Chytej.cz

Co jsem ještě nechytl. necteno

29.1.2006 | Robur | 5.721 zobrazení | 43 odpovědí

Tak jsem si kladl otázku, kterou rybu jsem ještě nechytl, a tak nějak jsem zjistil, že co se týče druhové pestrosti českých vod, tak už mně toho moc nezbývá. Tak se pochlubte Vy, která rybka Vám nedá spát. Nejde o trofeje, můj nej sumec měl cca 50 cm, ale byl to sumec. Takže při použití této logiky mně ještě chybí losos, mník, síh a snad jeseter, ale ten je hlavně v Dunaji /neberu soukromé vody/ a po vrankach, koljuškách a piskořích nějak neprahnu, takže je nejmenuji. Ještě bych rád viděl střevli.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Neděle 6. září 2009 v 18:02 ® stupy
stupy

no nechytla jsem ještě botu,sumce,hrnec­......

reagovat
Neděle 6. září 2009 v 0:57 ® -zruseno

Je toho víc, co jsem ještě nechytil :-)) .

reagovat
Neděle 6. září 2009 v 0:21 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

hovadoz> To jsme na tom bohužel stejně :-((

reagovat
Sobota 5. září 2009 ve 21:45 ® hovadoz reakce na …
hovadoz

Ja ani nevim jestli tady nekde je. Kamos rikal ,ze jsou na berounce v okoli Berouna. Ale nerucim za to. U plzne nevim o nicem.

reagovat
Sobota 5. září 2009 v 10:07 ® kamos007
kamos007

parma,ostroret­ka,podoustev,su­mec

reagovat
Sobota 5. září 2009 v 10:06 ® dedacek

150 cm hlavatku.

reagovat
Sobota 5. září 2009 v 9:55 ® MP-E65mm
MP-E65mm

Když bych měl napsat co jsem nechytl a rád bych aby se mi pověsila na prut tak by to byla rozhodně parma, ostroretka a sumec

reagovat
Sobota 5. září 2009 v 1:45 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

hovadoz> máme stejný problém. Ostrou nemůžu v plzni né a né ulovit :-((

reagovat
Pátek 4. září 2009 ve 14:52 ® Filip00
Filip00

pohlavní nemoc a z ryb o které bych stál, tak mníka,

reagovat
Pátek 4. září 2009 ve 13:57 ® hovadoz
hovadoz

ostroretku,mni­ka,slunecnici a tolstolobika. Nevite kde je ostroretka v okoli Plzne?

reagovat
Pátek 4. září 2009 v 11:01 ® Libor reakce na …
Libor

Mr.Hyde> je to docela běžné, děje se to i v čechách, zejména když si sandoš hlídá jikry atd. V novinách jsem to viděl několikrát.

reagovat
Pátek 4. září 2009 v 10:06 ® Mr.Hyde reakce na …
Mr.Hyde

někde jsečm četl, že ve 3výcarsku do lidí kousal 12 Kg candát, prej ho museli umravňovat potápěči, ale kde to bylo zveřejněné si už nepamatuju. :-))

reagovat
Pátek 4. září 2009 v 10:04 ® Mr.Hyde
Mr.Hyde

Co se týká druhové pestrosti našich vod, mám posit, že jsem toho víc nechytl, než chytl. Sem tam se mi povedou nějaké ty raritky, hlavně na menších vodách, osobně bych chtěl na vlastní oči vidět Slunečnici pestrou.

reagovat
Pátek 4. září 2009 v 7:36 ® Zakin
Zakin

Z toho, co je reálná šance u mě v okolí chytit je to sumík a parma. Oni se ale jednou spletou :-)

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 v 16:34 ® mig61

nechytil jsem toho ještě dost jednak proto, že u nás ty ryby nejsou (potočák, lipan, hlavatka, síh,) nebo, že se mi ještě nezadařilo (z těch větších amur, tolstolobik, úhoř, mník). Ale otázku bych otočil: jsou nějaké ryby, kterým se vyhýbáte chytat? Osobně nejsem moc nadšenej, když se mi na udici pověsí truman nebo cejn.

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 v 15:17 ® Libor
Libor

Robur> a co ten českej podnikatel co zmizel na 12let? Teď ho ten sumec vyplivnul a policie ho ihned chudáka zatkla.

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 ve 14:54 ® Robur
Robur

no já teď ujíždím na arapaimě a lidožravém sumci, ale tady mám teda problém, že se u nás furt nechcou ztrácet ve vodě lidi, takže čekám, až začnou ryby trošku žrát

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 ve 14:50 ® LuboO
LuboO

no ja by som strasne rad kvoli fotke lapil sablu (ostruchu) a kolkov (drskov). Ale to sa mi asi nepodari. Inak, nelapenych druhov je viac, ale nie je pre mna zivotne dolezite ich chytit.

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 ve 12:42 ® tomashr

Jedna věc je co jsem nechytil obecně (jako výpis druhů), druhá věc je co jsem nechytil a rád bych to napravil (a vidím to jako reálné) :-) Když budu u té druhé oblasti, tak bych rád amura, mníka a pstruha potočáka (chytám zatím pouze na MP – duháků dost, ale potočáky tam nikde nemáme). Jo a vlastně ještě úhoře – toho jsem sice už chytil, ale je to děsně dávno, ještě když jsem rybařil za mlada, teď po mém novém návratu k rybařině mě ale zatím tato ryba nějak míjí.

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 ve 12:41 ® osprey
osprey

Libor: Tak to mi chybí trumen a slunečnice. Koljušku mám napůl – vyhákla se mi…

reagovat
Čtvrtek 3. září 2009 v 11:30 ® Libor
Libor

Nikdy jsem nechtl pstruha obecného ani duhového, lipana, mníka, trumena, ostroretku, slunku, slunečnici, koljušku, sivena, hlavatku, vranku atd.. Nejraději bych asi toho mníka a ostrou.

reagovat
Úterý 31. ledna 2006 v 0:54 ® regulus
regulus

Quote: On 2006–01–30 16:45, kubas napsal: ..... ,ale příští rok se posnažím ......

Kubas, zkus to i letos

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 ve 21:40 ® 

Robur to by šlo. Co tu střevli šoupnout do toho chlastu. Viděl jsem už alkohol s hadem,trávou,tak proč né se střevlí. Poslední frťan ji pak sežere.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 ve 20:43 ® Robur
Robur

Quote: On 2006–01–30 18:08, Flip napsal: robur-škoda,že termín vazačského svazu není později. Podle seznamu jsem zjistil,že nás přidělili na stejnou ubikaci. Kdyby to bylo později vzal bych ti jí v okurkáči ukázat. U nás jich je relativně ještě dost. Revír Lužnice u Českých Velenic.

Tak vem flašku s něčím jiným. Možná založím rubriku: Co jsem ještě nepil

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 v 19:08 ® 

robur-škoda,že termín vazačského svazu není později. Podle seznamu jsem zjistil,že nás přidělili na stejnou ubikaci. Kdyby to bylo později vzal bych ti jí v okurkáči ukázat. U nás jich je relativně ještě dost. Revír Lužnice u Českých Velenic.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 v 17:46 ® kubas
kubas

ještě jeseter a hlavatka

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 v 17:45 ® kubas
kubas

já toho ještě nechytl hodně,protože je mi 14 let:lipan,pstruh,p­roudník,siven,mník ,ale příští rok se posnažím

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 v 16:49 ® Mlady_Rybar

plotice a okoun, když jdu na plotici tak chytím většinou kapříka(nebo nic) a když jdu na okouna tak chytnu ho*no

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 v 15:57 ® SS

Už mě zbývá chytit jen AIDS

reagovat
Pondělí 30. ledna 2006 v 15:38 ® Cudla
Cudla

pifovi:zapomněl jsem dodat rybník je PR(Chomutovka-3,Hamerský ryb.)Rybařím víc než 40let rybky jsme tam dávali tak 1975–80 to tu ještě střevlička východní neboli hrouzkovec nebyla rozšířená. Můžu ti říc že jsem ji na revírech okolí Chomutova neviděl,jinde ano.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1