Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

Nová rybářská mobilní aplikace - sociální síť FISHSURFING necteno

27.2.2018 | Zajímavosti | 3.396 čtenářů | hodnocení: nic nepřinášející | komentáře: 1

Nová rybářská mobilní aplikace - sociální síť FISHSURFINGPR ČLÁNEK: Vzhledem k pokroku mobilních technologií po celém světě a oblíbenosti sociálních sítí jako je Facebook či Instagram, mnoho rybářů sdílí svůj rybářský život právě tímto způsobem. Je to však bohužel kombinace sdílení rybářského života s tím běžným (pro rybáře mnohdy nezajímavým). Sdílení rybářských věcí je proto těžko, nebo spíš vůbec nedohledatelné pro ostatní uživatele/rybáře, z důvodu chybějících filtrů, resp. nepřizpůsobení se těchto sítí zájmovým skupinám uživatelů...

 

fishsurfing

popisek fotky

fishsurfing

popisek fotky

Nebyl to však jediný  důvod ke stavbě projektu Fishsurfing, těch bylo mnoho. Tak jako snadné filtrování všech možných informací, článků, fotek dle důležitých filtrů, snadné a rychlé vyhledávání rybářů ze všech zemí světa, rybářských revírů, prodejen, akcí či soutěží, včetně možnosti domluvy s lokálními průvodci kamkoli zavítáte s touhou si zachytat, atd.

fishsurfing

popisek fotky

fishsurfing

popisek fotky

Máme mnoho skupin rybářů, od mladých muškařů až po starší kapraře, kdy každý má svůj eko-portál, který dlouhodobě navštěvuje, nicméně všechny jsou zahlcené reklamou a omezené“ svým obsahem schvalovaným moderátory jednotlivých webů. Fishsurfing přináší rybářskou mobilní internetovou revoluci – svobodu příspěvků online, přímo a jen pro rybáře, a to z celého světa, v jedné mobilní aplikaci, s možností filtrace v mnoha světových jazycích.

Jsme defacto první na světě s tímto typem projektu, který je jak v podobě internetových stránek www.fishsurfing.com jako webová aplikace, tak již od poloviny února jako mobilní aplikace pro Android a iOS stažitelná na Obchodplay či Appstore pod názvem projektu FISHSURFING.

fishsurfing

popisek fotky

Projekt byl navrhnut na konci roku 2015 a do té doby byl a je pod stálým vývojem. Nyní je již plnohodnotně funkční  webová aplikace z počítačů na adrese www.fishsurfing.com, mobilní aplikace FISHSURFING jsou schválené pro obě platformy se všemi důležitými funkcemi včetně chatu, dvěmi hlavními sekcemi GALERIE a BLOG, kde mohou uživatelé zdarma vkládat své fotky, videa či články (články se prozatím vkládají jednoduše přes web), a během dalších týdnů budou aplikace stále updatovány o nové funkce a sekce. Se stále probíhajícím vývojem bude tento projekt později propagován postupně do celého světa, kde máme již ambasadory, kteří připravují půdu pro rychlý růst projektu mezi tamními rybáři.

fishsurfing

popisek fotky

Zveme kúčasti v projektu Fishsurfing vás, všechny rybáře a rybářky všech věků, kdy se můžete těšit na jednoduchost a intuitivnost užívání aplikací či webu, což by němělo činit problémy žádnému z vás.

Aplikace ke stažení na Android a iOS zdarma:

Android - www.bit.ly/fishandroidapp

Apple - www.bit.ly/fishappleapp

 

fishsurfing

popisek fotky

Rybářské instituce, firmy, weby, revíry, rybářští průvodcia jiní aktivně činníz oblasti rybaření, mají u nás ZDARMA možnost prezentace pod sekcí GPS (vkládání profilů je z webové aplikace). Již za pár týdnů v aplikaci FISHSURFING,přesněji v mobilnímapě - sekce GPS, najdou uživatelé /rybáři jednoduše svou nejbližší rybářskou prodejnu, revír, rybářského průvodce, akci, soutěž či cokoli jiného.

Již dnes evidujeme přes 1000 registrací českých a slovenských rybářů, a i přesto, že jsou aplikace schválené pár dnů, dál velmi rychle rosteme jak registracemi tak obsahem uživatelů. A to nás velmi těší a povzbuzuje do další práce.

A kdo jsme? Jsme český, mladý, cílevědomý tým, se silným investorem v zádech, a jsme připraveni během dalších měsíců a let tento projekt rozšířit do většiny zemí světa, aby byl obsahově nejatraktivnějším internetovým místem všech rybářů!

Proto je každý Váš vložený příspěvek odměnou za naším cílem být si jako rybáři blíž.

 

Zakladatel a jednatel projektu, Filip Domorád.

 

PR ČLÁNEK

 

 

Jak se Vám tento článek líbil?

  • bezvýznamný
  • nic nepřinášející
  • dobrý
  • velmi dobrý
  • vynikající

5 hodnocení, v průměru 2 hvězdičky

Komentáře prostřednictvím CHYTEJ.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k článku

Úterý 17. března ve 14:15® Kaya

Tak to je docela zajímavé. Je super, že něco takového existuje i pro rybáře. Samozřejmě chápu, že ne plně vždycky jsou tam příspěvky, co se rybářiny týkají. Máte někdo zkušenosti jestli se tam vyskytujou i nějaký závodní rybáři?

Tento příspěvek byl editován Středa 22. dubna ve 14:34 uživatelem mikuláš.