Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Sobota 21. června 2014 ve 22:43® Bass jr.
Bass jr.
Datum lovu: 19.6. | Revír: Hrachy | Způsob lovu: Přívlač

Zahájení proběhlo celkem cajk :-D

Tento příspěvek byl editován 21.6.2014 22:47:08 uživatelem Bass jr..
foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img107715.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img107716.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img107717.jpg
(9) (6) Komentáře k příspěvku: (13)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Středa 25. června 2014 ve 12:08

    HaD: Pak bych ovšem uvítal diskuzi ve stylu: „Hele tyhle kleště nejsou úplně ideální, měl jsem je a dost ryb to poškodilo. Teď mám model xxx a ten je mnohem šetrnější…“

  • Středa 25. června 2014 v 7:45

    sethy: Dejve používal jsem je cca rok, stačilo. Jsou lepší a šetrnější kleště.

  • Úterý 24. června 2014 ve 12:55

    toro: Určitě jsem viděl víc štik s modřinami na zátylku od týlního úchopu, než chuděrek s urvanými čelistmi. Z kleští se naprosto zbytečně dělá mučící nástroj…

  • Pondělí 23. června 2014 ve 20:29

    dam: Kluci, tady se vždycky rozjede diskuze, které nemá moc hluboký základ…Osobně jsem litoval, že jsem si do Švédů zapomněl kleště, neboť jsem při každém vyháčkování štiky ve vodě trnul strahy, kdy budu sešitej i já…a bylo jedno, jestli měla 50 nebo 80…kolegové je měli a byli docela vysmátí…žádná díra v rybě, žádný úraz, žádný pomatlaný ryby…nakonec jsem koupil velký pogumovaný podběrák, je to s ním rychlé, ale často jsem stejně vymotával zakroucenou štiku…velikost ryb bych vůbec neřešil

  • Pondělí 23. června 2014 v 17:59

    HaD: Jiris, to skutečně smysl nemá. Btw. Takže těm rybám z fotek juniora následně upadne celá spodní čelist? Jsem pro ochranu ryb, ale ne fanatický nesmysly. Chybí ještě výtka, že páčí okouna…

  • Pondělí 23. června 2014 v 17:32

    jiris: Davide – nemá to smysl, asi kleště používáme oba, tak proto to píšeme?!

    pro nevěřícího:

    http://www.tackletradeworld.com/…-use-on-pike

    http://1.bp.blogspot.com/…S1053388.jpg

    najdi si to na netu sám.

    Jestli si tím dospělým narážel na jednu z mých fotek, tak je to foceno na podzim, candát má 70 a kleště nejsou boga grip.

  • Pondělí 23. června 2014 ve 14:50

    HaD: Chlapci a kdo z vás ty kleště už někdy použil? Chtěl bych ty díry vidět. Ale tak někdo dospělej se na kajaku ve vedru fotí s malým candátem a matlá ho v ruce a pak kritizuje kluka, co se snaží používat pomůcky, které omatlání ryby omezí. Btw.: asi nikdo u těch ryb nebyl, tak lze těžko posoudit, jak byly zaseklé a zda šel háček dvanáctiletému klukovi vyndat ve vodě. VŠEHO S MÍROU!

  • Neděle 22. června 2014 ve 22:19

    jiris: Jak píše Kuba, je otázka jestli má cenu tyhle menší ryby vůbec vytahovat a fotit. Kdyby byly o dvacet cáků větší tak neřeknu. Kleště taky používám, jen jiné šetrnější, které rybě udělají jen modřinu, nikoliv díru skrz čelist. Proti podběráku nic nemám, líbí se mi ty se silikonovou sítí.

  • Neděle 22. června 2014 ve 14:24

    sethy: Stejné kleště jsem měl, díru to rybě udělá (bolenovi určitě). „…pro vyndání nástrahy je to pro rabu určitě šetrnější, než jí brát do ruky a válet jí někde na břehu, nebo v lodi…“ Otázkou je zda je potřeba takové ryby vůbec vytahovat z vody. Odháčkovat ve vodě a hotovo, proč je tahat ven a fotit.

  • Neděle 22. června 2014 ve 12:54

    Bass jr.: jiris:ja myslim ze tohle jsme tu už probírali, ne ?. Po tomhle " typu kleští " rybě žádná díra v čelisti nezůstala a pro vyndání nástrahy je to pro rabu určitě šetrnější, než jí brát do ruky a válet jí někde na břehu, nebo v lodi.

  • Neděle 22. června 2014 v 10:17

    jiris: Tenhle typ kleští rybě udělá zbytečnou díru v čelisti, každé zranění v těchto vedrech pro rybu asi není úplně ideální. Navíc na tuhle velikost ryb jsou kleště opravdu zbytečné.

  • Neděle 22. června 2014 v 9:17

    dam: Podle mě to ničemu nevadí…

  • Sobota 21. června 2014 ve 23:34

    sethy: Je třeba ty prcky brát do kleští?

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.