Chytej.cz

Zima už se blíží:-( Poraďte boty necteno

30.8.2006 | okoun 1 | 35.675 zobrazení | 258 odpovědí

Zima už je,jak to tak vypadá za dveřmi.Jaké máte zkušenosti s rybářskou obuví?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...
Sobota 27. října 2018 ve 21:27 @ jojjoj

Soudruh Zeman nosí v zimě laptě, po vzoru ruských mužiků. Nevymášlejte nic jného, Pán sůdruh predident Ovar ví co ej dobré!

reagovat
Úterý 17. dubna 2018 v 17:42 ® patast

už je jaro tak nějakej čas zimní boty potřebovat nebudeš

reagovat
Středa 4. dubna 2018 ve 12:58 ® Spawn reakce na …

Tak uz sem to nasel, nevypada to spatne, pokud mi doporucite dobreho vyrobce, za dobrou cenu, tak bych o nich docela i uvazoval :-D

reagovat
Středa 4. dubna 2018 ve 12:46 ® Spawn reakce na …

Moc dekuju za vstricnou radu, co sou to lapte? :-D

reagovat
Sobota 31. března 2018 ve 23:04 @ IV.To.ŠIROKY

Proboha, kup si laptě debile, pokud nutně potřebuješ poradit, co si máš ve slevě koupit!

reagovat
Čtvrtek 15. února 2018 v 8:01 ® HonzaRybář

Já tak nějak celoročně nosím jedny boty https://www.chytapust.cz/…mo-Mid-Boots jen ve větších pařácích stačí žabky :-D

reagovat
Středa 14. února 2018 ve 23:47 ® pepanek

Spawn> Tak to bych nebral. Stejnou kvalitu pořídíš i za 650,–Při teplotách kolem nuly je v nich zima.

reagovat
Středa 14. února 2018 ve 23:47 ® pepanek

Spawn> Tak to bych nebral. Stejnou kvalitu pořídíš i za 650,–Při teplotách kolem nuly je v nich zima.

reagovat
Čtvrtek 1. února 2018 v 0:17 ® patast

nosím vojenské zimní kanady a na moje chytání dostačující

reagovat
Středa 31. ledna 2018 ve 20:04 ® kubas
kubas

Spawn> Co si od těch bot představuješ a co chceš, aby splňovaly?

reagovat
Čtvrtek 3. září 2015 v 9:02 ® lukino050505
lukino050505

Já mám již třetí sezónu tyto boty a nemůžu si je vynachválit. Sice jsem je nezkoušel v-30 jak uvádí, ale na běžné celoroční chytání super. Na léto z nich vyndám vložku a je v nich velice příjemně (jsou opravdu lehounké a je to jak kdybych chodil bosý). Na zimu jí tam zase vrátím a jak říkám za ty peníze super. Cena je 650,– Kč. LEXPO Holiny Grenlander 862 EVAObsahuje velké množství vzduchových kapes, které brání nohy před chladem. Vzduchové bubliny tvoří excelentní tepelnou izolaci. Životnost holinek z EVA materiálu je až 3× vyšší než u běžných holinek. Díky ohebnosti a pružnosti materiálu EVA kopírují boty pohyby vašich nohou a neztratí žádné teplo až do teploty minus 30 stupňů Celsia. Prodejna http://www.los-cormoran.cz/

reagovat
Středa 2. září 2015 v 17:39 ® OBr reakce na …
OBr

David H.> hmm, tady bych to tipnul na klasický spam link-building typu: „blablabla…teď jsem viděl…blabla…mají ho tady: www....co na to říkáte?“

Výhoda těchlech bot je jednoznačně v tom, že když jednu ztratíš, snadno jí ve křoví zase najdeš :-D

reagovat
Středa 2. září 2015 v 17:06 ® HaD
HaD

„kroxy“ jsou in a teplé, ale tenhle model na ryby…no nevím nevím :-)

reagovat
Pátek 25. ledna 2013 v 19:00 ® tucnak11
tucnak11

Roba mi dala na boty jen ja jisem si koupil povolenky tak mastim ve letnih s rampouhem u nosa jak horolezecke lano:-D

reagovat
Pátek 25. ledna 2013 v 11:55 ® Dawee reakce na …
Dawee

Ta lepená podrážka se mi taky moc nelíbí ale to ukáže až čas co všechno vydrží. Teď je moc nenosím abych je nevodrbal vo ten zmrzlej sníh, radši nosím starší kanady na kterejch není co zkazit :-)

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2013 ve 22:27 ® džigit reakce na …

Dawee> já to fasoval.Nejdřív to byly Hi-Tec Magnum,pak jen Magnum a vči Prabos.Prvni menovane jsem měl několik let a bylo mi je líto vyhodit,bo krom podražky držely.S dalšima to šlo do kytek.Když vidim kluky,jak se jim to rozlepoje a praská… Na větší zátěž a větší váhu v terénu nic moc! Určitě je víc typů taktických bot,ale… :-))

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2013 ve 22:17 ® Dawee reakce na …
Dawee

Vypadaj jako těžký boty ale dá se v nich vydržet celej den – několikrát jsem v nich absolvoval celodenní vláčku nebo menší outdoor výšlap na Starý Herštejn (zřícenina na Domažlicku – skalnatej terén) Jde o zvyk osobně nosím převážně kanady nebo pracovní boty takže s tím nemám problém.

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2013 ve 20:59 ® džigit reakce na …

cujo> toš ty už jo,ale ty taktické? :-O zlate Hi-Tecy

reagovat
Čtvrtek 24. ledna 2013 ve 20:55 ® cujo

i já mám super zkušenosti s praboskama, ale s jiným typem
http://www.prabos.cz/…napurna.html?…

reagovat
Středa 23. ledna 2013 ve 20:43 ® džigit reakce na …

Dawee> kolik s v tym odchodil?

reagovat
Středa 23. ledna 2013 ve 20:39 ® Dawee
Dawee

http://www.prabos.cz/…ek-plus.html?…

Perfektní botky (aby ne za ty peníze:-))

reagovat
Středa 23. ledna 2013 v 15:46 ® džigit

Stroft> Petře,něco jsem Ti našel :-)
http://www.e-sportshop.cz/…sgloves.html

reagovat
Úterý 6. listopadu 2012 v 9:45 ® Stroft reakce na …
Stroft

osprey> Tak jsme jako žáci hrávali fotbal, když bylo po dešti:-)

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 ve 23:44 ® osprey reakce na …
osprey

Stroft> S tím jsem jednou absolvoval výlov. Necirkuluje ti tolik voda v těch keckách a ztratíš míň tepla. Měl jsem teda igelitky a dané přes ponožku do boty – sahají výš a uvnitř se tak rychle neprodřou:-D

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 ve 22:01 ® Stroft reakce na …
Stroft

MIG-35> Já už jsem takový, když vím tak rád poradím:-)

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 ve 20:05 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Stroft> :-D Tak teď si mi rozesmál! Dík za prodloužení života!!! No možná by to nebylo od věci, líp by se mi sjíždělo k vodě. ;-)

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 19:26 ® Stroft reakce na …
Stroft

MIG-35> Až nasněží, navlíkneš na tenisky mikrotenové sáčky ne?

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 19:20 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Stroft> No záleží… Mě zima nějak extra nevadí. Když sem byl ještě mlád a uplně bez rozumu, chodil sem celou zimu v kraťasech. Teď uh se mam radši a taky cejtim co, že sem to tělu prováděl tak sem se i líp vybavil. Ale i na sezení na rybách mi stále stačí tenisky. Horší to bude až napadne. To budu mušet sáhnout po něčem nepromokavvym. :-> Ale ty kosmonautky fungujou. Kucí je měli za polárnim okruhem a pohoda. ;-)

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 18:48 ® Stroft reakce na …
Stroft

MIG-35> Chodit se dá i v lakirkách, ale sedět na prdeli bez pohybu, to chce ty „kosmonauty“ :-)

reagovat
Pondělí 5. listopadu 2012 v 16:13 ® MIG-35
MIG-35

Stroft> Škoda.. Mohla bejt prdel, potkat kosmonauta na rybách. Já ještě pořád chodim v teniskách jen fusky mam teploušký.

reagovat
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...