Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pondělí 13. listopadu 2017 ve 12:32® HaD
HaD
Datum lovu: 12.11.2017 | Způsob lovu: Přívlač

Víkend byl částečně ve znamení ryb. To „částečně“ musím zdůraznit – v sobotu jsme to v tom vichru odpískali a raději jsem připravoval dřevo na zimu. V neděli jsme vyrazili. Předpověď větru vcelku ok, po obědě mělo začít pršet. Ryby docela fungovaly, dal jsem celkem 8 céček. Čtyři hurvínci a čtyři slušnější, do 60 cm. Okolo druhé se pěkně rozpršelo a tak jsme raději zmizeli. Tedy „zmizeli“ – zmrzlí a promoklí jsme se vydali na RS. Vyprovokoval mne pohled na pruty na břehu, kde široko daleko dobře 10 minut nikdo nebyl. Dalších 10 minut jsem hledal majitele v okolních hausbótech. Nic. Pruty jsem tedy stáhl (na obou rybka) s tím, že je odvezu jako nález na úřad. Nedalo mi to a obešel jsem ještě karavany v lese. V jednom mi paní řekla, že jsou muže a ten že je někde na louce a cosi tam dělá a že pro něj dojde. Dalších 10 minut čekání. Přestupek jsem ještě telefonicky konzultoval s uznávaným funkcionářem. Verdikt – odebrat. Pán se se mnou ani moc nedohadoval, chtěl nějakou dohodu. Měl ale další závady a tak jsem vypsal hlášenku. I přes to, že byli dva svědci, tak napsal vyjádření, že si jen na krátkou chvilku odběhl. Mezi tím mne kluci upozornili, že se loví z vedlejšího hausbótu. Ruch na břehu ale asi rybáře upozornil a před jejich zraky pruty stáhl a přišel a drze na mne začal útočit, že z kajaku je lov zakázán a že bych ho musel při lovu z hausbótu chytit!?! DRZOST některých rybářů je opravdu až zarážející a docela mi to celý nedělní lov zošklivilo :-(( Zbytek lovících byl OK…

Tento příspěvek byl editován 13.11.2017 13:05:37 uživatelem HaD.
foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127594.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127595.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127596.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img127597.jpg
(0) (11) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.