p1.jpg

 

Přihlášky zde:

www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/9/sraz-chytej-cz-2016/

 

Termín: 30. 9. - 2. 10. 2016

Byl stanoven již v květnu s ohledem na vytíženost revíru. Neblokujeme jej celý - tudíž se zde mohou vyskytovat i další rybáři. 

Obvyklý příjezd je kdykoli během pátku a domů se většinou odjíždí v neděli po obědě. Samozřejmě, pokud se dohodnete se správcem revíru, můžete dorazit dřív nebo odjet později, v tomto nebude nikdo omezován. 

E-mail na správce: ryby@jestrabice.cz. Zde si můžete domluvit pronájem chatek, individuální příjezd apod. V případě, že budete potřebovat něco akutně, pak tel.: 602 832 077 a 606 235 010. Raději ale prosím používejte e-mail - majitelé revíru mne o to požádali.

 

 

 

 

Kdo se může zúčastnit

Klasika - jednoduše každý, kdo má rád rybařinu, rybáře, dobrou zábavu a dobré jídlo. A je vcelku jedno, zda je členem nějakého rybářského svazu, nebo je nerybář a chce si třeba rybolov jen vyzkoušet.

 IMG_0433.jpg

  

Jak se přihlásit a seznam přihlášených

Přihlášení je tradičně jednoduché: https://www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/9/sraz-chytej-cz-2016/

 

Místo srazu

Jak již bylo v úvodu článku řečeno, místem konání srazu bude na četné žádosti mimořádně oblíbený soukromý revír Jestřabice. Jedná se cca 6 ha přehradu nedaleko Kyjova. 

 

 

 

 

Revír disponuje celkem velmi bohatou rybí obsádku i ve velmi zajímavých velikostech. Jedná se především o kapra, jesetera, štiky a candáta. Mohou se zde objevit zbytky pstruhů a sivenů, dále sumeček skvrnitý a bílá ryba.  

V těsné blízkosti je k dispozici ještě malý rybník s bohatou osádkou pěkných, ale vychytralých štik. Kdo se účastnil předchozích srazů, bude dobře vědět, jak nás zde vyškolily. Letošní sraz by měl být jejich lov příznivější, protože jak známo, je pozdější část roku přeci jen pro lov dravců příznivější.

Zájemcům o lov kapra na přehradě doporučuji vzít si větší tvrdé nástrahy (boilies, pelety, hrubý partikl), protože při lovu s běžnou vnadicí směsí se asi budete neustále potýkat se záběry bílé ryby. 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie úlovků, kompletní stránky revíru i kontakt na správce a provozovatele naleznete zde:

http://www.jestrabice.cz

 

Jak se přihlásit a seznam přihlášených

Přihlášení je tradičně jednoduché: https://www.chytej.cz/prihlasovani_na_akce/9/sraz-chytej-cz-2016/

 

Program akce

Sraz nemá tradičně pevný program a jeho náplň se skládá z mnoha činností, které jsou mezi rybáři oblíbeny a jejichž poměr si každý namíchá podle svého gusta. Můžete rybařit, relaxovat, plkat s kolegy nebo se zašít někde na druhé straně rybníka a tam se zařídit po svém. Doporučujeme se pilně věnovat i konzumaci našich specialit, jimiž jsou naše srazy proslulé.

 

 

 

 

 

 

Zatím se neuskutečnil jediný sraz, na kterém by měl někdo z účastníků hlad či mu nechutnalo. 

Těšit se můžete na pečené prase, steaky a klobásy, nebude chybět nezapomenutelná živáňská, resp. dvě živáňské a těšit se i můžete na zelňačku z dílny Davida, Petrovy tzatziky a salát coleslaw. Přesný jídelníček nestanovujeme, hlad ale nebude :-) Pokud se chcete něčím dobrým pochlubit sami, něco přivezte. Myšák je tím už proslulý!!!

 

 

 

 

 

K pití bude tradičně pivko a pro děti nějaké to nealko.

 

Hudební session

Minulé roky se nám to pěkně sešlo a tak doufám, že letos to nebude jiné a zase si uděláme hudební večírek. Každej, kdo něco umí a má nástroj, berte s sebou!

 

 

 

 

 
 

Ubytování

Ubytovací kapacity jsou v Jestřabicích celkem slušné, přesto si nezapomeňte chatky včas rezervovat. Bývá o ně veliký zájem! Ostatní mohou spát ve stanech či bivacích okolo jezera.

 

Srazový BONUS 

Pro každého účastníka akce chystáme tradičně dárek. 

 

Cena akce

Cena celé akce zahrnuje cenu víkendové povolenky (700,- Kč) a veškerou konzumaci jídla a pivka po celou dobu srazu. Cena vychází z prostých nákladů na celou akci a počítáme jako vždy s nulovým ziskem pro nás jako pořadatele a to v tom lepším případě.  

Cena pro účastníka je 1490 Kč. Přihlášku budeme považovat za platnou po úhradě na účet č.: 2700342246/2010 

Platby převodem provádějte prosím do 23. 9. 2016!

Jako variabilní symbol použijete číslo, které vám bylo přiděleno při přihlášení (na seznamu přihlášených vlevo od vašeho jména).

 

V ceně je povolenka CHYŤ A PUSŤ na celý víkend, veškeré jídlo a pivo, a vlastní ubytování ve stanu či bivaku, případně v autě. 

V případě, že zrušíte svou účast po 25. 9. 2016, je platba nevratná! Zní to krutě, ale když s Vámi počítáme a nakoupíme jídlo, vyrobíme dárečky a rezervujeme místo na přehradě a Vy pak nepřijedete, musíme vše zaplatit z vlastní kapsy.

 

Sleva

Cena pro nerybařící doprovod (přítelkyně, manželka apod.) 900,- Kč, cena pro děti do 12 let 700,- Kč. 

I zde platí platba celé částky předem na účet.

 

Děti a pejskové

Někteří rodičové s sebou určitě vezmou děti. I já tak učiním :-), takže se nebojte a pokud nějaké máte a nebojíte se, že spadnou do vody, vezměte je také.

  

Dotazy

Případné dotazy směřujte do tohoto fóra: Sraz - Anketa

 

IMG_0568.jpg

 

Předchozí srazy

Zde si můžete projít články ze všech dosavadních ročníků a pokud jste se jich účastnili, tak i zavzpomínat na události, které vstoupily do dějin našeho serveru a jeho přátel. Rozhodně doporučuji prohlédnout si fotky z loňska - v článku jich je přehršel :-)))

Myslím, že vše podstatné bylo řečeno. Za CHYTEJ.cz všechny potenciální účastníky srdečně zveme a zejména doufáme, že se tam ve zdraví sejdeme se všemi tradičními návštěvníky, kteří tvoří historii oněch nezapomenutelných setkání už několik let.

Text a foto: David Havlíček, archiv CHYTEJ.cz