Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Úterý 6. srpna 2013 ve 20:54® sidla
sidla
Datum lovu: 6.8.2013 | Způsob lovu: Přívlač

dnešek byl na ryby špatný, druhý nához slušnější bolen,pak jeden kolem 50 a parma za sako,něco Nám aj popadalo a horko bylo nesnesitelné, 2 hodiny a dom

foto/diskuze/z_lovu/2013/th-img100727.jpg
(0) (4) Komentáře k příspěvku: (8)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Čtvrtek 8. srpna 2013 ve 23:43

    jepice-zruseno: Já dneska překoval tři třpytky a 6krát jsem se jebnul do ruky. Při sundávání starýho i při nandávání novýho háčku. Naštěstí většina neměla protihrot. Mít to všechno protihroty, tak mám z prstů sekanou.

  • Středa 7. srpna 2013 ve 13:46

    HaD: Jiris: to chápu. Nicméně jsem mluvil o něčem jiném. Když si jebnu háček do ruky, bolí to v ten okamžik. A pak až při vyndavání. Mezitím v podstatě nikoliv.

  • Středa 7. srpna 2013 ve 13:32

    jiris: Navíc by se mi ani ty fotky nelíbily.

  • Středa 7. srpna 2013 ve 13:31

    jiris: Když si chci udělat fotky „rybí zdolávačky“ tak tím nebudu trápit rybu co má háček v oku.

  • Středa 7. srpna 2013 v 11:41

    HaD: Je to smůla, ale neřekl bych, že rychlost puštění hraje u zaseknutí v okolí oka větší roli, než u zaseknutí třeba v tlamě. Nevidím v tom žádnou logiku. Logika je ta, že ryba, která má být opět puštěna, má být puštěna rychle a je jedno zda to má „za zub“ nebo za „tvář“.

  • Středa 7. srpna 2013 v 11:30

    jiris: Já si zase nevšiml, že to je focený ve vodě. Nicméně to asi naštve každýho, špatně chycená ryba. Zvlášť, když ji chce pustit zpět. Já minule zprznil štíhle tak, že to pro něj byla na 90% konečná.

  • Středa 7. srpna 2013 v 6:37

    sidla: je to výřez fotky,když jsem držel rybu u břehu,kterou jsem nefotil já,protože jsem nebyl u vody sám,ale beru to,vypadá to blbě,ani jsem si toho na první pohled nevšiml

  • Úterý 6. srpna 2013 ve 22:58

    jiris: Už jsem to viděl u Scanixe, pokud osobně mám rybu za oko, případně těsně vedle oka, tak se ji nesnažím fotit, ale co nejrychleji se jí to snažím vytáhnout (v případě, že ryba jde zpět)

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.