Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Sobota 21. prosince 2013 v 7:58® Bass
Bass
Datum lovu: neuveden | Způsob lovu: Přívlač

Pánové, tohle vám musim ukázat. Nevím jestli to patří zrovna do téhle rubriky, ale snad to nevadí ( David když tak promine ;-) ) Myslím že je to pastva pro oči ne jenom pro ty co se honí za pruhovanýma šelmama, stejně jako já, ale i pro všechny ostatní. . . . . Tohle by údajně měl být nový světový rekord Okouna. Nebo, lépe řečeno " MOHL BY BÝT ! " Lovec uvádí, že proto aby ho mohl přihlásit do soutěže, že by ho musel zabít a potom zvážit a změřit. ( To je samozřejmě blbost – to mohl udělat i na lodi s živou rybou. ) To že sebou neměl váhu, to samozřejmě chápu, ale minimálně změřit ho mohl. On uvádí, že rybu ani neměřil a ani nevážil a že po několika fotkách, které udělal, rybu zase vrátil nepoškozenou do jezera. Uvádí pouze nástrahu a z obavy před invazí rybářů tají i revír. Píše že i tak je voda pod velkým tlakem, což už teď vedlo k dramatickému poklesu rybích populací. Já osobně jsem toho názoru, že je obrovská škoda TAKOVOU rybu nezdokumentovat, alespoň co se té délky týče. Je to otázka několika málo minut a rybu stejně v plné kondici mohl vrátit vodě. Nicméně, ryba je to nádherná a nám nezbývá, než se o rozměrech pouze dohadovat . . . . a samozřejmě šťastnému lovci gratulovat k překrásnému úlovku. :-> pivo . . . . Tak na kolik ho vidíte, CO ? ? ? :-)

Tento příspěvek byl editován 21.12.2013 06:59:07 uživatelem Bass.
foto/diskuze/z_lovu/2013/th-img103711.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2013/th-img103712.jpg
(0) (4) Komentáře k příspěvku: (15)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 23. prosince 2013 ve 14:21

    Leontýn: 45–50?? si myslím

  • Pondělí 23. prosince 2013 ve 12:17

    HaD: Podle mě je to – 40–45cm. Mám celkem silný prsty a šířka je cca 2 cm. Vešla se mi tam 20×. Pochybuju, že má pán prsty o šířce 3 cm. Takže jak bylo řečeno – zajímavě nafocená normální vyžraná ryba.

  • Neděle 22. prosince 2013 v 0:10

    jiris: Tak 40, kdyby byl velkej, tak si lovec neschovává prsty.

  • Neděle 22. prosince 2013 v 0:10

    Dodo: Tak 56–57cm,podle postavení rukou a přesahu ;-)

  • Sobota 21. prosince 2013 ve 20:11

    regulus: Bass> na druhé fotce je vidět kus prstu, teda alespoň to tak vypadá

  • Sobota 21. prosince 2013 v 19:48

    Bass: MAF: . . . .tak to se omlouvám, to jsem tě špatně pochopil :-) scanix: jj, to držení je podezřelý, to mě taky hned praštilo do očí, že neni na žádnej fotce vidět ani kousek ruky :-) . . . . .že by záměr ??

  • Sobota 21. prosince 2013 v 19:34

    MAF: Pána znám a neříkám,že je to stejná ryba..jen jsem chtěl připodobnit jak vypadá okoun ve váze 3 a půl kila…jinak v katalogu profi-blinkeru je takových povícero..včetna mistra okounobijce -.)a některé fotky jsou opravdu umělecká dílkahttp://www.profi-blinker.de/…013-2014.pdf

  • Sobota 21. prosince 2013 v 19:11

    Scanix: Me by spis zajimalo, za co toho okouna drzi, vypada to, ze za prsni ploutev a druhou ruku mu vrazil do analu :(

    Jinak pekna rybka, ale vyfocene je to dost naprd, takze se z toho ta realna delka moc poznat neda…

  • Sobota 21. prosince 2013 v 19:09

    Bass: . . . . já osobně ho vidím někde okolo 58 cm a lehce nad 4 kg.

  • Sobota 21. prosince 2013 v 19:08

    Bass: MAF : čau kámo, Karle obávám se že se nebude asi jednat o jednu a tu samou rybu. Tady lovec uvádí, že ryba fakt nebyla měřena, ani vážena. Mám ještě nějaké fotky tohohle krasavce, tak je sem do rána pinknu, jen co je vyčmuchám :-) . Některé jsou horší, některé lepší, ale všeobecně je jich strašně málo. Panáček je totiž profi rybář ( má na triku několik rekordů a v německu je to velká rybářská hvězda ) a jak to tak vypadá, tak asi opravdu úzkostlivě brání vodu, aby jí nikdo nepoznal. Proto těch fotek hodil do placu tak málo ( a nebo jich opravdu jenom tak málo udělal ! ) . . . . nevím ! http://www.profi-blinker.de/de/weltrekord/

  • Sobota 21. prosince 2013 v 18:41

    sethy: Dobře nafocená 40ka…

  • Sobota 21. prosince 2013 ve 14:21

    regulus: Nazdar Bassíku, že se taky ukážeš … :))
    Já osobně bych se tý šestky na začátku nebál, ba naopak si myslím, že v klidu mohl atakovat i sedmičku, ale jen z fotky těžko soudit, ale váhu tu bych si typnout netroufnul. Každopádně je to vyjímečná ryba.

  • Sobota 21. prosince 2013 ve 12:18

    MAF: tento krasavec má 3,75 z roku 2010 http://www.fishing-worldrecords.com/…iatilis/show
    jinak zdar brachu :-)

  • Sobota 21. prosince 2013 v 11:25

    jepice-zruseno: Bych nikdy nevěřil, že může okoun vypadat jak kapr.

  • Sobota 21. prosince 2013 v 10:41

    skwor: Je to dost předpažka, takže se hádá blbě, ale šestkou možná začínat bude…

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.