Chytej.cz

Vydra?Ondatra? Co to mohlo byt? necteno

28.10.2005 | Tomik | 9.616 zobrazení | 19 odpovědí

V sekci Diskuze je vložena fotka kterou jsem pořídil v nedávné době na jednom rybníku, do kterého dávám ryby, není velký, je čistý, tento amur (70 cm) není jediný , ketrého jsem tam našel(Kapr 50, cejn 45, karasy- nepočítám), mužete mi nekdo poradit, co to mohlo byt za tvora? Podle myslevce by to mohla byt vydra. vim že je chranena , ale jde se ji nejak zbavit? dekuji za každou reakci…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 3. srpna 2018 v 17:32 @ TommyArgo

V Banskej Bystrici mame ( susedia ) dve jazierka pri dome a uz 10 rokov v nich ryba ( cervene karasy a koi kapre ) v poslednych dnoch nachádzame zabite ryby maju vacsinou pohryziete papulky a to aj vacsie 25–30cm) co to moze byt . Potok je od nas vzdialený cca 250–350m. Vdaka

reagovat
Úterý 11. srpna 2009 v 15:20 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Robur> Jsem v klidu :-)

reagovat
Úterý 11. srpna 2009 ve 14:40 ® Sladecek
Sladecek
Vydra je hroznej zmetek: reagovat
Středa 2. listopadu 2005 v 11:10 ® Robur
Robur

Se divím, že neodpověděla celá řada registrovaných Vyder (inů), od Starých, přes 1 až po nekonečno atd. , třeba se stydí za příbuzný. Vůbec je paradox že je tato přezdávka tak rozšířená a ondatra žádná, ale tak mě napadá, že norků by se našlo dost........

reagovat
Úterý 1. listopadu 2005 ve 20:10 ® Tomik
Tomik

MIke: voholim tebe…

reagovat
Úterý 1. listopadu 2005 v 8:33 ® Mike
Mike

Tomik:Budeš muset schodit hřívu

reagovat
Úterý 1. listopadu 2005 v 0:03 ® ywan

tomik, a neboli to cigani???

reagovat
Pondělí 31. října 2005 ve 23:49 ® Richayrd-X

Neboj, ona se vrátí, jen co dostane hlad.. Pokud v tý vodě teda něco zbylo..

reagovat
Pondělí 31. října 2005 v 18:34 ® Tomik
Tomik

už dlouho nic. třeba odtahla, ale spiš ne…

reagovat
Pondělí 31. října 2005 v 18:19 ® Prutos
Prutos

Vlasy muzu jen doporucit. Mam to odskouseny na plaseni srnci zvere z repnyho pole. Fungovalo mi to stopro,jen je potreba to cca po 2–3 tydnech menit. Staci mensi chomacky,ale husteji pokladane.

reagovat
Neděle 30. října 2005 ve 20:31 ® DEATH

Máničky nechte,ty máničky to maj schválně a pečujou o to !!

reagovat
Neděle 30. října 2005 v 19:46 ® Tomik
Tomik

No sám sem trochu zarostlej, tak se asi ostříhám, co když ji chytnu a pustim jinam to je taky trestny pod pokutou?

Norek? je chranenej. myslite že bysme ho mohli chytit do sklopce na nastraženou rybu?

reagovat
Neděle 30. října 2005 v 19:08 ® Richayrd-X

Zdarec, jediný co můžeš dělat s vydrou je plašit a zase plašit. Nejčastěji se používají svazky lidských vlasů rozvěšených kolem vody, údajně to funguje tak měsíc a pak se musí měnit, ztrácí lidský pach.. Takže: skalpuj pár mániček a je to..

reagovat
Neděle 30. října 2005 v 18:27 ® DEATH

Tomi sorry,já nevěděl,že je odtáhlo to dotyčné. ale byl to tady docela masakr po tý vodní „želvičce“

reagovat
Neděle 30. října 2005 ve 12:27 ® Kyslik
Kyslik

Norek?!

reagovat
Sobota 29. října 2005 ve 20:37 ® Tomik
Tomik

death: to si dělaš srandu ne? myslíš že by mohla želva odtáhnout ty ryby tak deset metrů od vody?

reagovat
Sobota 29. října 2005 v 19:41 ® DEATH

Co takhle vodní želva U nás na rybníku zmasakrovala doost kaprů a v zimě jí náhodou našli

reagovat
Sobota 29. října 2005 v 9:13 ® Tomik
Tomik

jenže to je obecní tůn a já tam dávám ryby jen abych mel co chytat, kdyz nemuzu jet jinam, takže mi asi nezbejvá nic jinyho než čekat a ž vsecho vyžere a pak yvpadne . kolik je pokuta za zneškodnení vydry? JOKE

reagovat
Sobota 29. října 2005 v 6:44 ® Axamith
Axamith

Ondatra to není v žádném případě, protože je býložravec. Spíše bych se přikláněl k vydře. Zbavovat se ji by byl dosti pošetilý čin, protože je to vzácný a chráněný druh. Mohl by z toho být docela slušný malér. Naopak pokud by se dalo prokázat, že to je vydra, tak majitel rybníku má ze zákona nárok na odškodnění způsobené škody.

reagovat