Chytej.cz
Kajak HALIBUT - VÝPRODEJ

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.258 příspěvků, z toho 128258 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   4.276 4.275 4.274 ...
Pátek 7. září v 8:29® mof243
mof243

Taky mám pocit,že to tu jde tak nějak do kytek.Dřív to tady táhli Ostraváci a sem tam přibyl nějaký článek.Teď je ticho po pěšině.Uvidíme jak se k tomu nový majitel postaví.Dávám tomu čas do vánoc a pokud se to nezlepší tak nemá smysl tady pokračovat.

Pátek 7. září v 7:35® Jožko

Škoda úpadku aktivity na tejto stránke,aspoň dúfam že je iba dočasný. Ale ako sa hovorí: Každá udica má svoj koniec…

Úterý 4. září v 17:32® hraji
hraji

Taky jsem čekal víc, než že se do diskuzí budou vkládat jen naprosto nepokrytě reklamní záležitosti. Ale jo, je tu mnohem víc těch reklam, které jsou pro rybáře nezajímavé, ale nesou asi prachy majiteli webu. Tak uvidíme do vánoc.

Pondělí 3. září ve 21:31® Alov
Alov

matx> Chtěl bych sdílet Tvůj optimismus.
Nicméně, když něco koupíš s nějakým záměrem, tak do toho nevrazíš prostředky a nesereš na to, což se tady děje. Takže já neočekávám vůbec nic.
A pokud se pletu, tak budu jen rád… :-)

Pondělí 3. září ve 20:51® matx
matx

Alov> ahoj. Já jsem optimista a doufám že to bude lepší. Co píšeš je asi bohužel pravda. Taky jsem to měl a mám radši než mrk. Kartáč asi nedostaneš, protože není od koho. Já se v tuto chvíli snažím aspoň něco dát na lov, ale jsem v podstatě jediný. Mě přijde, že od té doby co odešel Osprey to začlo být naprd. Ten by to třeba zvedl. Lovu zdar.

Pondělí 3. září v 19:25® Alov
Alov

džigit> No synku, já už změny zaznamenal. Mě např. zmizel seznam for kromě úvodní stránky.
Jako není co čekat. Eseróčko založeno těsně před převodem, vklad 600 Kč a tady mrtvo. To spíš vypadá na to, že se to nechá padnout a bůh ví, co se s tím sveze. Je to celé divné…
Ono co taky čekat. Poslední snad rok to tu držíte vy ostraváci. Ve Z lovu to byla z 90% havlíčkova reklamní One man show, články atd. taky začali upadat… Celkově už tomu majitel věnoval snad z časových důvodů minimum.
Je to škoda. Chodil jsem sem radši než na MRK, ale od poslední rozepře už jen bez přihlášení na kukačku, takže jsem byl svědkem úpadku v přímém přenosu.
Aby se to tady zvedlo, to by musel nový provozovatel přijít s fakt velkou peckou, čemuž nevěřím. Ono v podstatě už není ani moc co nabídnout. Jedině že by se zjevil nějaký vizionář typu Jobse :-D
Tak a teď dostanu kartáč :-D

Pondělí 3. září v 10:14® Mysak1

džigit> Citim to stejně, myslel jsem ,že třeba nový pan majitel vyhodí nějaké prohlášení či uvítání nebo tak něco. Čekal jsem nějaký nový vítr a ono ticho po pěšině. Víš jak já mám chytej spojený až s váma, došel jsem mezi posledními.

Neděle 2. září ve 22:31® džigit

matx> tuš to sem žadostiv, zatim tu na mně skaču reklamy na pičoviny ze všech koutů… Aby se mezitím nerozpadlo po srazu aj to jedine fungující :-((

Neděle 2. září ve 22:22® matx
matx

karasek> ahoj. Já věřím že se to určitě zlepší a bude to fungovat lépe než dřív. Chce tomu asi dát jen čas.

Neděle 2. září ve 20:26® karasek
karasek

Tady je to konečná,prosím odstranit můj profil.A novému provozovateli navrhuju změnu adresy na chcípej.cz

Čtvrtek 30. srpna v 19:22® džigit

matx> zatím jsou změny v tom,že narost počet spamovacích příspěvků od anonymů :-((

Čtvrtek 30. srpna v 10:06® karp18

karp18> Ahoj všem, letos jsme byli na dovolené a navštívili jsme rybníky Tylov. Za poplatek se dají chytit krásní pstruzi. Je ale pravda, že buď jsme byli moc brzo, nebo jsou ryby tak hladové, že byl okamžitý záběr, jen jsme nahodili. Manželovi se to moc líbilo a zatoužil stát se rybářem :-)) . A protože už dlouho sázím na šťastných 10 online na https://vyhraj.com/…stastnych10/ a podařilo se mi vyhrát větší obnos peněz, ráda bych manželovi pořídila prut a povolenku. Prosím o Vaší radu, jaký prut je vhodný pro začínajícího rybáře jen tak rekreačně? Děkuji všem za tipy :-)

Čtvrtek 23. srpna v 10:25® karp18

Ahoj všem, letos jsme byli na dovolené a navštívili jsme rybníky Tylov. Za poplatek se dají chytit krásní pstruzi. Je ale pravda, že buď jsme byli moc brzo, nebo jsou ryby tak hladové, že byl okamžitý záběr, jen jsme nahodili. Manželovi se to moc líbilo a zatoužil stát se rybářem :-)) . A protože už dlouho sázím na šťastných 10 online na https://vyhraj.com/…tastnych10/a podařilo se mi vyhrát větší obnos peněz, ráda bych manželovi pořídila prut a povolenku. Prosím o Vaší radu, jaký prut je vhodný pro začínajícího rybáře jen tak rekreačně? Děkuji všem za tipy :-)

Pondělí 20. srpna ve 20:04@ Alexandr999

zdravíčko, doma na zahradě mám krásný jezírko pro ryby, ale manželka hned vedle (cca 2 metry) chce postavit tento tento miniskleník: https://tatogroup.com/…ni-kvetinace ..nebude to vadit rybám? Kvůli speciálnímu hnojení do skleníků? máte někdo podobnou zkušenost?

Pondělí 20. srpna ve 20:03@ Alexandr999

zdravíčko, doma na zahradě mám krásný jezírko pro ryby, ale manželka hned vedle (cca 2 metry) chce postavit [url=https://ta­togroup.com/cs/1895-venkovni-kvetinace]tento [/url] miniskledník…nebude to vadit rybám? Kvůli speciálnímu hnojení do skleníků? máte někdo podobnou zkušenost?

Pondělí 13. srpna ve 20:53® matx
matx

Ahoj. Když je nový majitel tak budou nějaky změny. Nebo ještě předání neproběhlo????

Středa 1. srpna v 16:43® mirek66
mirek66

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz jako uživatel rybářského revíru 431 028 Mže 4 (Údolní nádrž Hracholusky) upozorňuje všechny rybáře, že na předmětné údolní nádrži bude od 3. 9. 2018 prováděna mimořádná manipulace s vodní hladinou v rámci akce „Rekonstrukce železničního mostu v 1,429 km trati Pňovany – Bezdružice“.

Mimořádná manipulace bude spočívat ve snížení vodní hladiny o 4,5 m oproti stálému nadržení vodního díla Hracholusky. Hladina bude snižována postupně cca o 7–8 cm za den a to až do 1. 11. 2018. V období od 1. 11. 2018 do 7. 12. 2018 bude hladina údolní nádrže udržována na této minimální hladině vody. Od 7. 12. 2018 bude zahájena manipulace za účelem opětovného dosažení původní hladiny jako před začátkem manipulace, tj. před 3. 9. 2018., dle hydrologických podmínek, nejpozději však do 31. 3. 2019.

V rámci této mimořádné manipulace, spočívající ve snížení hladiny vody ve vodním díle, nebude nijak dále omezen lov ryb na revíru 431 028 Mže 4 (Údolní nádrž Hracholusky).

Úterý 24. července ve 21:24® HaD
HaD

COMING OUT… Vážení rybáři a příznivci webu www.Chytej.cz, po patnácti letech provozování jsem se rozhodl věnovat naplno svému e-shopu www.Nástrahy.cz, činnosti pro ČRS a studiu fakulty rybářství. A protože nelze „sedět současně na tolika židlích najednou“, rozhodl jsem se, že něco musím opustit. A ačkoliv bylo CHYTEJ.cz mým „dítětem“ a rozhodnutí to bylo velmi těžké, rozhodl jsem se, že bude rozumné, aby v jeho provozu pokračoval někdo jiný. Novém provozovateli, společnosti Ouklej s.r.o., přeji v pokračování a rozvoji hodně štěstí a budu vždy rád nápomocen. Konec konců sice „dítě odešlo“, ale vztah zůstává…

Pondělí 23. července ve 14:13® bruny

Ahoj, sháním přední matici k okuma longbow 40, asi by šla místo ní i z jíný řady. nemáte někdo náhodou nějakou doma??

Pátek 13. července ve 12:49® Adel.

Zdravím zkušenější rybáře a zároveň vás prosím o radu. Jakou techniku lovu byste zvolili na tuto lokalitu (viz fotky): řeka, pomalu tekoucí, hloubka max 2–2,5 metru, dno bahno a kamení, na břehu stromy, dále je tu náhon a místo, kde se náhon vlévá do řeky. Tady mám v plánu chytat kapry na položenou, ale nejsem si jistá, jaká montáž by byla vhodná (ve vodě se tu tvoří různé víry, špatně se nahazuje kvůli stromům na břehu). Jinak náhon začíná u splavu, kde prý občas chytají pstruhy, štiky. Kromě horní části náhonu se jedná o místa, ze kterých se běžně nechytá a ryby tu nejsou na rybáře "zvyklé :-) K dispozici je tam i loďka.. Jsem úplný začátečník a tak budu vděčná za jakýkoli postřeh…

foto/diskuze/vseobecna/2018/th-img129048.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2018/th-img129049.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2018/th-img129050.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2018/th-img129051.jpg
Sobota 7. července v 9:59®  R.G.

Dobrý den chci se zeptat na aktivitu ryb na Orlíku konkrétně u Podolského mostu.Děkuji.

Středa 27. června v 8:23® džigit

hraji> tak myslím,že téhle osobě asi o komentář až tak nešlo :-))

Úterý 26. června ve 21:00® hraji
hraji

Jitka50> záleží jaký druh rybaření provozujete. Na přívlač v těžkém terénu to asi nebude ono, na chytání na těžko na písečné pláži to ujde. Ale je to primárně obuv do vody.

Úterý 26. června ve 20:58® hraji
hraji

bruny> ano, měsíční je vystavena na měsíc od data platnosti.

Úterý 26. června v 15:54® Jitka50
Jitka50

Jsou tato dobrá rybářská obuv?

https://e50style.cz/…a-fwmo118004

Tento příspěvek byl editován 26.6.2018 15:56:03 uživatelem Jitka50.
Úterý 26. června v 10:54® bruny

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Normálně mám roční pro severočeský svaz, ale přes červenec a srpen budu v Plzni, tak bych si zde chtěl koupit měsíční povolenku. Jak je to s její platností? Je to podle datumu na 30 dní? Vždy jsem si kupoval u nás roční tak tohle neznám.

Předem díky za odpovědi

Středa 20. června v 18:00® Nils Master
Nils Master

matx> takový dravcobraní jak se čekalo to ani zdaleka není… hodně lidi bylo asi zklamaných…
tam to příde až na podzim

Tento příspěvek byl editován 20.6.2018 18:00:35 uživatelem Nils Master.
Úterý 19. června v 11:41® Draky
Draky

matx> Docela bezkontakní sport.

Pondělí 18. června v 17:11® matx
matx

Ahoj. Chci se zeptat jestli už byl někdo na Jordáne na dravcich. ???

Sobota 16. června v 0:18® HaD
HaD

Úspěšné zahájení všem!!!

novější starší
Stránky:   4.276 4.275 4.274 ...