Chytej.cz

Ztráty a nálezy necteno

20.7.2006 | jake | 6.641 zobrazení | 60 odpovědí

Tak se pochlubte, co jste kdy ztratili a pak zase našli…? :-)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 5. prosince 2008 v 19:57 ® Michal/
Michal/

Tak já strácím standard :-> Ale jednou sem jel na ryby a u vody jsem si všimnul, že sem zapomněl doma prut :-D Tak jsem valil dom a potom jsem ještě zjistil, že nemám naviják. Stejně sem ten den nic nechytil :-) Taky sem našel pár wobíků, splávků apod.

reagovat
Pátek 5. prosince 2008 v 19:50 ® Tycoon

Já spíš trhám než ztrácím pár policajtů jsem ztratil a našel jsem 2 vidličky které používám(sice je každá jiná ale to je jedno)desítky olůvek,háčků,krmí­tek,čihátek,spláv­ku atd.

reagovat
Pátek 5. prosince 2008 v 15:54 ® Mar10

s těmi nálezy jste na tom dobře ja jsem zatím našel jenom 2 třpytky a jednoho woba ze kterého mám rasdost Spro hlubokopotápi­vý¨na sumce.

reagovat
Pátek 5. prosince 2008 v 9:39 @ ??? reakce na …

Jednou k večeru jsem byl na malé říčce na šoulačce zrovna v lesíku, kde se traduje, že tam kdysi zakopávali zdechliny. Místní tam moc nechodí, to genium loci tam prostě je. Zapálil jsem si cigáro a abych nerušil pohybem, tak jsem si ty cigára položil vedle sebe na zem. Po chvilce jsem popošel asi 10m, na cigára jsem zapomněl. Během pěti minut jsem se pro ně vrátil a ty cigára tam nebyly! Nikde. Moc jsem z toho chytání už neměl, koukal jsem se spíš za sebe než do vody.

reagovat
Pátek 5. prosince 2008 v 8:34 ® LuboO
LuboO

V lete som na jednej nasej vode urval woba, nic extra, nejaky china product za 80 Sk, po tyzdni som na tom mieste vlacil opat a woba som si vytiahol spat. A vlani mi jedna stuka odhryzla Salmo hornet, po troch minutach wobik vyplaval na hladinu, druhym som si ho pritiahol. Bol som celkom rad… Neviem, ci su to straty a nalezy, ale zaujalo ma to.

reagovat
Pátek 5. prosince 2008 v 8:28 ® cormoran reakce na …
cormoran

Taky asi vím, koho myslíš, je tam docela často:)

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:48 ® cormaxx
cormaxx

Vim koho myslíš,ten mi vždycky sedne na fleka:-D ŘÍkal mi to ten co tam jezdí se stříbrnou lantrou?! nevim co to přesně je.Má dlouhý světlý pruty a sedí uprostřed cesty a hlavně na většim rybníku.Ta ženská měla 0,40 vlasec tak se nedivim že to vypáčila:-D

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:39 ® cormoran reakce na …
cormoran

Cormaxx: :-D Takovej „stromeček“ bych si taky nechal líbit, ale páčit bych ho z vody nechtěl:D PS: Nebyl to ten týpek s modrou Fábkou?

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:32 ® cormaxx
cormaxx

cormoran: V radčicích jsem jednou tahal okouny z jednoho místa a občas se stalo že jsem to utrhl.Což šlo lehce na 0,12 vlasec.Když jsem tam přijel další víkend tak mi jeden chlap co tam chodí pořád,říkal, že tam nějaká ženská vytáhla velkej deštník a moje gumy byly krásně pověšený dokola po okraji jako ozdoby na stromečku:-)) Mohlo jich tam být tak 7–8 :-D

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:21 ® Salmo reakce na …
Salmo

cormoran> Taky už ho lakuju :-)

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:17 ® cormaxx
cormaxx

Já toho moc neztratil,nebo o tom alespoň nevim:-D (ťuk,ťuk,ťuk) Ale přítelkyně letos našla 6 rotaček vel.3–5 a dva starý woby.Když tak přemýšlim,tak jsem snad ještě nenašel menší rotačku jak dvojku…

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:10 ® cormoran reakce na …
cormoran

Salmo: Tak pro Tebe je otřískanej vobler dobrej polotovar, ne?

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 23:05 ® Salmo reakce na …
Salmo

cormoran> Máš štěstí,já to letos odbyl jen pár cetkama(nějaká planda,otřískanej wobler…)

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 22:58 ® cormoran reakce na …
cormoran

Salmo: Je pravda, že se loni kolegové činili, místy jsem je sbíral jak houby po dešti:) A splávků bylo taky mraky:)

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 22:53 ® Salmo reakce na …
Salmo

cormoran> Ty jsi dobrej zběrač.Místo na fišky choď na nástrahy. :-))

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 22:41 ® cormoran
cormoran

Ztráty minimální, ale loňská procházka po rybnících stála za to:)

reagovat
foto/forum/2008/th-img6229.jpg
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 20:13 ® Salmo
Salmo

Já to vezmu popořadě…

  1. Věci ztracené a opět nalezené – asi 10× pean,2× celá vláčecí krabička(1× na UL a 1× s twisterama + hlavičky),papíry,2× vidlička,2× sluneční/pola­rizační brýle a 1× podběrák.
  2. Věci nalezené – 2× plandavka,asi 10 twisterů/ri­perů,několik lanek,na kterých visela zrezivělá nástraha/řeznický trojhák + vyschlá rybka,3 vidlič­ky,3 ošuntělé woblery
  3. Věci nadobro ztracené – Vezír s nástražkama,spou­stu návazců,háčků,o­bratlíků a nejvíc zamrzely 4× ztracené sluneční/pola­rizační brýle.
reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 14:04 ® Filip00
Filip00

Ahoj tak budu asi velkej mamlas,je to asi 2 měsíce co jsem jel s přítelkyní na Berounku vláčet, chytal jsem na chvějivku od YAD, při záseku jsem přetrhl vlasec a ulétla mi chvějivá špička někam do trávy, byla v zelené barvě po hodině hledáníjsme ji nenašli tak jsem tam dal jinou a chytal dál. Při další výpravě jsem měl zase smůlu stál jsem v jezu a na kamenech mi ujely nohy a já částečné spadl do ledové řeky ale měl jsem i štestí, protože nějaký trouba jako jsem já tam stratil uplně novej podběrák.

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 ve 12:26 ® fish-team-voda
fish-team-voda

když mi bylo 10 tak jsem na rybách ztratil rovnátka…když mi bylo 12 tak sem uplně novej vláčák nechal na zaastávce MHD,ale pak sem se tam asi za půl hodiny vrátil a prut sem viděl ve výloze zdejšího krámku :-) ,loni jsem ztratil klíče a mobil…a letos se mi vodedlo nedopnout kapsu u pouzdra a za tmy jsem musel hledat pípáky a díly k tripodu :-)

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2008 v 9:07 ® baddy73

Zkouším obnovit téma: Jak se vám v tomto směru letos zadařilo? Já když opomenu vláčecí nástrahy(jiné téma) tak by to celkem šlo (ztráty:nepočítám nějaké to krmítko,olůvko,há­ček,policajt)jen se mi podařilo na 421084 Želivka 5 ztratit klíče od auta, což 200km od náhradních je docela honička:) :-) .Co se týká nálezů tak kromě občasného bordelu u vody nic co by stálo za řeč.

reagovat
Pondělí 24. července 2006 ve 12:20 ® Sander
Sander

Zcuter > tak to moc nerozmazávej, nebo se ti co nevidět ozve původní majitel a bude to chtít všechno z5… :-)

reagovat
Pondělí 24. července 2006 ve 12:14 ® Zcuter
Zcuter

pri vlaceni na Vrbici…

reagovat
Pondělí 24. července 2006 ve 12:13 ® Zcuter
Zcuter

to alivio: klidne se ho zeptej-jeste ti muzu rict, kdy jsme to nasli-bylo to loni o podzimnich prazdninach!!!!

reagovat
Pondělí 24. července 2006 v 9:44 ® LojzaRybka
LojzaRybka

já našel na přehradě odplavenej hřbitov,zajímavá podívaná

reagovat
Pondělí 24. července 2006 v 7:52 ® Shrek reakce na …
Shrek

Zcuter:dobře,já se ho teda zeptám.......­......!!!!

reagovat
Pondělí 24. července 2006 v 1:35 ® DEATH

Když jsem začínal chytat, tak jsem permanentně nechával vidličky zapíchlí u vody(takovej dárce vidliček :-D ), mno vlastně i nedavno jsem se ohnul s báglem na zádech, v kterým mám vidličky na jezu.. mno udělalo to cink, bum a jedna vidlička plavala pryč. Jinak z nálezů – mušky,twistery,wo­blery ,naposledy jsem změnil názory na plavce, když jsem ráno na jezu našel 30Kč bez majitele.

reagovat
Neděle 23. července 2006 ve 23:24 ® Zcuter
Zcuter

jednou jsem našel splavky(2) a pak jsem jednou pri vláčení nasel krabičku asi s 300 twistry + hlavicky a jedna plandavka+ posilovac…odhad 4500Kč-nekecám…mužete se zeptat frekiho..on tam byl se mnou!!!

reagovat
Neděle 23. července 2006 ve 13:47 ® ywan

ozaj by som zabudol na ulovok z minulej sezony, 4m bič Lineaefe aj s montážou :-) .Bol normálne rozložený, nahodený a nikde ani nohy. Chytal som tam asi 2 hodiny a ked nikto nechodil tak som ho vzal, ale este som ho nepoužil

reagovat
Sobota 22. července 2006 v 15:40 ® Stavba

Ztratil sem par metru, propisek, lanek, obcas nejaky nuz a podobny kraviny. asi nejcasteji nachazim lanka, jinak sem jednou nasel pekny rozmerny podberak, nekolik vidlicek, pouzity prezervativ a damsky bily pasek. Kamarad nasel v koprivach stary bambusovy prut.

reagovat
Sobota 22. července 2006 v 15:11 ® Axamith
Axamith

CeP : Myslím, že tam zapomenu železa na medvěda ;-) )

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1