Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

IPATO.CZ - s odolným telefonem na ryby necteno

15.11.2017 | Zajímavosti | 2.273 čtenářů | hodnocení: nic nepřinášející | komentáře: 4

IPATO.CZ - s odolným telefonem na rybyV dnešním článku bychom vám rádi představili specializovaný internetový obchod na odolné telefony IPATO.cz a jeho širokou nabídku odolných telefonů. Možná si po přečtení první věty říkáte „Jak souvisí odolné telefony s rybařením?“ nebo „Zase nějaká zpropadená reklama, která pro mě nemá žádný přínos.“. Pokud věnujete pár minut vašeho času k přečtení tohoto článku vsadíme se, že ve výsledku se budete divit, jaký přínos může mít odolný telefon pro rybaření...

 

ipato.jpg

 

Aneb komu při rybaření neodešel klasický telefon do věčných lovišť 

Rybaření je překrásný pohodový sport či koníček, při kterém dochází k pročištění hlavy, relaxaci, uvolnění stresu a napětí z běžného hektického života.  No tedy dokud nezjistíte, že na vašem prutu máte opravdový kousek a nezačne ten pravý boj a adrenalin, pak jde všechno stranou. Velice snadno se stane, že vám vypadne váš telefon z kapsy a v závislosti na „štěstí“ a místě, kde se nacházíte. Například spadne do trávy = přežije bez úhony. V méně šťastném případě dojde k prasknutí displeje či totálnímu utopení telefonu, při spadnutí do vody. V této situaci se můžete alespoň utěšovat případným kapitálním úlovkem, ale co když kvůli upadnutému telefonu a nepozornosti vám nakonec i on uplave? Pak se rybaření mění z relaxace a pohody u vody v pěkné „nas….“. Kdo z rybářů tento pocit nezažil? 

 

ipato.jpg

 

Přitom stačí vlastnit odolný telefon místo klasického dotykového telefonu či tlačítkového. Zpravidla všechny odolné telefony v sortimentu internetového obchodu IPATO.cz splňují certifikaci odolnosti (stupeň krytí) IP68. Přeloženo do češtiny telefon si poradí s pádem z výšky 1,5m. Displej telefonu je chráněn proti poškrábání a prasknutí. Dále je telefon chráněný proti vniknutí prachových částic a je voděodolný. Voděodolnost je dána údajem od výrobce telefonu, ale u IP68 se obecně pohybuje okolo hloubky až 1,5m po maximální dobu 30minut. Tedy pokud by vám váš odolný telefon spadl při boji s rybou do vody na břehu nemusíte se nijak rozptylovat a můžete se plně věnovat rybaření. Po vylovení ryby odolný telefon jen vyndáte z vody, otřete o bundu a můžete ho bez jakékoliv újmy používat bez problémů dále. 

 

ipato.jpg

 

Odolné telefony mají operační systém Google Android a můžete na ně nainstalovat i vaši oblíbenou aplikaci SmartCHYTEJ od Chytej.cz. 

 

Odolné telefony od IPATO.cz

V sortimentu internetového obchodu IPATO.cz naleznete odolné telefony od známých i méně známých výrobců se skvělým poměrem cena/výkon/výbava a odolnost. Na své si přijdou i zastánci tlačítkových telefonů, kteří si mohou zakoupit oblíbený odolný tlačítkový telefon AGM M1. Internetový obchod IPATO.cz je v současné době jediný autorizovaný prodejce značky mobilních telefonů iGET Blackview.

 

Sleva 5% pro uživatele Chytej.cz! 

Internetový obchod IPATO.cz speciálně pro uživatele portálu Chytej.cz nabízí na odolné telefony značky Blackview slevu 5%. Při objednání stačí zadat v košíku kod: chytej5 a sleva ve výši 5% se Vám uplatní. 

 

ipato.jpg

 

Odolné telefony již dávno nejsou nevzhledné málo výkonné „kostky“. Přední odolné telefony se vyznačují vysokým výkonem srovnatelným s vlajkovými dotykovými telefony předních mobilních výrobců. Dále kvalitním fotoaparátem či dokonce duálním fotoaparátem, který si poradí s pořizováním fotek pod vodou. Budete si moci snadno vyfotit a natočit váš úlovek ve vodě se záběrem pod hladinou.

Kompletní nabídku odolných telefonů v IPATO.cz naleznete v kategorii ZDE: Odolné mobilní telefony.

 

Komerční sdělení

 

Jak se Vám tento článek líbil?

  • bezvýznamný
  • nic nepřinášející
  • dobrý
  • velmi dobrý
  • vynikající

7 hodnocení, v průměru 2.4 hvězdičky

Komentáře prostřednictvím CHYTEJ.cz

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k článku

Středa 22. listopadu 2017 ve 14:20® jepice-zruseno

azk> Nepředpokládám, že by IPATO.CZ vyzvedávala telefony z Číny po jednotlivých balíčkách. Reklamace nepřipadá téměř v úvahu, neboť jestli ten článek nelže, tak jsou ty telefony v podstatě dokanalé a ještě k tomu nerozbitné :-D :-D :-D

Po pravdě řečeno u běžných telefonů záruka také funguje všelijak a dostat zpátky peníze za „šmejd“ koupený u nás je i v kamenné prodejně občas potíž.

Nemám nic proti tomu, že někdo nakoupí v Číně levně a tady o něco dráž prodá – je to převažující praxe. Ale mám problém s tím, že někdo vydává reklamu za článek. Serioznější článek o odolných telefonech napsaný alespoň trochu nezávisle by byl vhodnější. V opačném případě to patří ideálně někam na banner.

Pondělí 20. listopadu 2017 ve 20:58® azk

jepice> U pořízení telefonu z Číny nelze počítat jen DPH, ale i náklady na celní řízení. Musíte zaplatit poště cca 100Kč za uskladnění balíku u nich po dobu celního řízení. V případě, že nechcete v Praze si celní řízení vyřídit sami, pak musíte navíc zaplatit poště za zastupování cca 200Kč
Pak zas takový rozdíl v ceně opravdu není.

S tím, že u telefonu z Číny je uplatnitelnost záruky/reklamace takřka nulová.

Pondělí 20. listopadu 2017 v 8:59® jepice-zruseno

Například Nomu S10 vychází na aliexpresu (počítám i s doplatkem DPH) téměř o tisíc korun levněji. https://www.aliexpress.com/wholesale?…

Po utopení svého číňana THL jsem uvažoval o odolném číňanovi, ale momentálně je na cestě náhradní baterie za 250 Kč přímo z Číny a telefon je v opravně, tak pořád věřím, že ho rozchodím. Jestli bude fungovat, tak bude řešením vodotěsný „lodní pytlík“ na mobil. Stojí na ali asi tak dolar.

Tento příspěvek byl editován Pondělí 20. listopadu 2017 v 9:05 uživatelem jepice-zruseno.
Pátek 17. listopadu 2017 ve 12:51® superweb
superweb

Je pravda, ze clanek to nijak nezakryva, ale byva minimalne dobrym zvykem(nevim zda to neni dane zakonem) ho jednoznacne oznacit jako „komercni sdeleni“ :)
Preklad IP68 do cestiny je taky trochu zavadejici. 6 znamena prachotesny a 8 vodeodolny. Odolnost displeje ani narazuvzdornost norma nedefinuje (coz neznamena, ze tyto vlastnosti telefon nema)