Chytej.cz

Turyňský rybník necteno

16.4.2007 | novas32 | 8.468 zobrazení | 17 odpovědí

ahoj, muze mi dat nekdo nejake info o Turynskem rybnice u Kamennych Zehrovic? rad bych se tam vydal chytat, ale neznam to tam. diky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 6. prosince 2018 v 11:15 ® starka
starka

Zdravím, máte někdo aktuální info o sumcích? Nezprasili to tam už všechno? Přemýšlím, že bych tam v příštím roce vyrazil, ale odrazuje mě ten jejich přístup tam.

reagovat
Pátek 19. července 2013 v 1:30 ® malamut reakce na …
malamut

mastrof> to je jen tvůj další blábol, nebo reakce na mě? Nebuď trapnej, psal jsem fakta, a pokud se za tu akci Jakub Lhář dnes stydí, a má za co, vyřešte si to ve fanclubu, a pak vydejte tiskové prohlášení. Jinak na mě už nereaguj, považuji tě za hlupáka.

reagovat
Čtvrtek 18. července 2013 v 19:08 ® mastrof reakce na …

máš i jiné téma než neustálé útoky na tvého oblíbence? trochu monotematické…

reagovat
Čtvrtek 18. července 2013 v 16:02 ® malamut reakce na …
malamut

skwor> tak to je pěkný, to asi Jakub nějakýho přehlíd :-)

reagovat
Čtvrtek 18. července 2013 ve 13:37 ® skwor reakce na …
skwor

malamut> Jo, tu vodu mám za barákem :-) Bílá ryba tam byla vždycky, i před akcí sumec. A sumci tam jsou pořád taky, loni se tam skoro 240cm zase chytil.

reagovat
Čtvrtek 18. července 2013 ve 12:38 ® malamut reakce na …
malamut

skwor> to je ten rybník, co tam před lety exceloval Jakub Lhář, za asistence TV Nova? Jak se rozhodli zbavit revír sumců? Podle toho, co čtu, asi odvedl práci dobře, bělobě se daří :-)

reagovat
Úterý 16. července 2013 ve 13:38 ® skwor reakce na …
skwor

Mivarďák> Ahoj, s přístřeškem bez podlážky nebo deštníkem s bočnicemi bys problém mít neměl. Klasický stan asi ne…

reagovat
Úterý 16. července 2013 ve 13:31 ® Mivarďák reakce na …

skwor> Dobrý den chtěl jsem se zeptat estli se smí na Turynském rybníku stanovat

reagovat
Neděle 19. července 2009 v 10:29 ® Black11 reakce na …
Black11

Já sem teď chodím a zatim brali jen cejni ( cca 20 cm ).

reagovat
Čtvrtek 12. března 2009 ve 23:52 @ ???

Ahoj, nevíte někdo náhodou, jestli už se na Turyňáku něco hejbe? Alespoň cejni … . V sobotu bych se tam zajel podívat, tak abych tam nestál jako … vždycky :-))

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 v 17:22 ® roby
roby

Jestli chceš bílou rybu , tak je to dobrý revír . Je vcelku jedno kam si sedneš , cejni berou všude ale na kapra si budeš muset počkat až je přivezou na autech, jinak jsou do týdne v mrazákách.

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 ve 14:33 ® skwor
skwor

A máš odpověď na mail.

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 ve 14:09 ® skwor
skwor

Bílou rybu si tam užiješ, cejni a plotice tam berou nádherně. Kapři berou v tomto období docela slušně (letos hlavně velikostní kategorie tak 30cm :-) . Jestli chceš vědět něco konkrétní, tak se ozvi.

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 ve 12:26 ® novas32 reakce na …
novas32

uz jsem mu napsal email, uvidim, treba se ozve. diky.

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 ve 12:26 ® novas32 reakce na …
novas32

ja teprve s rybarenim zacinam, takze uvitam jakoukoliv radu. ale libi se mi kaprarina a chytani bile ryby.

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 v 11:49 ® Petas
Petas

Obraď se na skwora je relativně místní.

Jinak hromady cejnů, sem tam kapr.

reagovat
Pondělí 16. dubna 2007 v 11:32 ® 

Jaké konkrétní info bys chtěl, co chceš chytat a jak?

reagovat