Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Středa 1. června 2016 ve 21:06® Twisp258
Datum lovu: 1,6.2016 | Revír: Labe | Způsob lovu: Klasická položená

Ahoj rybáři :-) dnes jsem se vypravil pozlobit nějaké malé sumečky, protože jich tu máme na Labi jako máku. Sumečci nakonec nebrali, zato jsem se dočkal svého asi nejmenšího úlovku v životě :-) rousnice jako úžovka a sebral to takovej malej špunt :-D mohl by mi někdo říct jsem to vlastně chytil ? neni to vranka ? Díky

foto/diskuze/z_lovu/2016/th-img119632.jpg
(0) (0) Komentáře k příspěvku: (9)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Úterý 7. června 2016 ve 23:59

    Inferno08: TO: kesarp – jak přesně se to pozná podle hřbetní ploutve?? Jak vranka tak hlaváč mají dvě.. Nehledě na to, že hlaváč by měl mít přísavku ne?? A další věc, myslím, že tahle ryba nemá šupiny, což hlaváč na rozdíl od vranky má… Škoda, že není vyfoceno břicho ryby, bylo by jasno hned, ale myslím, že přísavka chybí…

  • Pondělí 6. června 2016 v 19:23

    Klobasa: Škodná-zabít, jednou by se mohlo stát to, že toho budem mít plné řeky a vytlačí to i ostatní druhy ryb. Plavou taky v Dunaji.

  • Čtvrtek 2. června 2016 ve 20:38

    kesarp: Jsou si hodně podobní nejlépe se to pozná podle hřbetní ploutve. Tohle je 100% hlaváč.

  • Čtvrtek 2. června 2016 v 11:08

    kerob: Tohle opravdu není vranka, je to hlavac cernousty.

  • Čtvrtek 2. června 2016 v 10:50

    Maer: Tak nejsme biolog ale tohle to neni hlavac… Tohle je zakonem chranena Vranka Obecna a je to ohrozeny druh… Tak doufam ze si ji pustil a ty koumaci co by to hodili do strane at se zamyslej!!!

  • Středa 1. června 2016 ve 23:14

    Twisp258: pustil sem jí :) on jí sundá nějakej draveček určo :)

  • Středa 1. června 2016 ve 22:20

    Stanley.j: Je to hlaváč černoústý je to požírač jiker

  • Středa 1. června 2016 ve 21:42

    kesarp: Jo je to Hlaváč Černoústý, hlavně nevracet zpět je to škodná.

  • Středa 1. června 2016 ve 21:12

    Sintrix: Pravděpodobně Hlaváč černoústý http://www.chytej.cz/…c-cernousty/

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.