Chytej.cz

Které ryby si nejvíc ceníte? necteno

2.1.2006 | Pytel | 2.909 zobrazení | 22 odpovědí

Já si nejvíc cením Candáta , kterého jsem chytl na Žermanické přehradě se strašným štěstím. Candát byl uloven klasicky na mrtvou rybičku na položenou. Po krásnem a rychlém rozjezdu po cca 15 až 20 sekundách po došponovaní vlasce následoval zásek bez většího odporu během zdolávaní mi ryba zajela do vázky a já ho urval. V návalu zlosti jsem zabalil prut s tím že počkám ještě chvíli a budu chytat jen na druhej prut , ktery jsem měl nahozeny na kapra po nějaké době jsem se rozhodl tento prut stáhnout a taky zabalit a jet domu. Při stahovaní mi i tento prut uvázl ve vázce ale mi se ho po nějaké době podařilo vyprostit po chvilce jsem ale na prutu ucítil odpor dost silný odpor tak jsem si myslel že jsem musel něco podseknout nebo že táhnu nějakého utopeného . Při přiblíženi břehu jsem uviděl krásného candáta. Po vytažení candáta jsem zjistil že je za motám do mé udice a taky chycenej při rozmotávaní jsem poznal svou montáž hned mi bylo veseleji. Protože jsem vytáhl da se říct ztrácenou rybu. Po vyproštěni háčku a tím vysvobozeni Candáta se zajeti ve kterém by asi našel smrt jsem ho změřil měl nádherných 87,5 cm. A nakonec pustil protože si ten svůj život určitě zasloužil po všech útrapách co zažil :roll

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 4. listopadu 2009 v 18:14 ® PLCH

Okoun.

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 9:15 ® Mr.Hyde
Mr.Hyde

Pakliže ji mám sežrat tak candáta a úhoře, jinak všech, které mi věnují pár minut ze svého života a já se s nima můžu přetahovat kdo z koho....., to je paráda u každé, protože jsem ji přelstil když z a b r a l a..

reagovat
Neděle 1. listopadu 2009 v 11:54 ® FISHERBOY
FISHERBOY

cením si každé ryby,která je ochotná se mi pověsit na háček a pocitu, že si ji mohu vyfotit a zase pustit zpátky…

reagovat
Neděle 1. listopadu 2009 v 9:31 ® Piranha
Piranha

Letos to byla posledni ryba kterou jsem zatim chytl, byl to nadhernej kaprik jak malovanej.Jako ryby si nejvice vazim Parmy a Lipana.

reagovat
Neděle 1. listopadu 2009 v 0:15 ® LuboO
LuboO

je to trochu of topic, ale stretol sa niekto s tymto druhom ryby? klárius panafrický (Clarias gariepinus)

reagovat
Sobota 31. října 2009 v 17:58 ® ART
ART

Každá ryba je pěkná ale nejhezčí je přeci okoun

reagovat
Sobota 31. října 2009 v 0:24 ® 1Mara
1Mara

Každé co volně plave :-)

reagovat
Pátek 30. října 2009 ve 23:14 ® OG-loc
OG-loc

V tomto nevlidném počasí si vážím každé rybky, ale jinak každé, která je v podběráku :-)) ))

reagovat
Pátek 30. října 2009 ve 21:34 ® BigMike reakce na …

Candát nad 70 cm:))

reagovat
Pátek 30. října 2009 ve 20:42 ® Losfedos
Losfedos

okoun…

reagovat
Čtvrtek 29. října 2009 ve 23:28 ® Libor
Libor

Nejvíc si vždy cením ryby ulovené cíleně a když je krásně vybarvená a zdravá

reagovat
Středa 4. ledna 2006 v 1:28 ® Prichy
Prichy

Cudla: to ti verim. ja bych mel radost za takovyho kaprika i ted, i kdyz je nejak moc nechytam, ale zjistil bych, ze se umi vytřit

reagovat
Úterý 3. ledna 2006 ve 23:22 ® Cudla
Cudla

Kapříka né většího než dlan chyceného na plavačku na Želině 5.12.1993. Byl jsem po dost těžkém uraze propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování ajá jsem o holích prchnul s klukama na ryby. Po půlročním půstu to byla pohádka na kterou se nezapomíná!

reagovat
Úterý 3. ledna 2006 ve 21:12 ® fikus
fikus

Pytel: se nediv, stejná nebo přinejmenším velice podobná otázka tady byla nedávno. Ale neboj, nejsi jediný kdo tady v poslední době opakuje otázky.

Jen tak pro zajímavost jsem si projel některé staré diskuze a musím konstatovat, že jsem se dost pobavil.

reagovat
Úterý 3. ledna 2006 ve 20:52 ® Pytel
Pytel

No nic moc zatim

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 ve 21:53 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Cením si každé návštěvy jakéholiv revíru a stejně tak si i vážím každé ryby

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 ve 21:23 ® tucnak11
tucnak11

Jasi nejvic cenim Jelce Tlou. proto že se vždycky na nich zachytam nikdy mě nesklamali i vteh nejhoršich podminkach.

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 ve 20:13 ® SS

Přesně jak píše kodlk.

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 v 19:23 ® kodlk

Každý, která zabere.

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 v 19:04 ® chleba

já okiše…

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 v 18:36 ® Poperr

bolena

reagovat
Pondělí 2. ledna 2006 v 18:18 ® Pytel
Pytel
reagovat