Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Středa 7. prosince 2016 v 8:00® Jakub Sipek
Datum lovu: 20.07.2016 | Revír: Labe HK | Způsob lovu: Přívlač

Ohlédnutí za letošním létem, které mi zpříjemnila královna o délce 107cm/10,3kg.

foto/diskuze/z_lovu/2016/th-img121824.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2016/th-img121825.jpg
(13) (0) Komentáře k příspěvku: (16)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Neděle 18. prosince 2016 v 0:28

    HaD: Jo tak pozooor, on nás trol pan Pavel Lang alias „malamut“ alias tak miluje a nemůže bez CHYTEJ.cz být, že i přes ban si založil novou přezdívečku. Šedivák. Jsi fakt blb. Veleblb.

  • Neděle 18. prosince 2016 v 0:26

    HaD: šedivák: co to plácáš za nesmysly??? Jaká cenzura???

  • Středa 7. prosince 2016 ve 21:28

    šedivák: Švejk: když nechápeš, tak nechápeš, každej nemůže bejt chápavej, a mě je to fakt šumák, ty „fotoshope“.

  • Středa 7. prosince 2016 ve 20:58

    Švejk: šedivák: Hm, tak to tvůj příspěvek nechápu už vůbec, protože jak jsem napsal již níže, je tohle server rybářský, o rybářích a pro rybáře, alespoň většinou. Komentovat v rubrice „z lovu“ „uměleckou“ hodnotu zveřejněných příspěvků mi přijde, slušně řečeno, „mimo mísu“ Mám pocit, že zde jde primárně o zveřejnění zážitků, úspěchů i neúspěchů které lovící prožil. Zde se předpokládá spíše informativní hodnota příspěvku. Ovšem pokud by se ti líbila tato štika s korunkou na hlavě a potlačením okolních ostrých stínů tak si to klidně dodělej v nějakým fotoshopu. Už v nadpisu tohoto příspěvku je zmíněno, že to byla královna :-)

  • Středa 7. prosince 2016 ve 20:25

    šedivák: Švejk: vůbec neřeším, že tu rybu zmasil, to je věc lovce, pokud dodrží pravidla, ale „umělecká“ hodnota těch fotek se mi jeví jako značně pokleslá, ale je možný, že zbytku zdejších se líbí. A jestli se, dle tvého názoru, vyjadřuji vhodně nebo nevhodně, je mi ganz egal.

  • Středa 7. prosince 2016 ve 20:10

    Petula: Švejk: přesně tohle jsem měl na mysli,jen jsem to napsal málo Česky :-D

  • Středa 7. prosince 2016 ve 20:05

    Švejk: šedivák: rozumím tomu tvému příspěvku správně? Myslíš tím to, že admin tohoto webu měl tyto fotky bloknout, protože se ti nelíbí? Tohle je rybářský web a bohužel i tyto fotky sem patří, protože to něco vypovídá o dnešní rybářské generaci a jejím myšlení. Mě samotnému se nelíbí, že taková ryba byla zabita, ale proti řádu to není… bohužel. Nikdo ti nebrání vyjádřit svůj nesouhlas s tímto příspěvkem a díky adminovi to můžeš udělat i tak jak se ti to povedlo , dle mého názoru nevhodně, (nezabanoval tě). Možná by to chtělo trochu přemýšlet než něco napíšeš. Tento web opravdu nemůže za nedostatek rozumu a malé soudnosti některých taky rybářů.

  • Středa 7. prosince 2016 v 19:57

    Petula: Twisp258:chytit ji na pstruhovce nebo 1ha revíru,pustit ji by byl hřích

  • Středa 7. prosince 2016 v 19:36

    Twisp258: taková krásná štika, které žila ve vodě x let, a ty jí takhle zlikviduješ… Takovej kus si zaslouží trochu úcty a hlavně svobodu !!!

  • Středa 7. prosince 2016 v 19:35

    Petula: šedivák:ok tvůj názor

  • Středa 7. prosince 2016 v 19:18

    šedivák: Petula: není mi jasný, ke komu se chovám, dle tebe, neslušně a s nedostatkem taktu. Jsem zvyklý nazývat vše pravým jménem a neskrývat své názory.

  • Středa 7. prosince 2016 v 18:52

    Petula: šedivák:trocha taktu a slušnosti by neuškodilo,dle tvého příspěuku soudím,že už ses na onom dně ocitl a evidentně se ti nedaří od toho dna se odlepit :-D

  • Středa 7. prosince 2016 ve 12:48

    šedivák: HaD: po tom, kdo a jaké bere ryby je Vám hovno, pokud neporušuje pravidla, ale co se zde zveřejní je čistě ve Vaší režii. Na nepohodlné názory cenzura funguje obdivuhodně rychle, ale tenhle hnus zřejmě nikoho nepobuřuje. Mě nevadí ani fotka zabité ryby, pokud má alespoň základní parametry nějakého estetična, ale co je moc, je moc. A ty vykřičníčky si nech na jiný, aby ti neprdla žilka.

  • Středa 7. prosince 2016 v 11:02

    HaD: šedivák: je to snad naše odpovědnost, jak a kdo bere ryby? To nemyslíš vážně, že ne!

  • Středa 7. prosince 2016 v 10:12

    šedivák: Zdá se, ač je tomu těžké uvěřit a sám rozhodně nejsem zastáncem chytání a pouštění, ale i Chytej.cz zřejmě našlo své dno, gratuluji.

  • Středa 7. prosince 2016 v 8:13

    Švejk: Hm, tak rybě téhle velikosti by určitě více slušela voda, kde by se mohla vytřít, než parkoviště někde před hyprem a krvavá sraženina pod žábrami :-(

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.