Chytej.cz

Pocitacove hry!!! necteno

14.7.2006 | perch | 6.408 zobrazení | 50 odpovědí

Jake hry „frci“ mezi rybari???

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 6. února 2023 ve 4:34 ® shamira332

Tohle forum me uplne dostalo do mých mladých let, kdy jsme chodili ve Slaném pařit střílečky do herního centra, protože mít doma počítač byla výsada a internet to samé xD Ted si každý může pařit mobilní hry online, jak se ta doba posunula.

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:48 ® zedus reakce na …
zedus

No to je právě proto aby ses nedostal jako PK do měst. Pro PK je Floran kde je lehkej strážnej a toho dát jde.

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:27 ® DEATH reakce na …

Momentálně za klan Immortal, využíváme prozatím serveru od Pařby. Jinak povětšinou zápas pouze přes IRC a proti klanum ze zahraničí.

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:23 ® EDDY reakce na …

Death: a kdepak hraješ CoD 2 jestli jsme se někde nesetkali?.-))

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:19 ® DEATH

Tož já jsem odkojen CoD, momentálně CoD 2. A jinak oddychovky jako runescape a nebo the crims…

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:16 ® Zauwi
Zauwi

jj je to návykový jak prase…hele jdou dát ty stráže co jsou kolem měst když jsi pk…?oni mě dali vždycky takový monstrozní hity že jsem byl hned mrtvej..prostě mág no..na dálku než ke mě někdo dojde tak je každej mrtvej ale jak jsem na blízko tak jedině uspat nebo kotvu nebo tak něco jinak se člověk v prde*i

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:16 ® EDDY reakce na …

Zedus> hh ja jsem PK a mám je rád:-)) ) pač jsem v PK-klanu :-) atd…:) ale DA server se mě prostě nelibi je to takove jednoduche… a to mě moc neba…:-)) ) Jinak mas pravdu ze to celkem navykove je:-))

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:13 ® zedus
zedus

Pche PK je součást hry, si myslíte, že PK to mají v životě lehký? Furt je někdo nahání, nemůžou do města padají z nich věci, když je někdo zabije, si to zkuste. :-) Jinak taky sem do toho pěkně ulít, to je snad návykový bo co.

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:11 ® Zauwi
Zauwi

ale zase na druhou stranu když jsem měl mága na 65lvl tak jsem byl pk jak prase…třeba šel někdo na raida a já jsem je zezadu pokosil…a to jsem jel sám:)…neodolal jsem sice mě pak honili asi 3 klany ale to se vsáklo..

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:10 ® Zauwi
Zauwi

Když jsem tam hrál já což je cca 3/4 roku než jsem musel končit 14 dní před maturitou abych se aspon trochu učil tak tam to pk nebylo tak hrozný..njn časy se měněj..

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:03 ® EDDY reakce na …

Zauwi> hhh na DA… hh jsem hrál chvilku ale jelikož to je spíše PK server tak mě to moc nebavilo… spíše hraju na gameparku kde sice tedka měli trochu problemy ale už by to mělo být ak a je to tam celkem supr…:-))

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 ve 20:00 ® Zauwi
Zauwi

pokud paříte L2 tak pařte na DarkAngels serveru je to nejlepší v ČR já hru nemůžu hrát protože mě tak strašeně baví,že se od ní nemůžu utrhnout,tak jsem si jí odinslatoval :-(( jinak bych asi musel skončit se školou..totálně mi to lezlo na mozek,tedka vařim warcrafty na battlenetu a je to super:)

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 v 0:47 ® zedus reakce na …
zedus

EDDY: Na kterým serveru paříš LineAge2? Já sem Dřív hrál na ADTAreně a teď paří na Fenixu.

reagovat
Čtvrtek 4. ledna 2007 v 0:04 ® EDDY reakce na …

sry…se stane..:-)) ) a taky se tedy opravuji… na pařím (hraju) …:-)) ) ale jiky za upozornění…:-))

reagovat
Středa 3. ledna 2007 ve 23:41 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

eddy: A proč nám tu píšeš, s kým se páříš? :-)) )

reagovat
Středa 3. ledna 2007 ve 23:11 ® EDDY reakce na …

HH já pářím LineAge 2 pak už jen COD 2 pře gamepark … asi nej hry po netu dříve jsem hrál ještě CS-ko 1,5 ale nějak přestala bavit… :-)):-)

reagovat
Středa 3. ledna 2007 ve 22:27 ® cormaxx
cormaxx

tak teď asi nejvíc CS 1.6,a když je trochu nálada tak NFS carbon,ale v tom si teď spíš hraju jen s laděním autíček:-D

reagovat
Středa 3. ledna 2007 ve 22:00 ® skwor
skwor

M.BURNES: Fallouta jsem hrál taky, ale teď jsem už k žádný hře hodně dlouho nesedl…

reagovat
Středa 3. ledna 2007 ve 21:56 ® M.BURNES
M.BURNES

Hraju sem tam ale hlavně starý hry co maj příběh takže Fallout X Com a podobně

reagovat
Středa 3. ledna 2007 ve 21:02 ® troutman2
troutman2

měl jsem nevlastního bratránka,který dostal k vánocům asi před dvěma rokama poč dost dělo a i rybařil ale od vánoc až do teď furt hraje a hraje......­....chci jenom napsat že je lepší trávit život na rybách,ale jinak určitě jsou dobrý závodní hry momentálně age 3

reagovat
foto/forum/2007/th-img1500.jpg
Středa 3. ledna 2007 v 19:15 @ ???

hoj moje icq je-217–500–634 nebo skype-xronex11

klidne se ozvi protoze mne to uz ale nebavi hrat se samima kterym nerozumim .............

reagovat
foto/forum/2007/th-img1498.jpg
Neděle 8. října 2006 ve 14:00 ® rvanous
rvanous

COD2 po netu

reagovat
Sobota 7. října 2006 ve 22:32 ® Davish
Davish

Já už teď moc nepařím, jen občas cs 1.6, ale jinak mám Doom 3, NFS underground 2, AoE 3, Half – life 2, ford Racing 3, C and C generals : deluxe edition, GTA san Andreas, Far Cry, America' army, fifa 05, CoD 2, Mafia, a ještě by se jich sem vešlo :-) ale jak říkám teď už moc nepařím, není čas ani nálada

reagovat
Sobota 7. října 2006 ve 22:15 ® Kolči
Kolči

zedus: v L2 jsem kdysi měl Necromacera na 65 lvl, teď mám Sorcerera na 58lvl, ale nějak mě to už přestalo bavit…

K otázce: Command and Conquer (celá série), SWAT4, Mafia, AoE2, Counter strike 1.6, Gothic 2, TeS IV: Oblivion, il-2 Šturmovik, série GTA, Max Payne, série Rollercoaster tycoon; – to jsou některé z nejoblíbenějších…

reagovat
Sobota 7. října 2006 v 19:12 ® Vlackar
Vlackar

NFS, DooM 3, Diablo II, Mortal Kombat, Pro Bass Fishing, Tony Hawk Pro Skater 4, Pro Evolution Soccer 4…je toho moc…ale hlavně je nejlepší RLR(Reálný Lov Ryb)!!!!!!!!!

reagovat
Sobota 7. října 2006 v 17:20 ® kubas
kubas

já pařím CS source v herně a 1.6 doma s bootama

reagovat
Sobota 7. října 2006 ve 12:31 ® perch
perch

jj

reagovat
Sobota 7. října 2006 ve 12:25 ® kubas
kubas

jako na Cántra?

reagovat
Sobota 7. října 2006 v 11:30 ® perch
perch

kubas---jaky mas nick???

reagovat
Sobota 7. října 2006 v 9:19 ® kubas
kubas

counter strike1.6,Source.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1