Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pondělí 14. května 2018 v 17:54® toro
toro
Datum lovu: 14. 5. 2018 | Revír: u nás | Způsob lovu: Plavaná

První lepší! Polední pětadevadesátka na krevetu. Ač se to na fotce nezdá, hadice měla přes pupek průměr jako štangle vysočiny.

foto/diskuze/z_lovu/2018/th-img128742.jpg
(0) (9) Komentáře k příspěvku: (6)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 21. května 2018 ve 21:42

    Robur: se nečil, nic nepodsouvám. Mně prostě přišlo stejné chytat na mrtvou rybku stejné jako na mrtvou krevetu. Prostě s rybkou nemůžeš, s krevetou ano. https://www.youtube.com/watch?…

  • Neděle 20. května 2018 ve 21:41

    toro: Do 16.6. se nesmí nastražovat živé, mrtvé rybky a jejich části. O „mořských plodech“ (hlavonožcích, mušlích, krevetách, krabech, humrech, aj.) tam není ani zmínka. Tak mi, prosím, nepodsouvejte nějaké vykonstruované obvinění: „Jakože by se něco nemělo předčasně napíchnout!“ Jinak kreveta je mořský korýš (příbuzný sladkovodních raků a blešivců) a je u nás snadno k sehnání snad v každém supermarketu. Pro mě je náhradní, ale dostatečně účinná náhrada za rousnice. Výhodou krevet je, že je neožírá bílá ryba (s výjimkou tloušťů, kteří na ně letí skoro jako na třešně). Tolik na vysvětlenou.

  • Čtvrtek 17. května 2018 ve 22:59

    wejwasser: Ale živá byla?! Ne?! To je fakt zajímavé, soudit se, tak to skončí ve Štrasburku

  • Čtvrtek 17. května 2018 v 18:41

    Scanix: Kreveta neni rybicka, ale vondni organismus to je, tezko tedy soudit o vhodnosti jako nastraha pred 16.6. :/

  • Čtvrtek 17. května 2018 v 9:52

    Robur: zdar, je možné chytat na krevetu před zahájenou? Jako – mrtvou rybku nemůžeš, krevetu ano? řečnická otázka

  • Pondělí 14. května 2018 ve 21:41

    wejwasser: Pěkná hadice, já namotal dvě rousnice a tahám akorát pidicejny.

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.