Chytej.cz

Ryby a manželství necteno

24.11.2005 | | 8.920 zobrazení | 79 odpovědí

Jsem 25 let ženatý a manželku jsem si vychoval,tak,že když odcházím k vodě,tak se nikdy nezeptá,,kdy se vrátíš",ale pouze ,,do kolika se chytá". Vím,že každý takové štěstí nemá. V některých rodinách je to doslova ,,boj o šupinu". Chtěl bych znát vaše zkušenosti s tímto druhem zápasu.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Čtvrtek 17. listopadu 2011 ve 12:32 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

stump>ta moje taky šetřila no a pak ty následky.Tak raději vzala čápa no utekla no už to má spočítané.:-D

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 ve 20:27 ® stump
stump

Já jsem s tou mojí už 35 let. Dokud jsem jezdil na ryby na kole, nebo veřejným dopravním prostředkem, přibalovala mi do ruksaku láhvičku tekutého ohřívače. Od té doby co jezdím autem to nedělá. Tvrdí,že musí šetřit, abych měl na bezin.

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 v 19:34 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

jajco>no já se snažil a teď čekám na rozvod v pondělí sem měl soud o syna 1 výhra no taky rybaří ale i závodně,budu držet palce aby ti vše vyšlo.

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 v 17:31 ® jajco reakce na …
jajco

ladamaj> Díky,budu se snažit manželku dovést zpátky k rybařině.Máme dva kluky a ty už to celkem baví.To je moje přání,aby sme měli k té přírodě všichni blíž.

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 v 17:14 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

jajco>přeju ti aby ti to manželství klapalo a né abys dopad jako já.Máme totiž dost podobný sňatek i měsíc.

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 v 8:47 ® Mates(původní)
Mates(původní)

No u mě to je momentálně tak, že já mám něco přes 30 vycházek a moje přítelkyně něco přes 70 vycházek. Zatím jí to toleruju :-))

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 v 8:15 ® nnnap
nnnap

s tou přípravou manželky na červy to chlapi neblbněte!
Už minimálně posledních 20 let se manželky automaticky nepohřbívají s manželem. Za živa. Abyste někdo pak neměl problém. I když…

reagovat
Středa 16. listopadu 2011 v 0:33 ® ladamaj
ladamaj

No tak to máte dobré semnou to vydržela 22let a pak foukla s mím kamarádem no a sem se synem také rybářem.:-D

reagovat
Úterý 15. listopadu 2011 v 9:32 ® Bigpista
Bigpista

No, s tím, že chodím na ryby žena až takový problém nemá. Jen jsme chvilku válčili o červy v lednici. Ale nakonec zvládla i tohle, dokonce je i ochotná mi je občas dojet koupit :-)

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2011 ve 21:27 ® jajco
jajco

Svojí drahou sem si vzal letos v červnu,po osmi letech a dvou společných dětech.Už nevěděla jak na mě,tak zkoušela něco jako sňatek 16.června u řeky a podobně.Nakonec to proběhlo 18.června.Když byla malá,tak taky chytala ryby,teď jen brble něco o úchylce.Takže koukám,že spoustu žen má stejný pohled na věc.pivo

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2011 ve 21:13 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Robur> Ano vyměnil jsem manželku za jinou a ta rybaří semnou :-D

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2011 ve 21:00 ® Robur
Robur

já jsem si prosadil psa, teď jsou rádi, že jdu se psem ven a mohu vzít udice

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2011 ve 20:58 ® sus1 reakce na …

Robur> A jak si na tom ty???

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2011 ve 20:32 ® Robur
Robur

máte někdo nějakou novou taktiku?

reagovat
Středa 4. listopadu 2009 ve 14:34 ® Mary reakce na …
Mary

Tommy> po 27 letech v pohodě. Pak jsou konflikty o nedůležitých věcech.

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 17:50 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Tommy> Moje mně zná už 8 let , ale že jsem uchylák na fišky to zjistila hned třetí den když jsme se seznámili :-D

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 17:04 ® Tommy reakce na …
Tommy

Mr.Hyde> Počkej tak za 12 let :-D

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 16:59 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Mr.Hyde> jj :-)

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 9:23 ® Mr.Hyde
Mr.Hyde

Jak pravil Kraus, žij s ní, nebo s ním, 20 – 25 – 30 let a pokud budeš v pohodě je to ten pravý protějšek. Já mám za sebou teprve 9 let, ale nemám si nač stěžovat klape to, uvidíme po nějaké té dekádě. Pochopila, že rybařina není koníček, ale úchylka…, no tak si holt holka (ne)šťasná vzala úchyláka.

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 7:59 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Mary> Nikdy jsem netvrdil,že to,že si zajdu ráno k vodě,je u mě pravidlem.Prut už manželka v ruce měla,neříká ani ano ani ne,posedět se mnou u vody ano,ale lovit spíš ne…A neměj strach,taky doma navařím atd…

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 7:51 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

1Mara> Ahoj,naprosto s tebou souhlasím – Když se dva domluvěj…

reagovat
Úterý 3. listopadu 2009 v 0:22 ® cercer reakce na …
cercer

1Mara> měl jsi být na srazu,tam bys viděl,že Mary rybaří…a u ohně se s ní prima kecalo:-)

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 ve 21:23 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Mary> :-D to ti závidím , tak nevař a rybař :-)

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 ve 21:21 ® Mary reakce na …
Mary

1Mara> Když jde jeden na ryby nebo do hospůdky, tak je na to stále jeden. Ale ten pocit, že už mne děti nepotřebují, nemám povinosti o ně, pánové, to je pocit. Cítím se jako svobodný člověk, jelikož mne nic nesvazuje. Pokud někam chci, tak se neptám, pouze oznamuji. No, ale přeci jenom, takový vnouče, bych brala, ovšem jen k vodě.

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 ve 21:15 ® 1Mara reakce na …
1Mara

cercer1> No dnes třeba kuře na paprice , dlouho jsem to nedělal , furt jen samý francouzký brambory na tři způsobi, svíčkovou,flíčky a atd.atd. furt dokola . vařím rád a proto mi moje nemůže nic vytknout když jsem furt na rybách :-)) )

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 ve 21:07 ® cercer reakce na …
cercer

1Mara> s dětmi je to horší…myslíš s tím,že odmítají sníst co uvaříš??:-D :-D

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 ve 20:08 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Mary> ahoj , ale rybařina ženská není přeci jen o domácím vaření né ? Přeci když se dva domluvěj tak jde všechno , moje žena taky maká od nevidím do nevidím a tak já navečír uvařím a mám na dva dny vystaráno , máš pravdu že z dětma je to horší , ale na to jsou oba rodiče né ? :-)

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 v 19:39 ® Mary reakce na …
Mary

cercer1> díky za podporu, máš to u mne. Vím o čem píšu.Je to podobné téma,jako: proč je tak málo rybářek. Manželka vaří stará se o děti, praní zašívání atd. Manžel přijde z ryb, má vařeno teplo atd. U nás se role obrátila, a to jsem si dovolila, až, když nemusím vařit, prát atd. pro děti. Protože mi to nedalo, abych dětem neuvařila. To jsem měla svědomí. Víš jak je to fajn? Když ráno jdu na ryby, přijdu odpoledne a mám vařeno? Když jdem ma ryby spolu, tak čestvě vařeno není.

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 v 19:29 ® jiricek

Tak ty tvoje reakce moc nechápu,ale to bude tím.že jsem jak píšeš jednoduchej.Zkrátka ryby si zakazovat nenechám.Co se týká dětí,tak jsem vychoval dva kluky prakticky sám,s druhou manželkou pro změnu tři dcery,dělám v nepřetržitém provozu,takže mám volno jeden někdy dva víkendy v měsíci.Jednou za měsíc jedu na dva dny na ryby,spíše si odpočinout,takže s žensskou,která by mě to zakazovala a dělala scény,bych nebyl.To není o lásce,ale taky o tolerantnos­ti atd.

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2009 v 19:21 ® cercer
cercer

Mary>..jsi se ale rozjela,jen do nich,máš pravdu!:-))

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1