Vyhledávání
Všeobecná diskuze
V diskuzi je 128.464 příspěvků, z toho 128464 jste ještě nečetli → nejstarší z nich.
Chci vložit příspěvek.
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:16® 1Mara
-
Sander> Co je se nudíš bo có ? Tak clzdeho nám zastřelili có ?
Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 21:16:53 uživatelem 1Mara.
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:14® Sander
-
1Mara > ne, toho mi tam musel nakundit někdo jiný.
- Středa 11. listopadu 2009 ve 22:11® 1Mara
-
Sander> Co je ty taky píšeš smajlíky ?
) - Středa 11. listopadu 2009 ve 22:10® Sander
-
Tedy dnes jste hovorní.
Už mě díky vám ani chytat nechutná!

- Středa 11. listopadu 2009 v 18:39® Losfedos
-
o vykendu chci vyrazit na Vranov na vlacku,nevite nekdo jaky tam je stav vody?predem dekuji za odpovjed.
- Středa 11. listopadu 2009 ve 13:33® sus1
-
HaDová> Myslíte ten kalendář??Já sem se ho všimnul nahře v pravo.
Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 12:36:02 uživatelem sus1.
Pak jsem jim sem dal ten odkaz. - Středa 11. listopadu 2009 ve 13:30® HaDová
-
sus1> a na titulní stránce chytej – dole pod vtipem

- Středa 11. listopadu 2009 ve 12:26® sus1
-
cercer1> A to ještě nevíš,že sem za to placenej,tak.
Tet se závistivci koušou do rtu.
Reklama je v pravém rohu.
Tento příspěvek byl editován 11.11.2009 11:27:25 uživatelem sus1.
- Středa 11. listopadu 2009 v 11:21® cercer
-
vagi> ty pěkný kalendáře by jeden hned přehédl..žádná reklama ani baner..ještě že to tu hlídá Susík.

- Středa 11. listopadu 2009 v 8:18® sus1
-
Tak Raven bude taky v Praze.

- Středa 11. listopadu 2009 v 8:10® sus1
-
Robur> Chtělo by to forum vymazat jako ten zákaz brodění.
To je hrozný co s těma rybama dělají,vid??!!
- Středa 11. listopadu 2009 v 0:38® cercer
-
…to teda je!!
- Středa 11. listopadu 2009 v 0:38® cercer
-
Robur>

- Středa 11. listopadu 2009 v 0:05® 1Mara
-
A co takhle rovnou ochutnávku ?

- Středa 11. listopadu 2009 v 0:01® vagi
-
S tím kalendářem máš Hecht recht. Další vzorky
Tento příspěvek byl editován 10.11.2009 23:05:48 uživatelem vagi.
) - Úterý 10. listopadu 2009 ve 23:58® hecht
-
havel> Hoď nám sem nějaký vzoreček z jiného měsíce, ať nekupuju zajíce v pytli

- Úterý 10. listopadu 2009 ve 23:58® 1Mara
-
Já chci třííííííí

- Úterý 10. listopadu 2009 ve 23:44® havel
-
vagi> ujišťuji Tě, že hezké holky jsou opravdu v celém kalendáři

- Úterý 10. listopadu 2009 ve 23:40® HaDová
-
vagi> v žádném!!!!
- Úterý 10. listopadu 2009 ve 23:04® vagi
-
Ten kalendář chci! Musím říct manželce, že ho chci pod stromeček. Jen doufám, že jsou hezké holky v každém měsíci.
Na jakém měsíci je paní Hadová?

- Úterý 10. listopadu 2009 ve 23:01® Robur
-
http://www.chytej.cz/…keho-rozumu/ toto je teda vrchol, co na to říkáte?
- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:57® sus1
-
vagi> Vězen od vás někde courá????
Tady jich je jak ..... - Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:56® vagi
-
cercer1> ty voe, já čuměl jak vejr. Jedu a najednou mě kontrolujou cajti se samopalama

- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:53® sus1
-
Sander> Nooooo????!

- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:52® Sander
-
sus1 > ještě zítra očíhnu situaci, co kdyby bylo obecenstvo radikálně proti…no domů si ho dát nemůžu
Tento příspěvek byl editován 10.11.2009 21:53:17 uživatelem Sander.
- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:52® sus1
-
Sander> joooo,vypadá dobře.
Tento příspěvek byl editován 10.11.2009 21:56:45 uživatelem sus1.
To ty cesty Hadovo za to
stojí.
- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:48® Sander
-
sus1 > ty wolle, tak tomu říkám kalendář do práce! To budou kolegyně koukat.
- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:44® sus1
-
cercer1> http://edice.chytej.cz/…rybarka_2010
- Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:40® sus1
-
regulus> Prej,jezdim natáčet a nemam tet moc času????!!
) - Úterý 10. listopadu 2009 ve 22:39® sus1
-
cercer1> Mrkni na nabídku kalendářů na rok 2010.

