Chytej.cz

Návleky na boty necteno

9.9.2006 | mirmen | 3.621 zobrazení | 10 odpovědí

Situaci zná asi každý, kdo se pohybuje na jílovitém nebo blátivém terénu. Vycházka kolem vody, s kotníkovou obuví. Na konci lovu nános bláta až ke kolenům. Řešením by mohlo být použití návleků, viz.ilustrační foto. Máte někdo zkušenost nebo názor na jejich použití?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 15. června 2021 v 18:50 ® Štěpán Nevychytal

Dobrý den, rybář jsem teprve chvíli. Učím se a objevuji, co všechno existuje. Chtěl bych se Vás tu zeptat ohledně nano impregnace na obuv. Zvažuji nakoupit, ale nevím, jestli je dobrý nápad. Co si o tom myslíte Vy? Určitě máte více zkušeností :-) Chci, aby mi boty vydržely co nejdéle :-)

reagovat
Úterý 12. září 2006 ve 14:35 ® Hora
Hora

To jsou moje návleky,které jsem si dělal,bohatě mi stačí a nemusím kupovat …

reagovat
foto/forum/2006/th-img969.jpg
Úterý 12. září 2006 v 10:48 ® pablo

mirmen: tieto návleky sú vhodnejšie do snehu (bežky, zimná turistika), prípadne mokrá tráva, ale materiál by sa mal blížiť ku goratexu. Do blata by som použil skôr klasické rybárske čižmy prdelačky (podľa výšky blata vyhrnieš). Prípadne pre „kotníkovú“ obuv môžeš vyskúšať návleky na nohy z protichemického obleku (army shop)

reagovat
Úterý 12. září 2006 v 9:53 ® modrak reakce na …
modrak

Používám něco podobného. Výroba sice samo-domo, ale i tak je to do vyšší mokré trávy super. Používám to i při houbaření a v zimě na běžky. Je to ušité ze silonu a naimpregnované jakýmsi sprejem na stany. Celkem praktický doplněk.

reagovat
Neděle 10. září 2006 v 15:44 ® mirmen

> Hora, nad tím jsem taky uvažoval, ale nemám na to čas :-((

Nakonec jsem koupil za 340 , snad nějakou sezonu vydrží

reagovat
Neděle 10. září 2006 ve 12:16 ® Hora
Hora

Udělal jsem si návleky,ze starého pršipláště.Nejsou nic moc,jenom takové roury,nahoře je natáhnuta guma,aby mi nespadly dolů,nic více.Myslím,že by to zvládla každá ženská,na šicím stroji(teda pokud ho má).

reagovat
Neděle 10. září 2006 v 8:12 ® mirmen

BigMike, nejlevnější ( rucksack ?) jsou za 340 českejch.

reagovat
Sobota 9. září 2006 ve 23:00 ® BigMike reakce na …

Myslím, že by se uplatnily, otázkou zůstává cena!!! A ta nepůjde, dle mého pod 500,–, tudíž si je nekoupím a radši budu chodit k vodě v holínkách:))

reagovat
Sobota 9. září 2006 ve 14:24 ® slimak reakce na …
slimak

Super do sněhu nebo mokrý vysoký trávy , ale do bahna bych si je asi nebral…dle vkusu každédo…:)

reagovat
Sobota 9. září 2006 v 10:09 ® mirmen

jeden z typů ( suchý zip, úchyt za háček na nártu, jištění páskem pod botou)

reagovat
foto/forum/2006/th-img878.jpg