Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pondělí 19. června 2017 ve 13:51® HaD
HaD
Datum lovu: 18.6.2017 | Revír: přehrada | Způsob lovu: Přívlač

Po Orlické výpravě jsem dostal nápad! Že ještě v noci přejedu na jih s tím, že vytáhnu i bráchu, přespíme u vody a od rána je pojedeme „drtit“. Ani mi neřekl, že jsem magor a souhlasil. U vody jsme přespali v kajacích (spánek hodně pohodovej) a vyrazili na vodu. Až v šest (na místo jsme přijeli v jednu ráno a byli jsme trochu KO). Projeli jsme několik slibných míst a do oběda to bylo marný. Brácha zero a já jednoho okounka a jeden úkus od štiky. Pak se mi podařilo trefit flek a spravili jsme si chuť na deseti candátech a 4 okounech. Céčka byli do 55 cm, jeden okoun trochu lepší (ten co vyblil natrávenou plotici asi 15 cm). Pak to zase úplně zvadlo. Brácha to okolo páté vzdal a jel se chladit do stínu (opalovací krém příště musíme vzít!). Já se vrátil na jeden slibnej flek z rána. Během hodinky jsem tam dal ještě 3 candáty a několik záběrů nesekl. Byly to parádní „jeby“. Vyzkoušel sem si při tom „selfí“ novým foťáčkem. Byla to parádní pohoda. Večer jsme už vzdali a utahaní mizeli domů. Mimochodem jsem hned využil placky RS – v hájené zátoce vesele lovil přívlačí nějaký Polák a o povolenku k lovu přišel. Moje premiéra – první vlastnoručně odebrané papíry :-)) )

foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img123855.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img123856.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img123857.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2017/th-img123858.jpg
(0) (8) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Středa 21. června 2017 v 15:06

    HaD: snažíme se :-)

  • Pondělí 19. června 2017 ve 14:25

    casper: bráchové řádí! hezky pěkně klucí! :)

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.