Chytej.cz

Elektrický vazač háčků necteno

21.12.2006 | hajan | 24.686 zobrazení | 86 odpovědí

Nedávno jsem ho viděl za „pouhých“ 790Kč, tak by mě zajímalo, jestli tuhle kokotinu někdo má, anebo jestli se tím dokonce tahá k vodě. Já o to nestojím, už bych to nepobral.:-) Jestli ho někdo máte, tak mi prosím vyvraťte, že je to pikačovina na howno.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Úterý 23. ledna 2018 v 18:40 ® patast reakce na …

nedávno jsem objednával kolegovi ten stejný za cca 6 USD

reagovat
Neděle 21. ledna 2018 v 16:10 ® LeoC reakce na …
LeoC

bogan_tp> mám ho z Aliexpressu, např.:https://www.aliexpress.com/…0328180.html?…

reagovat
Pondělí 15. ledna 2018 ve 13:13 ® bogan_tp

Já jsem to viděl u kamaráda z Mnichova už v roce 89 na Orlíku. Byl to Japonský výrobek a taky jsme se smáli k čemu to je. No a dnes ho sháním, protože mám v rukách neuropatii a vázání háčků začíná být problém,

reagovat
Středa 8. dubna 2015 v 17:22 ® vezirek reakce na …

Myslíš, že je to možné?

reagovat
Středa 8. dubna 2015 v 17:17 ® pilot reakce na …

Palivec, Palivec, jsi nějaký nabroušený? Nedaří se nedaří? Neboj, ono se bude dařit, až dostaneš rozum. Čus

reagovat
Úterý 7. dubna 2015 v 16:52 ® Hony reakce na …

pilot> A nebo bude co chytat, ale oni tu nebudou. :-))

reagovat
Neděle 5. dubna 2015 v 11:38 ® Kralu021
Kralu021

No naučit se vázat po tmě :-) jo určitě na to mám tolik nervů a času já sem vytočenej když mi návazce dojdou a musim to vázat u vody, já si to vážu v klidu doma kde mám klid do zásoby tak 3–5 kusů a u vody beru z toho.

reagovat
Neděle 5. dubna 2015 v 9:53 ® Robur reakce na …
Robur

Palivec> a těm co nemají nohy bys mohl doporučit co? Větší podpatky?

reagovat
Neděle 5. dubna 2015 v 7:49 @ Palivec

Chlapci, naučte se vázat háčky po tmě. Nebo se zavřenýma očima. Jde to, mne to naučil mník a úhoř. Jistě, mrňousové rtak nejdou. Ale na ty nechytáme po tmě. Věřím, že sersám funguje, ale těm, co nemají oči, doporučuji silné brejle, silnější, jasko na čtení o 1–2 dioptrie. A těm, co nemají ruce, ať si nechají od mladšího soudruha navázat 50 háků a mají pokoj.

reagovat
Sobota 4. dubna 2015 ve 21:56 ® Kralu021 reakce na …
Kralu021

dvorak> není to blábol vážně doba už je taková už to není třeba vázat háčky standartně jak jsme zvyklí s lopatkou dneska jsou očka a většina rybářů to už jen klasicky uzluje,,,,do dovoluje doba tohle všechno dneska už nemusíš nic jen zaplatit povolenku když chceš chytat.

reagovat
Sobota 4. dubna 2015 ve 13:58 ® pilot reakce na …

regulus> díky, máš pravdu !

reagovat
Sobota 4. dubna 2015 ve 12:49 ® regulus reakce na …
regulus

pilot> vykašli se na ně, oni na to třeba za nějakej ten rok přijdou sami a nebo taky ne, třeba už nebude co chytat.

reagovat
Pátek 3. dubna 2015 v 18:32 ® pilot

Tak to bych nevěřil, kolik záští vzbudí jeda fotka 75 letého rybáře, který vázal ve svých třiceti letech opravdu za zády spoustu uzlů. Škoda, že se toho nedožiji, abych vás viděl, jak v mých letech budete vázat háčky vy. Slepí, ruce klepavý …

reagovat
Pátek 3. dubna 2015 v 17:47 ® dvorak reakce na …

Kralu021> Dnešní doba jde dopředu a v podstatě není potřeba umět navázat háček… Co teda takovej „moderní“ rybář by měl umět???? Hroznej blábol jsi napsal !!!

reagovat
Pátek 3. dubna 2015 ve 14:24 ® malamut reakce na …
malamut

Kralu021> nechápu, proč reaguješ na každý můj příspěvek nějakým svým blábolem plným hrubých pravopisných chyb a nesmyslů.

reagovat
Pátek 3. dubna 2015 ve 13:04 ® Kralu021 reakce na …
Kralu021

malamut> nj to víš každej se nenarodil s prutem v ruce já to sice umím navázat s lopatkou ale nedá mě to se nezastat mladších nebo méně zkušených kolegů co to neumí ? proč by to musely umět když dnešní doba jde dopředu a v podstatě to není potřeba umět vázat ty máš opravdu nějakej hroznej mindrák že musíš pořád někomu dokazovat že umíš něco co jiný né ?? dneska se už bud dá koupit hotový návazec nebo si to rybář naváže sám a dík všeljakým vychytávkám to je dneska hračka a háčky s očkem divil by jsi se kolik lidí kolem vody to už jen zauzluje a to uměj několik tipů uzlů na háčky ale proč by je dělaly oni ti to řeknou samy na co když to takhle stačí a funguje to…se s tím smiř a přenes se přes to už konečně nikdo se z tvých mouder nepo… ale soudě podle tvých dlouhodobých reakcí to asi nemáš v životě lehké vid ??

reagovat
Čtvrtek 2. dubna 2015 ve 22:12 ® malamut reakce na …
malamut

Sintrix> to raději nechtěj, když dnešní rybářská rychlokvaška náhodou vidí háček s lopatkou, čučí na něj jak vydra na kalnou vodu a myslí, že se to lepí vteřiňákem :-) A s očkem má taky dost problémy :-) Co se týká operací „za zády“, zpravidla bývá rád, když si utře prdel (za světla) :-)

reagovat
Čtvrtek 2. dubna 2015 ve 20:21 ® Sintrix reakce na …
Sintrix

karab> no velmi rád bych to viděl na vlastní oči. :-D

reagovat
Středa 1. dubna 2015 v 15:07 ® vezirek reakce na …

Milý anonyme,nevím kolik máš roků,ale potmě a za zády mě učil vázat háčky můj otec před sedmdesáti lety. Dnes jsem rád, že ten vazač mám.Třeba se toho také dočkáš. Přeji hodně zdraví a ještě zdravější ruce.

reagovat
Středa 1. dubna 2015 ve 13:31 ® pilot

myslím si pepánku, že nemáš pravdu. viz moje fotka mašinky na vázání jakéhokoliv háčku, ( s lopatičkou, očkem a pod.)

reagovat
Sobota 21. března 2015 v 19:57 ® pilot reakce na …

Ne – líbí, ale v určitých letech je to už dá se říci nutnost ! I když v domácím prostředí s brýlemi a lupou dokáži dodnes navázat jakýkoliv rybář.uzel.

reagovat
Pátek 20. března 2015 v 1:57 ® Kralu021
Kralu021

Ted mi teda spadla brada jsem ani netušil že něco takového existuje ???? Na pohled to teda moc důvěru nebudí ale komu se líbí tak proč né .

reagovat
Úterý 17. března 2015 v 17:18 ® pilot reakce na …

karab> tak jsem ti poslal fotku na vazače háčků – jukni na to. pilot

reagovat
Úterý 17. března 2015 v 15:59 ® pilot reakce na …

karab> Až ti bude 75 let jako mě, tak uvidíš, jaká je to vynikající věc. Nevím kolik stojí zde, ale já ho mám za 9 Euro

reagovat
foto/forum/2015/th-img112728.jpg
Neděle 15. března 2015 v 17:13 @ karab

Rybář naváže i malý háček potmě a za zády. Ostatní kupují nesmysly.

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 11:49 ® pepanek reakce na …

hraji> Když ti to dělá dobře.

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 9:47 ® hraji
hraji

pepanek> já budu reagovat na kohokoliv, a ty mi nebudeš říkat, co mám dělat. Debatovat o potřebnosti vázacích strojků je bezpředmětné. Prostě někdo je potřebuje a tím je to dáno.

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 9:34 ® lunimus reakce na …

pepanek> Co sa tyka strojceka, ten nemam a zatial jeho kupu ani neplanujem … ako tak mi to drzi :-) … chcel som svojim prispevkom len povedat, ze je vela ludi, co s tym naozaj moze mat problem …

Ak sa nemylim, rybacka by mala byt o tom, aby nas to samych bavilo. Ak to niekoho naplna s echom, priposluchom a inymi „drobnostami“ ze to nakoniec vyzera ako IT stredisko z ktoreho trcia 2 pruty … tak nech takto chyta. Ja napr nechytam ani s elektronickym signalizatorom … skratka chytam tak, aby ma to bavilo …

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 7:07 ® pepanek reakce na …

lunimus> Zober flašu borovičky,dojdi do Znojma a já ťa to naučí.Co nám z toho rybaření po čase zůstane? Háček naváže strojek,místo najde echolot,zakrmíme zavážecí loďkou,místo nahození vyvezem,ryba se sekne sama,upozorní nás příposlech,dokonce i multiplikátory na elektriku se začínají objevovat,zatím se většinou motá.

reagovat
Pondělí 4. února 2013 v 1:10 ® lunimus

pepanek> nie som ani stary, ani postihnuty … som „len“ zaciatocnik. Uzlov mam uz naviazanych niekolko stoviek, ale stale si v tom moc neverim a priznam sa, ze ak by som strojcek mal, urcite by som mal väcsiu istotu, ze uzol mi udrzi

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1