Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Středa 11. července 2018 v 11:33® HaD
HaD
Datum lovu: 4.7.2018 | Způsob lovu: Přívlač

Nedávno jsem měl hodně dobrej den. Ráno jsem si přivstal, abych cestou na JčÚS do Boršova prubnul chvíli nějaké místní dravce. Nějakou chvíli jsem zkoušel candáty a štiky, ovšem ani záběr. Tak jsem si řekl, že zkusím alespoň nějakého okouna a pojedu. První hod růžovákem, klep a začalo pomalé přetahování. Napřed jsem odhadoval candáta, pak kapra „za sako“. Po 10 minutách jsem začal tušit, že to bude něco jiného a po dalších cca 5 jsem ji zahlédl. Následující minuty jsem byl na infarkt. Kdyby to povolilo na začátku, byl bych relativně v klidu. Ale jak tu rybu zahlídneš, tak už to chceš dotáhnout. Zdolával jsem pak stylem jako když jde zloděj po špičkách kolem spícího hlídače. Potichoučku, pomaličku, opatrně… Do mého legračního podběráku jsem ji dostal až na šestý pokus. Vždy začala uhýbat a se šňůrou 0,06 mm a návazcem FC 0,16 jsem moc prostoru neměl. Samozřejmě OOOBROVSKÁ klika bylo to, že to měla v „zobáku“ a vlasec vedl za „šavlí“, takže mi to neukousla. Po změření mě málem omyli – 105 cm, což je moje největší štika v životě. Další obrovské štěstí bylo, že kousek ode mě byl rybář, který navíc uměl fotit a nacvakal mi pár fotek. Kdyby tam nebyl, měl bych leda tu z podběráku. Takovou drzost, že bych povolal bráchu 50 km daleko, fakt nemám :-D DD Zdůrazňovat, že jsem ji pustil, snad ani nemusím. Vím, kde je a třeba se za rok zas potkáme! Jsem fakt šťastnej jak blechaaaaaaaa!!!!! PS: Když jsem se vracel domů kolem Temelína, měl jsem další kliku: zase to nebouchlo :-D DD

foto/diskuze/z_lovu/2018/th-img129012.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2018/th-img129011.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2018/th-img129013.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2018/th-img129014.jpg
(0) (12) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Středa 11. července 2018 v 19:50

    barbel68: parádní krokodýl, gratuluji :-D

  • Středa 11. července 2018 v 19:11

    jisa79: Pěkná Zubejda, gratuluji:-)

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.