Chytej.cz

Bobr a vydra necteno

17.10.2005 | Robur | 11.517 zobrazení | 54 odpovědí

Vídáte je u vody často, myslím ty 4 nohé. Domnívám se, že zatím je svátek vidět i ledňáčka. Pokud jste viděly i jiné zajímavé tvory, tak též napište. Spíš mám na mysli zvířata, to jen aby někdo nepsal Jakuba V. atd.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 24. května 2010 v 11:13 ® tucnak11
tucnak11

Unas ledniačky kolem mě letaji jak muhy malem mi nevypihnou oči u rybnika.:-D

reagovat
Neděle 23. května 2010 ve 3:45 @ gambrmen

Minuly vikend jsme byli na Radbuze na vode (usek Hors.Tyn – Dobrany) a videli jak obobrovanej strom, tak samotneho bobra (zel mrtveho) nekolik nutrii i kolegove pry videli i vydru.

reagovat
Středa 12. srpna 2009 v 11:10 ® kaprnak
kaprnak

tak u nas mame zcela bezne a v docela hojnem poctu zastoupene vydry,ondatry sem tam i nejaky vodni had lednacka toho pravidelne u reky vidame ale spi dal od mesta zridka jsou u nas raci a potom jsou u nas typicka zvirata okolo vody jako vsude jinde

reagovat
Středa 12. srpna 2009 v 1:18 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Koudy> Já ti do toho nechci kecat,ale to je ústřel-bobra ve FM-tos mě pobavil…Vydru (si myslím),že jsem zahlíd dokonce snad na Olešné,ale ruku bych za to do ohně nedal.Volavky jsou všude,ledňáček taky-já už bych ho snad nepovažoval za ohroženého…Ale černého čápa pozoruju dobře už třetí rok v Pržně směrem pod mostem-celkem by mě zajímalo,kde hnízdí…

reagovat
Úterý 11. srpna 2009 ve 14:39 ® Sladecek
Sladecek
Vydra: reagovat
Pondělí 2. února 2009 v 18:00 ® Koudy
Koudy

Na Ostravici je ledňáček běžný(i na některých stojácích),vyder od přehrady Šance až po Frýdek-Místek je hodně…možná až moc hodně-soudě podle stop a stavu ryb v řece i mrtvých na břehu,volavek je tu jak nasr…ch,ondatra je snad na každém kroku u jakékoliv vody a letos jsem viděl bobra prakticky přímo ve FM a i na odře pod Ostravou…

reagovat
Pondělí 2. února 2009 v 16:02 ® Homer

Bobra jsem viděl jednou na Labi. Na Ohři a na Ploučnici jsem několikrát viděl norka, vydru ještě ne.

reagovat
Pondělí 2. února 2009 ve 14:59 ® Vydrýsek říční reakce na …
Vydrýsek říční

přesně tak u nás je Sázava plná vyder, už je problém tam chytit i tlouště, kterej tam byl před 3 lety přemnoženej.

reagovat
Pondělí 2. února 2009 ve 13:41 ® Filip00
Filip00

Tuhle princeznu jsem potkal na Berounce:-D

reagovat
foto/forum/2009/th-img7296.jpg
Neděle 1. února 2009 ve 23:32 ® toti

Pokud jde o vydry, stačí se jet podívat na vysočinu. Tam jich je víc než dost a podle toho tam taky vypadají řeky. Nutrií je požehnaně na Loučné, ale je to super zážitek, když tahle chlupatá potvůrka skočí vedle vás z ničeho nic do vody.

reagovat
Neděle 1. února 2009 ve 22:30 ® LojzaRybka
LojzaRybka

jsou tu ve třech barvách a jsou to drzouni že vám polezou i přes pruty

reagovat
Neděle 1. února 2009 ve 22:29 ® LojzaRybka
LojzaRybka
reagovat
foto/forum/2009/th-img7288.jpg
Neděle 1. února 2009 ve 22:26 ® LojzaRybka
LojzaRybka

tady na ohři bobři nejsou,ale vydra tu prej je,ale neviděl jsem ji ale je tu plno norků,ondater a nutrie se taky už ukázali

reagovat
Neděle 1. února 2009 v 19:26 ® hecht reakce na …
hecht

Ještě že jsi to upřesnil, protože kdyby se mělo jednat o to co je dole na té fotce, tak by to bylo o strach tam project :-)

reagovat
Neděle 1. února 2009 v 18:38 ® vagi
vagi

albin: na Radbuze v Dobřanech taky bobři (myslím zvířata) :-)

reagovat
Neděle 1. února 2009 v 15:56 ® Piranha reakce na …
Piranha

:D

reagovat
Neděle 1. února 2009 v 15:23 ® cercer
cercer

Robur ji nesmaže,ten má zviřátka rád!:-D D

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:31 ® Piranha reakce na …
Piranha

Robur jestli muzes tak to hned smazte tu bobrovku, proste prdel ale dejte to nekdo pryc :-D :D:D na to se opravdu neda koukat

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:21 ® albin
albin

No na to,že je má.

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:16 ® Piranha reakce na …
Piranha

albin na vlnu nebo na to ze je ma :-D

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:16 ® Robur
Robur

vole, nesmíš líbat ponožky no, i kdyby byly v pervolu,, víš co je chemie za sviňstvo

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:12 ® albin
albin

No ještě ty ponožky.Na ty sem při sexu alergickej. :-CCC

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:12 ® albin
albin

Piranha:Až po 22 hodině,ale jinak dobrý.

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:10 ® Piranha
Piranha

A tady je po bobrovi Vydra :-D :D:D:D:D:D

reagovat
foto/forum/2009/th-img7278.jpg
Sobota 31. ledna 2009 ve 21:09 ® Piranha
Piranha

Taky jsem, neco nasel

reagovat
foto/forum/2009/th-img7277.jpg
Sobota 31. ledna 2009 ve 20:20 @ ???

Já kdysi viděl na nějaké podhorské říčce skorce, bylo v té čisté vodě krásně vidět, jak si to štráduje pod vodou. Jinak ještě když jsem bydlel v Plzni, tak jsem občas byl na Radbuze a když jsem tam poprvé viděl norka, jak běží po protějším břehu, tak jsem si v první vteřině řekl něco ve stylu „sakra, taková macatá tmavá veverka“, jenomže ta veverka se rozhlídla, hupsla šipku do vody a potopila se :-)

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 v 19:41 ® foks01
foks01

já na podzim u nás viděl lovit orlovce říčního,aspon myslím že to byl on,proste se z nebe pustil kolmo nad vodu a čapnul rybu,žádnej jinej ptak mě nenapadá.

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 v 18:22 ® Kosmik

Salmo-to je potkan, krysa spíš vyhledává suchá místa.

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 v 18:21 ® Kosmik

Na Oslavě jsem před 2 roky pozoroval Ondatry, pak jsem už je neviděl. Vloni jsem potkal želvu nádhernou na Oslavě. Dost často vídám Norky americké, na Dalešicích je jich plno. Další zvířata jako ropuchy, skokani, myšice, rejsky a ledňáčky. Za poslední 2 měsíce jsem narazil i u vody na stáda Divočáků, to se mi ještě nikdy nestalo.

reagovat
Sobota 31. ledna 2009 v 16:23 ® albin
albin

Před lety na Lužnici u Majdalény kolem mě plavala vydra.Okolo Plzně neexistuje vycházka na ryby,aby člověk nepotkal norka americkýho.Led­ňáčkové jsou tu taky k vidění.Na Radbuze u Chotěšova jsem jednou viděl bobra,nejdřív jsem nevěděl co to je,ale jak mi spatřil udělal kotrmelec ve vodě a tim svym pádlem pěkně plesknul o hladinu.Pak mi řikal kamarád co nedaleko bydlí,že objevil i okousaný stromy.Jo a ještě když jsem dělal v Třeboni uviděl jsem v dálce na louce stát ovci,šel jsem blíž a tak na 50 metrů a ovce roztáhla křídla a uletěla.Známej hajnej mi říkal,že to byl mořskej orel,že tam každej rok přilítají.Je toho k vidění hodně všude,ale musí se člověk taky dívat.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1