Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Poděkování režiséra pořadu Jak na ryby necteno

6.2.2006 | Vaše názory | 22.840 čtenářů | hodnocení: velmi dobrý | komentáře: 149

Poděkování režiséra pořadu Jak na rybyVážení, Vaše reakce na surové zrušení pořadu Jak na ryby mě nesmírně osobně těší. Když čtyři roky na něčem pracujete a Váš "mateřský" podnik (ČT) nejenže za celou dobu neprojeví sebemenší zájem, ale navíc se s Vámi ani důstojně nerozloučí (o zrušení jsme se dozvěděli z třetí ruky), beru to, velmi mírně řečeno, za hulvátství a neúctu k práci...

David Bonaventura Proto jsou Vaše reakce jediným potěšením a známka toho, že jsme to snad nedělali zbytečně. Pořad jako takový měl samozřejmě svůj vývoj a já si plně uvědomuji, že ze začátku mohlo být mnoho výhrad k obsahu a formě. Zároveň však mám pocit,že bohužel až v konci se nám podařilo najít přijatelný směr, kterým se pořad mohl ubírat a ještě ho stále zdokonalovat. Jenže právě v této fázi naprosto necitlivě došlo k jeho zrušení. Sám se ptám, i když pochopitelně zbytečně, proč například pořad paní Bohdalové 'Jak na to' běží dál, protože přeci podobných "receptářů" je na všech stanicích přebytek a jediný pořad pro rybáře (pokusy pana Vágnera neberu jako konkurenci) se ruší. Asi půjde o něco jiného než o diváka.

Věřte, že Vaše reakce jsou novým hnacím motorem k tomu, proč se nevzdávat a ještě zkusit zabojovat a pořad znovu prosadit!!!

V těchto chvílích pracujeme na vzniku petice za obnovení pořadu. Náš tým - tedy Hrušínský, Tomi, Bonaventura - nemá k dispozici tlak v bulvárních médiích typu Blesk apod. jako „jiní“. Máme v zádech jenom Vás, rybáře, ale i nerybáře, kteří nás budou chtít podpořit a společně dosáhnout znovuobnovení pořadu.

Ještě jednou děkuji za projevenou podporu

David Bonaventura
režisér bývalého a snad budoucího Jak na ryby

Poznámka redakce Chytej.cz: pokud chcete něco panu režisérovi vzkázat a podpořit jej v úsilí, můžete své reakce zasílat na adresu chytej@chytej.cz nebo do komentářů pod článek.

Jak se Vám tento článek líbil?

  • bezvýznamný
  • nic nepřinášející
  • dobrý
  • velmi dobrý
  • vynikající

14 hodnocení, v průměru 4.4 hvězdičky

Komentáře prostřednictvím CHYTEJ.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k článku

Neděle 1. února 2009 v 15:37® vondras

ani mi to nechybí dnes je na netu dostatek ukázek z rybolovu a navíc v tomto pořadu docházelo k dosti velkým chybám a navíc kopíroval ve velkém seriály které už tu byly,momentálně běží o rybách seriál na visiat explorer když seriál tak pouze pro začínající rybáře a z našich vod !?

Úterý 18. března 2008 v 5:23@ ???

Ahoj Váš pořad jsem měl rád a je škoda,už není. Vždyť to dobře znáte jak nemáte peníze na uplatky nebo neslíbíte tomu nebo tamtomu,že ho budete volit nic nemáte.

Úterý 19. února 2008 v 15:19@ ???

catalanas-guarras.iespana.es hombres-folladores.ies­pana.es video-noelia.iespana.es putalocura69.i­espana.es chicas-foyando.iespana.es colas-hermosas.890m.com cuerpazos69.i­espana.es

Neděle 29. července 2007 v 17:45® Lukas Huml

Ten porad nemel chybu.Bylo v nem ukazano vse o d a do z.Od krmeni,vyberu lovneho mista,technice lovu,setrnem zachazeni s ulovkem a jak se chovat u vody.Jiny porad v telce ktery by alespon trochu zasahoval do rybariny neni mximalne ten co davaji na Slovensku a je zpodivem ze tam to jde a u nas asi ve vedeni neni zajem,protoze sledovanost tak nizka byt nemohla.Porad tajne doufam ze se tento porad v nejake forme do televize vrati i s panem Hrusinskym na kterem je uz na pohled videt rybari rad a rybarine rozumi.Preji hodne zdaru v boji o prosazeni poradu zpet ne obrazovky a treba i pod jinou ikonou kdyz CT nema az takovy zajem

Sobota 12. srpna 2006 v 19:50@ ???

Jsem začínající rybář v tomto pořadu jsem hledal odpovědi na moje otázky a inspiroval se v něm. Je moc velká škoda že pořad jako tenhle se má zrušit nevím jestli nereaguji opožděně ale kdyby jen přeci chci poděkovat všem lidem kteří o tenhle pořad bojují a hlavně těm lidem kteří ho pro nás natáčejí atd.. Moc děkuji.

Čtvrtek 1. června 2006 v 9:56® zdéňa

vzkaz – Dle Vašeho článku jsem poznal, že stále nevzdáváte boj o pořad „Jak na ryby“, za čož Vám moc děkuji a přeji ať se Vám to podaří. Pořad pana Wágnera je sice o rybách, ale kromě snad jednoho loňského dílu mě nic nepřinesl. Váš pořad hlavně v loňském roce byl dost dobrej. Co se týká ČT je jasné, že někteří lidé a některé pořady mají prostě přednost. Na Bédu STB Trávníčkovou již začínám být alergický. ČT se sice tváří jako televize pro všechny lidi, ale není tomu tak. Hlavní její zájem je, aby jí všechny lidi platili poplatky, ale co tyto lidi zajímá, jí už je jedno. Zase ty prachy. Rybářů je přes třista tisíc a když připočtu některé z jejich členů rodin a dalších nerybářů, tak to může být nějakých skoro třičtvrtě milionu lidí, kterým prostě ukončí pořad, který měli rádi. Tak že jim na platících občanech anio tak moc nezáleží. Plať a drž hubu. Vlastně se teď již huba držet nemusí, ale vyjde to na stejno. Měli by se stydět. A tak dál bude Trávníčková péci ten svůj sypaný koláč.

Neděle 12. března 2006 v 16:50profil byl smazán

Pomaličku se blíží polovina března a já jsem dosud neskousl tu neskutečnou neomalenost, která pořad Jak na ryby a nás, jeho fanoušky, postihla. Pokaždé, když vidím „hvězdu“ pí.Bohdalovou, jak neustále ve „svém“ Jak na to, moderuje a soustavně svým hostům skáče do řeči a nebo mluví za ně, do všeho se plete jako malá holka a strká do všeho svoje ruce, strácím sebekontrolu a televizi vypínám. Ten, kdo o tom rozhoduje a nevidí jak to dělá blbě, je stejný diletant, jako ona. Je mi líto, že musím takhle o paní Bohdalové psát. Jako herečka je excelentní, ale jako moderátorka??? Nechápu, proč v ČT neumí poznat kvalitu. Nebo je to proto, že se jim pan Hrušínský jako dost velká hvězda nejeví???Tak to je mi jich líto. Ona je asi pí.Bohdalová neprůstřelná. Poslal jsem otevřený dopis do několika novin, ale nikdo to neotiskl. Proč asi???

Pondělí 6. března 2006 ve 14:18® tomasino

Mně se také líbil spíše více pořad s panem hrušínským ,rybařil jsme když jsem byl mladší a pak jsem přestal.potom jsem začal sledovat pořad jak na ryby a po jeho sledování mně tento pořad asi znovu přivedl k chytání a neznám lepší relax .Škoda že ten pořad skončil

Středa 1. března 2006 ve 14:09® romarius

Osobne si myslim že Jak na ryby bola lepšia relacia.Na Wágnerovi je trapne ako sa opakuje po Rexovi Huntovi s tými pusinkami.Nech si vymysli niečo svoje.Ale asi nie je schopný.Pevne verim ze sa podarí reláciu Jak na ryby vratit na obrazovky.

Pondělí 27. února 2006 ve 21:23® waltr

Takže nám zůstaly jen slovenské ryby,rybky,rybičky které měly také pauzu ve vysílání ale pořad znovu vysílají,té komerce tam sice přibylo ale to nevadí.Je to podle mě lepší pořad než Jak na ryby ale i tento český seriál mě mrzí že se přestal vysílat.

Pondělí 27. února 2006 ve 13:58® bobajz
bobajz

Je opravdu smutné,když v zemi s takovou rybářskou tradicí musí členové Petrova cechu doslova žadonit u veřejnoprávní televize.Ptám se,oč jsme horší než jiné menšiny,které své pořady řadu let a bez problémů mají?!

Sobota 25. února 2006 ve 23:24® Estefano-Ebro
Estefano-Ebro

Sterasne mne sklamalo, kdyz jsem se docetl o zruseni poradu. Poctive jsem sledoval prez internet a ted bude o rybach co??? Panove (Bonaventura, Hrusinsky a Pavel), prosadte pokracovani a budu moc rad – hodne stesti! PS: Pavla T. pozdravuju – urcite bude vedet kdo… :o)))

Úterý 14. února 2006 v 10:09® Prichy
Prichy

proto si mozna nekdo…nemyslim tebe :-o

Úterý 14. února 2006 v 10:07® Prichy
Prichy

ZB: no pokud by to bylo prave dle tve predstavy, tak by porady jako napr. Jak na ryby nebyli vubec pro jejich neschopnost se uzivit na tak malem trhu, jako je CR. Dle me by to melo jit jako jsem prave popsal v mam prispevku dole. Vlastne oba modely jsou mozne, ovsem muze to fungovat jen na ruznych trzich tj. v ruznych podminkach. Proto si mozna mysli, ze kdyz to jde v USA, tak proc ne tady.. No nic, je to jen nazor..prdime uz na to.

Úterý 14. února 2006 v 9:03® ZB

Prichy> Tvojemu prizpevku moc nerozumim, mohl bys to prosim napsat srozumitelneji? Taky by me zajimalo z jakych ekonomickych parametru usuzujes, ze se prime, nebo nove,… nevede ve vyrobe. Zatim jsou to fungujici firmy, ktere jedou za sve. Rozumej ja nepsal, ze by to tak melo bejt a ze to tak chci. Taky nejsem zadnej ortodoxni odpurce, nebo priznivec CT. Chtel si nejakej navrh. Napis co se ti na nem libi, nebo nelibi. A taky muzes napsat tvuj napad.

Úterý 14. února 2006 v 7:23® Prichy
Prichy

ZB: bohuzel pak dle tveho vzoru neplni komercni televize, neb by musel vyrabet…coz se ji moc nevede Milky: jj, tak tak

Pondělí 13. února 2006 ve 21:40® Milky
Milky

Xaxape, máš pravdu. Chceme být lepší. Nevím, jestli se nám to povede, ale vím rozhodně to, že proto něco uděláme. Minimálně tím, že se tu xsobě chováme zatím, až na nějaké výjimky, slušně.
S lidskou malostí a maloměšťáctvím asi nic nezmůžem, ale programové gró tohoto serveru je někde jinde, než v exhibici, hochštaplersví, šovinizmu a neneplněných ambicích svého ega. Ať už jsi inetový turista nebo terorista, buď vítán, když v dobrém přicházíš.

Pondělí 13. února 2006 ve 21:23@ Fox

Skoda,taky nechapu jak ta traparna s Bohdalkou mohla prezit,vzdyd se tam akorad strapnuje baba senilni.A s Ja­kubem…?To muzem akorat tak do p…e a ne na ryby!!!

Pondělí 13. února 2006 ve 20:27® ZB

Prichy> Co treba takhle? CT by byl pouze jeden kanal se zpravodajstvim a predpovedi pocasi. Samozrejme bez reklamy. Ostatni at je na komercnich tv, ktery se musi popasovat na trhu mezi sebou. Nerikam, ze by to tak bejt melo. Ber to jen jako namet.

Pondělí 13. února 2006 v 16:51® Prichy
Prichy

ZN: bohuzel

Pondělí 13. února 2006 v 16:43® ZN
ZN

Prichy: já fakt nevím, nejsem odborník na televizní přenosy. Ale pokud vyhraje velice komerčně zaměřený pořad, zřejmě protlačený kamarádem nebobo nějakou jinou vazbou, bez patřičné kvality na úkor zřejmě kvalitnějšího pořadu ( což dokládá tato diskuze rybářů a je to i můj názor), tak něco není v pořádku. Pak ve veřejnoprávní televizi hrají za naše peníze roli úplně jiné věci, jak by hrát měli. Pan Ruml a jemu podobní v těch spacácích asi věděli moc dobře, o co jde. Pak skutečně ty miliardy jdou do bezedné žumpy. A na tom nemůže nic změnit ani to, jestli mi takový pořad něco dá, nebo ne.

Pondělí 13. února 2006 v 15:25® Prichy
Prichy

ZN: " Když se na to podívám bez emocí, musím souhlasit s názory, které doporučují takovéto pořady do komerční televize, kde jedinné měřítko je sledovanost, kamarád, nekamarád.„.....no sam vidis, ze rybaru je jen 250000 a to ne kazdy (napr. TY) tento porad, ktery, jak jsi sam rekl, ti nic nedava, nesleduje, tudiz je urcen uzke skupine lidi a ty jej "doporucis“ do komercni televize, kde jak jsi sam rekl, rozhoduje pouze sledovanost, kamarad nekamarad. To, ze nekdo na svete vyrabi porad, napr. rybarsky (nechci to zuzovat pouze na toto) jako komercne je dano tim, ze JE anglicky mluveny, a ze JE komercne zajimavy. Je to proste jiny trh. I kdyby, museli by to tak predelat, ze by nam z toho bylo blbe a koukali bychom jen na velkou reklamu cehokoli. Jinak s tebou vice mene souhlasim a prave proto bych nestrkal hlavu do pisku a kdyz (se dle me neco melo stat jinak ci stalo nespravne (pricemz nemusim mi vzdy 100% pravdu)) a podepsal. (i kdyz je to asi k H..) JINAK pokladam znovu otazku, co by podle tebe a ostatnich melo byt na verejnopravni televizi? (upozornuji 4 kanaly)

Pondělí 13. února 2006 ve 12:18® HaD
HaD

XAXAP: samozřejmě se jedná o logický vývoj, který víceméně očekávám a beru ho jako fakt, ale vše má své hranice. Mezi hranicemi existuje jakási „tenká červená linie“, za kterou jsou v mé poměrně klidné a smířlivé povaze roztroušeny nášlapné miny. A to velmi, velmi silné, které by dokázaly eliminovat i „obrněný transportér“. Je to sice velmi výjimečný stav, ale o jeho existenci nepochybuj. Dojde na to a je to „piece of cake“ ;-)

Pondělí 13. února 2006 v 11:11® ZN
ZN

Nebudu se ohánět menšinou nebo většinou, je to velice pofiderní pojem. Pořad s Drápalíkem jsem za poslední roky viděl párkrát 10–12×),z toho více ke konci, na začátku se mi to nelíbilo vůbec, tak jsem to prakticky nesledoval. Estrádu s JV jsem viděl deset minut a dívat se na to nedalo vůbec. Z objektivního hlediska musím uznat, že pořad s Drápalíkem měl obecně podstatně vyšší úroveň, než s JV. Určitě i proto, že Drápalík je dobrý herec a mimo jiné bylo poznat, že to dělá s láskou a poctivě. Taková ta „člověčina“ tam byla. Ale je to MůJ názor. Taky je můj názor, že z rybářského hlediska mi nedal nic, mijak mi nechybí. Zase obecně, z principu mi vadí, že na veřejnoprávní televizi dostane přednost brak před lepším pořadem. Na tuto kritiku mám bezpochyby nárok, páč se jedná i o moje poplatky. Z mého hlediska se stala prasárna, i když mi ten pořad nechybí. Když se na to podívám bez emocí, musím souhlasit s názory, které doporučují takovéto pořady do komerční televize, kde jedinné měřídko je sledovanost, kamarád, nekamarád. Z toho taky vyplývá, že v ČT je bordel. Na druhou stranu, kdyby to nebyl takový moloch se všema starýma vazbama a kamarádíčkováním, nevidím důvod, proč by na veřejnoprávní televizi takový pořad být nemohl, ať mě zajímá či ne. Závěr, žádnou petici bych nepodepsal, snad jen pro reformu ČT. S tímto pořadem si musí autoři poradit sami.

Neděle 12. února 2006 v 16:37® XAXAP
XAXAP

HaD: mas smulu! Byls na trhu netoveho rybareni az v rade a tak jsi pritahl doslova a dopismene i frustrovany odpad z predchozich serveru. A sam nemas jedinou sanci zabranit litani trisek pri cisteni od blbosti a jakemusi pozovani. To se na to muzes rovnou vyprdnout. Nebo vem skadleni mezi starsimi, zkusenymi nebo racionalne myslicimi a na druhe strane vekem ci pristupem (pre)pubescenty jako fakt.

Milky: dobra hlaska: „Na urážky a anální turistiku si potrpí někde jinde“ :-))) Chcete byt lepsi? Musite byt otevreni! A kdyz budete otevreni, budete zranitelni. Takze rozum do hrsti. Ja ani nekteri dalsi blbost a ceskou malost neodpoustime. Tak to ber jako dobrou radu ode me i cele druziny zcela nevazanych netovych teroristu :-)))

Neděle 12. února 2006 v 11:44® Pytel
Pytel

Je mi to hrozně líto že pořád skončil.Protože se mi začínal čím dál víc líbit.

Neděle 12. února 2006 v 18:23® aspius
aspius

Musím sa priznať, že aj mňa sa nemilo dotklo ukončenie tohoto veľmi seriózneho rybárskeho programu, ktorý som pravidelne sledoval a ktorý bol podľa mňa jasne lepší a realistickejší ako Wágnerov. Netreba sa však vzdávať a  za jeho znovuzaradenie na obrazovku treba vytrvalo bojovať. V tejto súvislosti poukazujem na podobný nesúhlasný krok, ktorý sa stal zhruba pred rokom a pol na Slovensku, kde tak isto došlo z nepochopiteľných príčin k zrušeniu obľúbenej rybárskej relácie: Ryby, rybky, rybičky, ktorá sa však po masívnom a vytrvalom tlaku nielen rybárskej verejnosti, na TV obrazovky vrátila. Prajem Vám podobne úspešný koniec.

Sobota 11. února 2006 ve 22:41® Prichy
Prichy

stejne by me zajimal nazor lidi (i tech, kteri jsou proti) jake porady maji byt na CT. (to ze tato spaluje penize ve sklepe je mozne, do toho nevidim) Ale dle me je i ta programova nabidka o tom „ocistci“

Sobota 11. února 2006 ve 21:37® Tomash
Tomash

HaD : psal jsem to od začátku, ale už na žádné další provokace reagovat nebudu. Máš mé slovo ;-)

Sobota 11. února 2006 v 19:19@ starda

pořad Jak na ryby se mi moc líbil a od ČT to nebylo moc hezké že ho zrušili

novější starší
Stránky:   5 4 3 ...