 ® kubas
kubas

Tak když je to osobní,tak newím co chceš teď po nás. Když někdo zneužívá svého postavení,tak je to hold smůla a mělo by se nad tím zamyslet.A za pana Alivia máš plusový body:-)

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:14 ® Benedikt reakce na …

Je to snad volné fórum Pane Alivio.Nebo je to jen forum porybných?Asi ano.Protože normální rybáři mají podstatně jiný názor.U mne šlo o vyřizování soukromé problematiky.Kde jeden zneužil svého postavení veřejného činitele.Víte pane .

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:10 ® kubas
kubas

To už začíná být skoro jako nějakej americkej akční film:-)

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:06 ® Benedikt reakce na …

Byli dva a policajt se psem.Šli po mně jako po zločinci.

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 21:00 ® Uno

Nechápu proč řešíš vůbec takovou otázku dle §13 od.9 zák č.9/2004 Sb.jsou stanoveny jasné povinnosti , tak že jestli tě potrestali ,udělali správně, otázka je výše trestu . Jsem člen RS a takové věci většinou řeším domluvou,ovšem při tvém přístupu nevím????

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 20:43 ® Fish man
Fish man

No přece ho stačí hodit do vody a pak co nejrychleji utíkat lepší nápad nevidím než se s někým hádat!!

reagovat
Sobota 12. května 2007 v 18:27 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

Benedikt: Jsi členem ČRS (či MRS)? Jsi! Tudíž jsi souhlasil se stanovami. Tečka. Udělal jsi přestupek, dostal jsi trest, to je také v pořádku. Něco jiného je, jestli je trest přiměřený, to řeš na své MO.

Jinak k otázce – dodržuj BP.

reagovat
Sobota 12. května 2007 v 16:39 ® Shrek reakce na …
Shrek

Jestli se ti ty „zákony“ nelíbí,tak si nekupuj povolenku.Tim že si jí koupíš s nimi souhlasíš a zavazuješ se je dodržovat.Prostě to tak ber a otovo.Je to daná věc,tak si furt nestěžuj.

reagovat
Sobota 12. května 2007 v 15:46 ® Benedikt reakce na …

To by mě mohli za to také zastřelit kdyby to měli ve svých zákonech a námi neschválených.

reagovat
Sobota 12. května 2007 v 15:31 ® Shrek reakce na …
Shrek

Ale tady pláčeš na špatným hrobě.Pominu to,že nevim kdo nebo co je Winter,ryby si klidně jez,to nemá s nezapsanejma docházkama nic společnýho.Prostě jsi nezapsl docházku,tím jsi porušil rybářský řád.Prostě to tak ber.Jestli to je přísnej trest,to neposoudíme my.Příště si tu docházku napiš a máš po problémech.

reagovat
Sobota 12. května 2007 v 15:13 ® Benedikt reakce na …

Jenom to že se někdy stane,že člověk v zápalu boje zapomene.Spíše by jsme se měly ptát proč nám vedení zkracuje naše práva a krmí z našich nemalých peněz kormorány a pravděpodobně i svoje kapsy,když vidím co nasazují a proč bych měl uhýbat závodníkům a jít chytat někam jinam,když oni závodníci chytají a jsou dotováni z našich pěněz.Jinak myslíte že ještě někdy pustím nějakou rybu.Já ani moje rodina ryby nejíme tak skoro všechno pouštím i velké sumce asi tak 20 ročně.Lidé co mě znají vědí ,že jsem ve všech ohledech velmi slušný rybář.Ale dva měsíce zákaz kvůli takovému přestupku je moc.Porybný je zadobře s Wintrem a tak už na moji organisaci přišel přípis s trestem.

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 14:54 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

Benedikt: No a co to má společného s Tvými docházkami?!

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 14:52 ® Benedikt reakce na …

Jasně,to chápu ,ale to by jeho syn neměl čeřínkovat na pstruhovém potoce.

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 13:41 ® 63.Vašek

Jestli tě jen napomene a řekne že si to máš dopsat buď rád jinak bych ti ukončil lov v tom lepším případě .jinak je to daný v R.Ř a o tom se nediskutuje .

reagovat
Sobota 12. května 2007 ve 13:31 ® Shrek
Shrek

Jak se proti nim bránit při nezapsání docházky?Jedno­duše.Zapiš si docházku.Pokud si jí nezapíšeš,tak se nediv že držkuje.Je to tvoje povinnost.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1