David Bonaventura Proto jsou Vaše reakce jediným potěšením a známka toho, že jsme to snad nedělali zbytečně. Pořad jako takový měl samozřejmě svůj vývoj a já si plně uvědomuji, že ze začátku mohlo být mnoho výhrad k obsahu a formě. Zároveň však mám pocit,že bohužel až v konci se nám podařilo najít přijatelný směr, kterým se pořad mohl ubírat a ještě ho stále zdokonalovat. Jenže právě v této fázi naprosto necitlivě došlo k jeho zrušení. Sám se ptám, i když pochopitelně zbytečně, proč například pořad paní Bohdalové 'Jak na to' běží dál, protože přeci podobných "receptářů" je na všech stanicích přebytek a jediný pořad pro rybáře (pokusy pana Vágnera neberu jako konkurenci) se ruší. Asi půjde o něco jiného než o diváka.

Věřte, že Vaše reakce jsou novým hnacím motorem k tomu, proč se nevzdávat a ještě zkusit zabojovat a pořad znovu prosadit!!!

V těchto chvílích pracujeme na vzniku petice za obnovení pořadu. Náš tým - tedy Hrušínský, Tomi, Bonaventura - nemá k dispozici tlak v bulvárních médiích typu Blesk apod. jako „jiní“. Máme v zádech jenom Vás, rybáře, ale i nerybáře, kteří nás budou chtít podpořit a společně dosáhnout znovuobnovení pořadu.

Ještě jednou děkuji za projevenou podporu

David Bonaventura
režisér bývalého a snad budoucího Jak na ryby

Poznámka redakce Chytej.cz: pokud chcete něco panu režisérovi vzkázat a podpořit jej v úsilí, můžete své reakce zasílat na adresu chytej@chytej.cz nebo do komentářů pod článek.