Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pátek 6. listopadu 2015 v 17:56® Kuba27
Kuba27
Datum lovu: 6.11.2015 | Revír: Svratka | Způsob lovu: Muškaření

Neskutečná radost, i když není největší. Na mušáku se předvedla v celé kráse.

foto/diskuze/z_lovu/2015/th-img116463.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2015/th-img116464.jpg
(0) (10) Komentáře k příspěvku: (4)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 9. listopadu 2015 ve 21:54

    Kuba27: Jediná nevýhoda je snad jen, že je docela těžký a prut je tak dost nevyvážený :(. Jinak s ním jsem 100% spokojený. Ale vzhledem k tomu, že mám doma schovaný i starý bambusový mušák v dost hezkém stavu (i s tím jsem začínal), tak jsem si říkal, že ho dám dohromady s navijáčkem a pujde na stěnu. :)

  • Pondělí 9. listopadu 2015 ve 14:23

    jepice-zruseno: Taky nevím, kdy se přesně vyráběly, ale když to má obě dvě kličky, tak je to velmi cenný sběratelský kousek. S jednou kličkou je to pořád velmi dobrý a hezký muškařský naviják. Já jsem léta chytal s navijákem SOL, který mi dal tatínek. Muškařské navijáky se příliš nemění a tak mohou sloužit věčně.

  • Pátek 6. listopadu 2015 v 18:40

    Kuba27: Ani nevím jak moc je ten naviják starý, jednu kličku měl už co jsem ho dostal… našel se ve věcech po pradědovi… :) a vzhledem k tomu, že pořád funguje bezvadně, tak jsem neměl potřebu kupovat novej.. :)

  • Pátek 6. listopadu 2015 v 18:26

    jepice-zruseno: Hm, kdyby měl ten Ladar obě kličky, tak to už bys měl zbytečně moc štěstí najednou :-D

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.