Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.215 příspěvků, z toho 128215 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Nastrahy.cz - Daiwa akce
novější starší
Stránky:   4.274 4.273 4.272 ...
Pondělí 9. dubna ve 12:33® patast

Petr Lín> tyhle https://www.catchman.cz/…adow-feeder/

Tento příspěvek byl editován 11.4.2018 07:29:54 administrátorem Draky.
Čtvrtek 29. března ve 21:16® Petr Lín

monaster> super že už berou také se chystám jít na ně

Tento příspěvek byl editován 9.4.2018 07:54:04 administrátorem Draky.
Středa 28. března ve 20:03® Petr Lín

Klobasa> Ahoj, pěkné ryby, právě začínám z plavanou, mohu se zeptat, naco brali díky Petr

Tento příspěvek byl editován 29.3.2018 08:42:14 administrátorem Draky.
Neděle 25. března ve 20:41® Hora
Hora

l.mik> brzdu si seřizuji před prvním náhozem a během zdolávání ryby ji podle situace povoluji, nebo naopak přitáhnu. Seřízení před lovem – vlasec při zatáhnutí nad navijákem by měl jít ztuha, ale nesmíš ho přetrhnout, při záseku by měla brzda mírně proklouznout. Chytám většinou na plavanou a tam používám vlasce od 0,16mm do 0,25mm ty mne bohatě stačí na všechny situace. Ovšem při kaprařině, či lovech sumců, tam se používají silnější vlasce a nebo i šňůry. Tam je to jinačí. Při zdolávání ryby záleží na síle vlasce a velikosti ryby, u slabších silonů při zdolávání pro mne platí – čím blíže přitáhnu rybu, tak ji raději trochu povolím brzdu, ať ji na nakrátko neutrhnu.

Neděle 25. března ve 14:35® l.mik

Ahoj,rád bych začal rybařit, mám spoustu otázek a rád bych začal u navijáku, pro Vás to bude asi hloupá otázka ale já se raději zeptám. Můžete mi prosím napsat jak se pracuje s brzdou? Snažil jsem se najít odpověď ale tenhle základ jsem nikde nenašel. Rozumím tomu správně že se brzda používá při zdolávání? Když nahodím měla by být nastavená tak aby nedošlo k tomu že při záběru mi zajede prut do vody? Během zdolávání povaluji tak aby nedošlo k přetržení vlasce? Nebo se úplně pletu? Děkuji za vysvětlení.

L.

Sobota 17. března v 17:21® Hora
Hora

džigit> já už mám uměláky, to bych moc nesved :-D :-D

Sobota 17. března ve 13:13® džigit
džigit

lightbringer> my už tolik nekoušem :-)) Ten počáteční vzruch na podnět tam je,ale pak… :-D

Pátek 16. března v 16:05@ lightbringer

Díky za rozumné a věcné reakce. Jsem mile překvapen :-)

Čtvrtek 15. března v 11:25® džigit
džigit

lightbringer> v klidu,nikoho si neurazil.
Já jen trošku rejpnul,neb mi ono medium všeobecně nesedí,ale těch by bylo mnohem víc. V dnešní době jde novinařina jako taková, mílovými kroky do zadele ;-)

Středa 14. března v 19:02® Hora
Hora

lightbringer> máš pravdu, trochu jsem se nechal unést. Aspoň jsem to tady trochu roproudil. pivo

Středa 14. března ve 14:05@ lightbringer

džigit> Jo a toho „přitakávajícího blba“ prosím neber osobně, nebylo to myšleno jako útok na kohokoliv tady.

Středa 14. března ve 13:52@ lightbringer

džigit> Tak líbit se ti určitě nemusí. Akorát se ptají na zajímavé věci. Třeba proč na ono datum není hlášená žádná demonstrace? Proč není v inzerátu žádný kontakt? Proč neexistují čísla z okolních inzerátů? Proč nikdo z šiřitelů není schopen říct, kde a kdy byl inzerát otisknut? Inu občas se vyplatí nad informacemi přemýšlet a zajímat se i o to, s čím nesouhlasím, aby pak člověk nebyl za přitakávající­ho blba.

Středa 14. března ve 13:24® džigit
džigit

lightbringer> taky fajn plátek :-))

Středa 14. března v 11:14@ lightbringer

Hora> Tady se někdo nechal nachytat… http://forum24.cz/…transparent/

Úterý 13. března ve 21:05® Hora
Hora

Tak se svolává na demonstraci do Prahy ? ? ? https://www.topcz.net/…onstrace.jpg Kdo to platí ?:-O

Úterý 6. března v 8:18® Taylor

mof243> Děkuji

Úterý 6. března v 8:15® Taylor

toro> Děkuji.

Úterý 6. března v 6:57® mof243
mof243

Taylor> Možnost je taky Skalička u Hranic na Moravě,jen to chce si pobyt zajistit dopředu telefonicky.Mají tam chatky a dá se tam i bivakovat.

Pondělí 5. března v 19:26® toro
toro

Taylor> Zkuste Sportovní rybářství Jestřabice u Koryčan.

Pondělí 5. března v 8:10® Taylor

Zdravím, poradí mi někdo, prosím, soukromý rybářský revír s ubytováním na Moravě. Chtěla bych to jako překvapení pro manžela. Děkuji.

Pondělí 26. února ve 14:56® hraji
hraji

Hana19> pokud je takové povolení možné získat, tak především na obecních úřadech v Razové a Leskovci by to měli vědět a měli by vědět a poradit kde ho získat. Pár let zpět jsme měli povolení ke vjezdu vyřízené přímo v Bruntále na úřadě.

Tento příspěvek byl editován 26.2.2018 13:56:28 uživatelem hraji.
Pondělí 26. února v 9:46® Hana19

ahojky rybáři nevíte někdo kde se dá zažádat o povolenku k vjezdu na Hartu Leskovec a Rázová obecní uřad jí nevydává

Sobota 24. února v 17:16® pilot

hraji, jak vidím, nemá to cenu a je to pro mne ztráta penzistova času. Přeji ti mnoho rybářských úspěchů. Petrův zdar. pilot

Pátek 23. února ve 20:35® hraji
hraji

pilot> tady vůbec nejde o to, že já bych musel mít vždycky pravdu, tady jde o to, že žádné fish feromony neexistují. Kdyby existovaly, stačil by jediný odkaz na vědeckou publikaci, a bylo by jasno. Vůbec nemám ve všem pravdu, ale v tomto případu mi něco říká, že jsem se s tou reklamou víc než trefil. Nikoho jsem povlem nenazval, to slovo jsi použil ty, stejně tak jsi mi minule napsal, že jsem hloupoučký, to asi taky nebyla pochvala. O mé vzdělání neměj obavu, je dost dobré na to, abych poznal, když někdo má argument a nebo když jen vaří z vody. A to je tvůj případ. Když se odvoláváš na ten internet, zkus si najít, co se na něm píše o fish feromone. Možná ke svému překvapení zjistíš, že naprostá většina odkazů je v ruštině, a překvapivě, skoro žádné v angličtině. Proč asi? Že by Rusové nebo Bělorusové utajili objevení fish feromonu před západním světem? A sami se snažili ho reklamou protlačit úplně všude, dokonce penzistovi z Čech?

Pátek 23. února ve 20:24® pilot

hraji,
nebudu ti ani odpovídat, protože jsi stejný jako nějaký Dvořáček z diskuze, který má taky ve všem pravdu, ostatní je „povl“ a přesně tak se chováš ty. Když potřebuješ něco vědět, najdi si to na internetu. Jinak ti musím sdělit, že zřejmě jsi moc důvtipu a vzdělání nepobral, protože zatracuješ vše, aniž by jsi se o tom přesvědčil. Přeji ti klidný a ničím nekomplikovaný život, mnoho úlovků i těch zapsaných v sumáři a petrův zdar.

Středa 21. února ve 21:47® hraji
hraji

mof243> ten článek obsahuje řadu zavádějících informací i vyložených nepravd. Jen není úplně zřejmé, co tím vlastně autor sleduje. Pokud jako rybář budu víc věřit sumarizaci úlovků z povolenek, než nějakému pochybnému socioekonomickému průzkumu, zřetelně vidím, že ty údaje, uváděné v článku jsou nadsazené.

Středa 21. února ve 21:43® hraji
hraji

pilot> prosím, odborníku, napiš nám, jak fungují ty takzvané fish feromone? A co to vlastně vůbec jsou ty fish feromone, když o nich odborná literatura nic nepíše? Z toho, že reklamy čteš, tě usvědčuje tvůj vlastní příspěvek ze začátku diskuze o tomto reklamním nesmyslu. Zkus se podívat, co jsi k tomu napsal. Naletěl jsi, jako většina ostatních, na obyčejnou reklamu.

Středa 21. února ve 20:37® pilot

mof 243 – máš pravdu, taky jsem to četl a proto se divím, že to ČRS ještě nezakázal.

Středa 21. února ve 20:36® pilot

Hraji, jsi vedle, a navíc hloupoučký, být tebou, raději sem nepíši. Tak za prvé- reklamní kampaň která masíruje spoustu lidí i rybáře – Nečtu. O cizích slovech by jsme si toho mohly říci víc, protože hochu pracoval jsem v oboru přes 55 let a tak vím co znamená fish feromone, ale zřejmě ti to nedošlo při psaní příspěvku. Přeji ti mnoho rybářských úspěchů a než něco začneš psát, ta si nejprve rozmysli, co píšeš a kdo to bude číst a s jakým vzděláním.

Středa 21. února ve 13:00® Mary
Mary

Inferno08> to je určitě tvůj produkt

novější starší
Stránky:   4.274 4.273 4.272 ...