Chytej.cz

Konopí necteno

14.1.2006 | Gagi | 8.554 zobrazení | 22 odpovědí

Prosím o radu, kde na dobírku koupit konopí? Zkoušel jsem jednu firmu kde vím že mívají, ale je dočasně vyprodáno. Nebo osobně v Plzni a okolí.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 21. února 2020 ve 13:15 ® Kaya

Ano souhlasím a díky za tip

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 17:36 ® Tomik
Tomik

I kdyby se ptal Gagi kde by mel sehnat konopí na vlastní spotřebu, tak by mu to bylo prd platný ptž rybáři používané konopí je tzv technické konopí, a co od kamarádů vim, tak to je tak leda na prujem..... JInak s tim nemam žadné zkušenosti…

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 17:25 ® Radim

jestli se chceš zhulit tak přijeď do okolí jedovnic nebo někam okolo Brna. jinak normální konopí na ryby by měl mít Václavík. jeď na jamaiku

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 16:04 ® SS

Antony, burzy už jsou zase povoleny, říkal mě to kámoš co kšeftuje se zvířaty.

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 ve 13:42 ® antony

Konopí (semenec)se dá opravdu koupit za 30 kč za kilo,ale pochybuju,že v rybářských potřebách. Mě ho kupuje kolega v práci,který jezdí po burzách s ptactvem,kde bývají i různí prodejci s krmivem. Mám ale dojem,že tyto burzy nejsou kvuli ptačí chřipce od podzimu povoleny.

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 1:01 ® CeP
CeP

huh. tak to se asi nekdy stavim na vetsi nakup. takovejch 25 kilo…

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 0:24 ® Klon
Klon

koukal jsem poradne a je tam 900g a fakt cena 28 Kc,ale nevim kolik my markoval doopravdy,to je taky fakt

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 0:19 ® CeP
CeP

klon: to se mi ani nechce verit. neni ten pytlik nahodou pulkilovej?

reagovat
Neděle 15. ledna 2006 v 0:16 ® Klon
Klon

no ja to nehulil tak nevim,a nakonec jsem to ani nespotreboval,mam to komplet baleni vew skrini,nechtelo se my to varit:)))

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 23:50 @ 

Klon:ale s malým obsahem THC,ne?My jedem na kvalitu

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 23:35 ® Klon
Klon

Cep,no nevim jak je u vas draho,ale ja ho kupoval normal v rybyrskych potrebach a za kilo jsem dal 28 KC,bylo to sice ted v lete,ale pochybuji ze by tak podrazilo. a prisaham ze nekecam,jsem se byl schvalne kouknoiu a na cenovce mam 28 KC.

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 21:09 ® Gagi

Poperr: V pohodě. I když možná jepší někdo kdo si ,,piluje" mozkový závity THC než někdo kdo se napije a pak je agresivní. Ale uznávám že drogovou problematiku řeší spoustu jiných www stránek a sem ji tahat nebudu. Kecalka: Došla Ti ode mne osobka? Jsem přes pc děsná trubka. Jinak díky za tipy.

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 21:03 @ 

Popper:ty seš teda kus ...... Ještě mě chytaj křeče do břicha,jak se tlemim

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 20:17 ® Poperr

tak to sorry

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 20:13 ® Kecalka
Kecalka

teda takhle jsem se dlouho nenatlemila fakt ,tema konopi je super , jinak k tematu ja ho kupuji take ve zveraku nebo jak pise cep da se sehnat na internetu skoro vsude pokud se jedna o navnadu na ryby ha ha ha

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 20:06 ® CeP
CeP

Gagi: jo a ve zveraku ho casto sezenes pod nazvem semenec

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 20:05 ® CeP
CeP

Gagi: v rybarine byva dosst drahe. poptej se ve zverimexech nebo jeste lepe v prodejnach semen nebo v hospodarskych prodejnach. treba ZZN. tam byva nejlevnejsi a sezenes i za 40kc kilo.

Poperr: jo! a ty bys ho mel v prvni rade prestat hulit a naucit se neco o rybarine! evidentne o ni moc nevis rouro…

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 20:03 ® kulin
kulin

Poperr:když nevíš oč se jedná,tak se zdrž komentářů,Gagi myslel (doufám) konopí,který se používá jako návnada na ryby,do krmítkových směsí a v neposlední řadě do směsí na výrobu boilie.

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 ve 20:00 ® zedus
zedus

Poperr: ty si mě pobavil.

Konopné semínko se dá sehnat ve zverimexech, bývá tam i levnější než v obchodech s ryb. potřebama.

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 v 19:55 ® Poperr

ne co tu má dělat nejakej zhulenec když necita ryby

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 v 19:50 ® skwor
skwor

poperr:to byl pokus o vtip??

reagovat
Sobota 14. ledna 2006 v 19:36 ® Poperr

hele todle je rybářskej web ne pro nějaký zhulený debily a jesi chceš koupit konopí tak si zajed do BRAZÍLIE

reagovat