Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Sobota 17. června 2017 v 9:40® Scanix
Scanix
Datum lovu: 16.6.2017 | Revír: mimopstruhovka | Způsob lovu: Přívlač

Jako spravný blázen jsem byl ve 4 u vody s nadějí, že to zrovna na „zahájení“ může být to spravné. Lidí se všude trousilo už mnoho a rozjezd nebyl zrovna ostrý. Ani rybyčky nepřinášely lovcům bůhvíjaké výsledky. Jenže po chvíli laborování, co a jak, jsem nejspíš přišel na to, co to chce a letargicé ryby přimět k poctivému záběru. Pár menších candátků a úkus od štiky, rozhodl jsem hledat místo bez lidí i za cenu jistého nepohodlí a mé snažení bylo odměněno pěkným cadnátem z mělčiny až bahna, kousek hned těsně přes sedmdesát. To mi vlilo trošku více života do žil, přeci jen 3h spánku si pomalu začaly vybírat svou daň ;-) Přesun na další místo už byl o něco veselejší a to jsem nevěděl, že tam potkám další pěkné C, tentokrát 73cm. Lov jsem pak přerušil pracovním procesem a těšil se na odpoledne. Jenže to už změna počasí konala co mohla, aby to nebylo příjemné chytání a tak kromě několika bolenů do 60ti a malé kudly jsem nic dalšího nepřidal a předčasně zavelel k ústupu k domovu do sucha a pohodlí i bez uloveného sumíka ;-)

foto/diskuze/z_lovu/2017/th-img123830.jpg
(0) (14) Komentáře k příspěvku: (2)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Úterý 20. června 2017 ve 14:11

    Scanix: Klobasa: No je to preklep, promin ;)

  • Neděle 18. června 2017 ve 22:16

    Klobasa: rybyčky??

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.